Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2021, 15:29
po lewej: gówno, gówno, gówno po prawej: nie wiem, nie wiem, F
Odpisz
7 kwietnia 2019, 17:46
Ja kiedyś miałam tamagochi, ale bałam się używać. Za długa historia, aby opowiadać
Odpisz
12 marca 2019, 21:04
Kiedy jest lepiej i przez to jest gorzej.
Odpisz
6 października 2018, 07:47
och tamagotchi kto pamięta ja nadal mam
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:07
Jeżeli w 2010 dostajesz telefon jako dzieciak, jesteś równie rozpieszczony jak dzieciak w 2018 z iPhonem
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:42
@Siszel: ale w 2010 zwykle dostawało się w miarę użyteczną Nokię, a nie najnowszego srajfona za parę tysiaków
Odpisz
30 sierpnia 2018, 23:00
@Maly_modelarz15: Zgadzam się. Kiedyś bawiło się na placu zabaw lub przed domem, a teraz widać tylko dzieciaki latające z najnowszymi srajfonami za 3 tys i walące ku*wami co drugie słowo.
Odpisz
31 sierpnia 2018, 01:56
@pawlikok: to jest wg mnie bardzo przykry widok
Odpisz
31 sierpnia 2018, 09:25
@pawlikok: To zabierz im te telefony i wygon na dwór.
Czarodziej... Jakub...
Odpisz
30 września 2018, 22:17
@Siszel: Gdyby nie prawo, to dawno bym to zrobił
Odpisz
30 września 2018, 22:42
@pawlikok: Człowieku, kiedy dostałeś swój pierwszy telefon?
Odpisz
30 września 2018, 22:55
@Siszel: W wieku 11 lat. Dało się tylko pisać i dzwonić
Odpisz
31 sierpnia 2018, 09:55
Kiedyś to było... Wszystko z przegródki "co ja dostałem" miałem wszystko, i chętnie wspominam.
Trochę jestem oburzony jak widzę rozpieszczone bachory z telefonami za nie wiadomo jaką sumkę. zachowującą się jak margines społeczny, ja niestety muszę się zadowalać Ps2, telefonem za 400 zł, a laptopa do teraz nie mam. Jakoś bez rzeczy za 574385932475-35489-=;-54. tysięcy też można życ, i to czasami nawet lepiej.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:11
kiedyś to było
Odpisz
30 sierpnia 2018, 17:18
@CarLitos: Kiedyś to było jak taka legia remisowała z realem albo ze sportingiem wygrywała kurłaaaa
Odpisz
30 sierpnia 2018, 18:17
@HusariaTV: ja pie**ole jaki rak
Odpisz
30 sierpnia 2018, 12:31
No ale nie wiem czy dawanie małym dzieciom dostępu do internetu jest w porządku.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:45
Zależy czy z ograniczeniami czy bez.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 17:31
@Rinna: No tak, chodziło mi o nieograniczony dostęp.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 14:32
KURŁA KIEDYŚ TO BYŁO!!!!!111
ZA MOICH CZASÓW TO DOSTAWAŁO SIĘ WPIE**OL A NIE AJFONA!!!!
starcze pie**olenie jak ktoś to nazwał. Ale w sumie trochę prawda, że dzisiejsze 10-latki są zbyt rozpieszczane przez rodziców, którzy kupują im najnowsze telefony i inne takie, całe szczęście to tylko skrajność.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 16:42
@Kacprrr: jak ktoś kiedys dostawal od rodziców psp I inne takie rzeczy to był tak samo rozpieszczany jak dzisiejsze dzieciaki dostawające iphony:V
Odpisz
30 sierpnia 2018, 16:45
@rypka_plum: no tak, to prawda
Odpisz
30 sierpnia 2018, 16:44
"My nie pozywaliśmy rodziców do sądu, my dostawaliśmy wpie**ol"
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:07
My nie podawaliśmy rodziców do sądu, my dostawaliśmy wpie**ol
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:15
@Henzej: oglądasz dobrych ludzi
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2018, 16:18
@Henzej: IS THIS JAKUB CZARODZIEJ REFERENCE?!
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:23
@Henzej: *śmieje się z Fangottenem*
Odpisz
28 sierpnia 2018, 22:30
@SongMan: o też oglądasz fangottena? pjona
Odpisz
28 sierpnia 2018, 22:36
@lolkowski: pjona
Odpisz
30 sierpnia 2018, 12:22
@Henzej: Uczono nas bardzo dużo wartości.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 15:08
@Henzej: Nosz kurde wyprzedzono mnie.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 15:18
@Baturaj: o 2 dni
Odpisz
30 sierpnia 2018, 15:22
@Henzej: Dopiero teraz widzę ten mem :)
Odpisz
30 sierpnia 2018, 14:43
dobra dobra...wchodzący tata do Ciebie do wanny z tortem...tym nikt nie pogardzi...😊😏
Odpisz
28 sierpnia 2018, 15:54
boże pamiętam jak mój dziadek umarł a ja chciałam jego telefon, bo miał gry i dostęp do internetu
Odpisz
30 sierpnia 2018, 12:16
telefon ważniejszy niż dziadek.....
Odpisz
30 sierpnia 2018, 12:38
@ruzwelt1: bo dziadek nie miał internetu i gier
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:36
dlaczego to ma tyle poparc
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:38
niektórzy traktują strzałki jako like/dislike...
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:59
@Maly_modelarz15: to dlaczego to ma tyle like
Odpisz
30 sierpnia 2018, 14:29
bo to niektórych śmieszy?
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:18
Jak ja chodziłam do przedszkola to już wszystkie inne dziewczyny miały jakieś AJFONY, ja mój pierwszy telefon dostałam w 4 klasie.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:22
@lolzmania: ja pierwszy telefon dostałem w 6 klasie na spółe z bratem.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:34
Ja bez spółki, ale ch*jowy w ch*j
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:42
ja pod koniec 5
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2018, 12:32
@lolzmania: Ja miałem pierwszy telefon w 3 klasie, ale to była cegła bez aparatu i internetu. Pierwszy smartfon miałem dopiero w 5 klasie jak wszyscy moi koledzy mieli już najnowsze samsungi i inne takie.
Odpisz
30 sierpnia 2018, 13:11
Pamiętam jak kupiłem 4 cartrige 99999 in 1 i jedyne co z tego miałem to mario...
Odpisz