Dzieci zawsze mówią prawdę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2018, 16:17
Czyli jeśli siostra zawsze mi powtarzała, że mam duże cycki, to znaczy, że mam duże cycki?
Odpisz
1 września 2018, 17:18
@Anielka999: Jeśli jest młodsza od ciebie to masz większe od niej, czyli dla niej duże.
Odpisz
1 września 2018, 17:25
@Anielka999: Wiesz... możemy ocenić
Odpisz
1 września 2018, 17:25
A jak jest starsza siostra to co?
Odpisz
1 września 2018, 18:00
@LeyPL: To masz duże cycki.
Odpisz
1 września 2018, 19:17
Co. Nie mam cycków ;-;
Odpisz
2 września 2018, 00:27
@LeyPL: Każdy ma cycki
Odpisz
2 września 2018, 09:01
Nie mam dużych cycków.
Odpisz
2 września 2018, 13:20
@LeyPL: To po kij się pytasz, czy masz?
Odpisz
2 września 2018, 23:27
Nie pytałem się czy mam cycki.
Odpisz
4 września 2018, 19:11
@LeyPL: ale masz
Odpisz
1 września 2018, 14:27
No chyba że to dziecko to twój siedmioletni kuzyn, który na wszystkich się drze, ryczy o byle co, śmieje się w byle czego i obraża każdego.
*True Story*
Odpisz
1 września 2018, 14:33
@BardzoOryginalnaNazwa: Ten twój kuzyn jest taki sam jak mój siedmioletni brat.
Odpisz
1 września 2018, 14:58
a co jeśli twój brat jest jego kuzynem?
Odpisz
1 września 2018, 15:10
*jej
Raczej wątpię, bo brat kuzyna jest od niego starszy o 12 lat :p.
Chociaż z drugiej strony w tych czasach siedmiolatki to po prostu zło z którym nie wytrzymasz ani minuty (ale jeśli ktoś taki jest - szanuję mocno) i raczej nie poznają jak w ich wieku bawiliśmy się pluszakami i klockami zamiast grać w Romblox i Baldi Basics na Ipadzie (no co? mój tak robi)
Odpisz
1 września 2018, 15:39
@BardzoOryginalnaNazwa: moja 6- letnia siostra też, tylko te majnkrafty i yt
Odpisz
1 września 2018, 19:39
@BardzoOryginalnaNazwa: ja wytrzymuje z kuzynką prawie codziennie [*]
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:25
pamiętam, że gdy raz z koleżanką zamawiałam jedzenie przy ladzie podbiegł jakiś chłopczyk i przerwał mi dyskusję z panią która mnie obsługiwała
chłopczyk; jest pani brzydka*odchodzi*
ja; emm..
mina tej pani za ladą i mojej koleżanki bezcenna
sama uważam iż jestem brzydka ale miałam taką nadzieje iż przesadzam... no ale skoro dzieciak tak powiedział to ja nie wiem co o tym sądzić
Odpisz
1 września 2018, 14:20
@Majciak: To mógł być prank
Odpisz
1 września 2018, 14:51
@Orangeria: pOZdrO aKaDEmIa PRAnKow cHEetOs
Odpisz
28 sierpnia 2018, 15:56
czyli wystarczy spytać jakieś dziecko jak się wygląda?
Odpisz