Największy pechowiec świata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2013, 14:23
po 1 dolarze dostaną?
Odpisz
25 maja 2013, 17:53
@Siedze: Czytanie ze zrozumieniem. Hiszpańskie miasteczko, nie cała Hiszpania.
Odpisz
25 maja 2013, 19:14
@Boba_Fett: poczytasz mi?
Odpisz
26 maja 2013, 22:02
@Siedze: Kobieto... Czy miasteczko może liczyć 700 mln mieszkańców, żeby każdy dostał po 1$?
Odpisz
26 maja 2013, 23:24
@Boba_Fett: a nie?
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2013, 14:53
@Boba_Fett: miasto, metropolia, wieś to nie zależy od liczby ludności, poczytaj
Odpisz
13 czerwca 2013, 16:00
@Siedze: To zależy od zabudowania, oraz użytku rolnego, a wątpię, że we wsi będzie wieszkało 700 mln mieszkańców, kiedy w samej Europie jest około 720 mln mieszkańców...
Odpisz
25 maja 2013, 10:35
to byłem ja :/ dla tego wyjechałem do polski xd
Odpisz
25 maja 2013, 11:18
@jacek1s: Nie widziałem w Polsce żadnych kanapkobusów
Odpisz
22 maja 2013, 18:17
To takie smutne
Odpisz