Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ch-chesz wyparować...?
Niegrzeczny Oskarek
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2018, 09:17
Tak przy okazji Aquamana ma reżyserować twórca pierwszej "Piły", "Obecności" i "Zakonnicy". Albo to wszechstronny reżyser albo DC nie rezygnuje z konwencji mhocznych filmów.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2018, 09:25
@Zicher: mhocznych? "a co to za nielegalne zghomadzenie już telefon to phokuhatuhy"
Odpisz
31 sierpnia 2018, 10:39
@Zicher: James Wan nie wyreżyserował Zakonnicy. Wyreżyserował za to Szybkich i Wściekłych 7. Pewnie wtedy było jeszcze więcej sceptycznych głosów odnośnie tego, czy się nadaje, ale film zarobił znacznie więcej niż którakolwiek inna część serii i jakoś sceptycy ucichli
Odpisz
31 sierpnia 2018, 16:05
@KiciaLucyfer: A no faktycznie zakonnicę to nie on reżyserował, coś mi się porypało, myślałem że jak to spin-off obecności to on też był za to odpowiedzialny, ale jak widać byłem w błędzie.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 17:09
Nie lubie Happy Feet
Odpisz
28 sierpnia 2018, 18:07
@Jasnowidz: Little Feet lepszy
Odpisz
31 sierpnia 2018, 09:35
@lorax12: lil feet
Odpisz
31 sierpnia 2018, 09:14
lol tego się nie spodziewałem
Odpisz
31 sierpnia 2018, 08:30
George Miller to wszechstronny człowiek.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 17:28
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2018, 16:50
I tego fani Mad Maxa (ja także) nie potrafią mu wybaczyć...
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:55
@Misieeek04: Czego? Happy Feet? Całkiem przyjemny film, nie widzę w nim nic złego, zwłaszcza, że to film familijny
Odpisz
28 sierpnia 2018, 16:56
@PanMisiek: ja także nie widzę w nim nic złego, ale nie pasuje to do kogoś kto nakręcił 3 częśći tak brutalnego i szalonego filmu jak mad max
Odpisz
28 sierpnia 2018, 17:00
@Misieeek04: ku*wa brutalnego? chyba jestem tak zje**ny że dla mnie oba filmy są na podobnym poziomie
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2018, 17:02
jak na lata 80 te druga część była brutalna, ale dobra nieważne.
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2018, 19:10
@Misieeek04: Ten facet zrobił REBOOT Mad Maksa, nie klasyczną trylogię. Czytaj ze zrozumieniem (bo reboot ma podtytuł "Fury Road")
Btw - film ten był zajebisty. Jak za starych dobrych kasetowych czasów.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 19:46
ale to ten sam reżyser, george miller. A Fury road to alternatywna dwójka
Odpisz
28 sierpnia 2018, 22:13
@Misieeek04: Technicznie rzecz biorąc "fury road" to po prostu reboot który przyznaje więcej ekranowej obecności Furiosy, która ma szczęście być jedną z niewielu profeministycznych postaci w współczesnym kinie, które wyszły dobrze. Brzmi to przekomicznie, ale tak jest.
Odpisz
31 sierpnia 2018, 11:54
@Misieeek04: Niepokoi mnie to, że ludzie ciągle zamykają się w schematach i oczekują od innych bycia takimi, jakimi oni chcieliby ich widzieć. Tu nie ma nic do wybaczania. To tak jakby sąsiad miał 3 córki i syna i miałbyś do niego żal, że go spłodził, a ty miałeś go za damskiego krawca.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2018, 13:44
@Misieeek04: To tak jakbyś narzekał że Daniel Radclif zagrał jakąkolwiek rolę po Harym Potterze. No jak śmie, jak tak można? Przecież każdy aktor gra tylko jedną postać w życiu
Odpisz