Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2011, 15:54
Ja patrze na znaki ale te które są fajne 30/20 ^_^
Odpisz
26 listopada 2010, 16:28
nie patrzy na znaki?
Odpisz
17 listopada 2010, 21:50
koleś mógł popatrzec zanim umrze heheheheh xD lololollool
Odpisz
16 listopada 2010, 18:52
Opis najlepszy XD hahahahha. Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy
Odpisz
12 listopada 2010, 12:00
Death z above!
Odpisz
10 listopada 2010, 15:07
ostrzegai
Odpisz
4 listopada 2010, 19:23
Prawdziwy "grom z nieba"
Odpisz
2 listopada 2010, 23:53
tragedia 4\5
Odpisz
2 listopada 2010, 20:20
Ostrzegali :) 4/5 za zdjęcie.
Odpisz
1 listopada 2010, 21:28
spis wydarzen: zabity: Kochanie ide do pracy. ... żona: Dobrze tylko wróc szybko. ... zabity: Dobrze. PaPa! (po półtorej godziny) ... zabity: Hmmmm... Co to za znak ? robotnicy: Uwaga na dole! ... Zabity: umiera. The End XD
Odpisz
1 listopada 2010, 19:15
5/5
Odpisz
1 listopada 2010, 11:06
świetnie zrobione!4/5
Odpisz
1 listopada 2010, 10:27
ja bym uważał na znaki a w ogóle skąd sie wzioł ten metalowy piorun no nieważne za zdjęcie 999999999/5
Odpisz
31 października 2010, 20:38
super 5/5 i do ulu
Odpisz
31 października 2010, 18:03
osz kurna ale zjeb przecież tam znak jest [kurde ślepy czy co?]
Odpisz