Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Royalny

27 sierpnia 2018, 17:27

U mnie w aucie się to świeci od kilku lat, tata każe udawać, że tego nie ma i nie zwraca uwagi.

Avatar Sushinator

27 sierpnia 2018, 21:13

@Royalny: Tiaa... W moim przypadku to czasami jest, a czasami nie ma, a sprawdzenie silnika niczego nie zmienia

Avatar Royalny

27 sierpnia 2018, 22:55

@Sushinator: U mnie jest cały czas, ale świeci się bez żadnego wyraźnego powodu, bo auto pracuje normalnie.

Avatar Pindol79

28 sierpnia 2018, 10:14

@Royalny: jeżeli masz przerobiony na gaz to się będzie świecić niezależnie od stanu,ponieważ system wykrywa anomalie

Avatar Royalny

28 sierpnia 2018, 11:21

@Pindol79: 1.8 SOHC VTEC + GAZ

Avatar Pindol79

28 sierpnia 2018, 11:32

@Royalny: +gas...masz odpowiedź;)

Avatar Royalny

28 sierpnia 2018, 13:44

@Pindol79: W sumie to nie wiedziałem, że to od tego, dobrze, że wyjaśniłeś

Avatar sauronxpl

27 sierpnia 2018, 21:53

Prezydent Gaviria patrzy na ekstradycję.

Avatar Modern_Asassin

27 sierpnia 2018, 20:20

Jest taka gra Space Engginers. I tam ci ładnie pisze ile masz czasu energi i w jakim pro encoe twoja kreacja ją wykorzystuje w danym momencie. I kiedy generatory przestaną gadac i bateriw będą na wyczerpaniu to to jest na czeewono. Pokazuje ci znaczki ostrzegawcze. I głos mówi że energi się kończy. I raz miałem taki przypadł że to wszystko zignorowałem i przy lądowaniu skończyła się energia i się roz******* o ziemie czymś co robilem przez 20 godzin... teraz czuję się jak ten typek z mema.

Avatar Sushinator

27 sierpnia 2018, 21:12

@Modern_Asassin: Po co komu Kosmiczni Inzynierzy, skoro masz Niebo Niczyje?

Avatar Modern_Asassin

27 sierpnia 2018, 21:25

@Sushinator: e jednej grze więcej tworzysz i mniej eksplorujes. A w drugiej prawie nic nie tworzysz tylko eksplorujesz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To będzie bolało

To by wystarczyło

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Phi!

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka