Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przypałowo
Jeszcze jak
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2018, 15:45
a ja jeszcze nie zrobilam projektu o kosmosie na ktory mialam cale wakacje i do ktorego sama sie zglosilam
fantastycznie
Odpisz
28 sierpnia 2018, 18:52
Deadline. Deadline cię zmotywuje, aż się zdziwisz
Odpisz
2 września 2018, 19:02
I jak ci idzie ?
Odpisz
2 września 2018, 19:09
@erykos123: juz polowa informacji zgromadzona, teraz to przelac na jakis dobry papier i pyk
Odpisz
2 września 2018, 19:21
To powodzenia jeśli to praca na plakacie to nie polecam czarnego koloru
Odpisz
2 września 2018, 20:19
@erykos123: na grubszym papierze/ tekturze czy kartonie. A tak z ciekawosci spytam, czemu nie czarny?
Odpisz
2 września 2018, 20:23
Na fizyce nauczycielka zadała jakiemuś uczniowi pracę o kosmosie.
Więc zrobił to na czarnym tle.
Gdy ją oddał nauczycielka opierniczyła go że czarny to kolor żałobny i wie że ją nie lubimy ale nie musimy okazywać to w ten sposób. Do końca 1 klasy była cięta na tego ucznia.
Odpisz
2 września 2018, 20:24
@erykos123: XD
Odpisz
2 września 2018, 12:52
HA- To już jutro dzieciaczki
Odpisz
28 sierpnia 2018, 22:09
Dobrze być studentem ^^
Odpisz
28 sierpnia 2018, 22:36
@kukiz244: Co studiujesz i gdzie?
Odpisz
29 sierpnia 2018, 12:27
@g_casanova: informatykę w wawie
Odpisz
30 sierpnia 2018, 00:28
@kukiz244: Stolica jest super
Odpisz
28 sierpnia 2018, 22:54
hehe dobrze jest skończyć ten burdel nazywany szkołą...
Odpisz
28 sierpnia 2018, 21:06
Pocieszam się tym, że to ostatni rok...
Odpisz
28 sierpnia 2018, 17:15
2 dni*
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:54
Kiedy za 5 dni zaczyna się szkoła, a ty nie masz książek
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:56
@Henzej: A to nie jest tak, że rząd już we wszystkich szkołach daje?
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:59
a nie czasem tak że w niektórych klasach? (mogę się mylić)
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:59
@Henzej: Też nie mam, nigdzie nie ma rozpiski, ani w szkole, ani na stronie, na grupie też każdy pisze, że nie ma i nie wie.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 15:05
nie
Odpisz
28 sierpnia 2018, 15:19
@Henzej: Mi dają na początku roku
Odpisz
28 sierpnia 2018, 15:19
@Jasnowidz: Ale mój rocznik nie dostaje
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2018, 15:48
@Henzej: Jesteś najgorszym rocznikiem, ostatni przed dostawaniem książek za darmo, oczywiście w poc i gim bazie, w liceach nie ma nic za darmo, nigdy!
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:04
@zx2001: Rocznik 2001?
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:04
Nie, w szkołach ponadgimnazjalnych już nie.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:06
@wiki9595: Tak mój siostrzeniec jest z 01 i jest to najgorszy rocznik świata, powiedział że nie poleca.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:12
@zx2001: Też jestem z rocznika 2001 i to naprawdę najgorszy rocznik.
Nie mogliśmy sprzedawać żadnych podręczników aż do teraz, wszystko sami musimy kupować i nie mamy podręczników w szkołach.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:16
@wiki9595: No szóż polskaja system of edukacja ist gut. I umie planować.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:53
A ja się cieszę bo 2 technikum i odchodzą mi jakieś gówna typu WoK ^^
Odpisz
28 sierpnia 2018, 15:00
@Szortek: Ja podobnie, od teraz mój jedyny kontakt z biologią czy chemią będzie podczas wystawiania prania
Odpisz
28 sierpnia 2018, 15:07
Przypomniałeś mi, że przepada mi fizyka i parę innych przedmiotów przez co będę miała bardzo mało lekcji
Odpisz
28 sierpnia 2018, 15:24
@Szortek: A mi do zajęć artystycznych dochodzi plastyka i muzyka jako oddzielne przedmioty i jeszcze jeden o bezpieczeństwie i dodatkowo muszę się zapisać na koło informatyczne :/
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:43
A wiecie że Rosjanie zjedli dynamit zamiast parówek?
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:45
@kacper100025: Nie, nie wiemy. A teraz wyjdź
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2018, 14:45
@kacper100025: nie ta godzina
paruwy sa w nocy
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:41
Jeszcze 5 dni. Ja tam się nie przejmuje
Odpisz