Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Terminus223

24 maja 2013, 18:28

poprawka "... wtedy utną Ci głowę".

Avatar Agent00Kurczak

24 maja 2013, 18:44

@Terminus223: to nie to samo?

Avatar sarnasarna

24 maja 2013, 18:57

@Agent00Kurczak: Jako kurczak musisz wiedzieć, że żył kurczak bez głowy... Więc może i człowiek może?

Avatar Agent00Kurczak

24 maja 2013, 21:07

@sarnasarna: pierwsze słyszę, aby mój krewniak żył bez łepetyny.

Avatar Jejowicz2

22 października 2014, 15:19

@sarnasarna: Po ścięciu głowy można przeżyć kilka sekund beż głowy

Avatar PeterioS

17 marca 2014, 23:12

Islam to zła religia-z pewnością. Chrześcijaństwo to jedna wiara która ma jakiś logiczny sens i jest ona prawdopodobna(ze względu na źródła historyczne) Islam to religia bazująca na snach jakiegoś ,,proroka'' . heh

Avatar Bkeurbeat

24 maja 2013, 19:26

To, że istnieją islamskie grupy terrorystyczne, wcale nie sprawia, że wszyscy ludzie wyznający tą religie to wariaci, którzy chcą odrąbać ci głowę. Nie oskarżajmy wszystkich wyznawców islamu o to co robią fanatycy religijni.

Avatar filipox1998

24 maja 2013, 19:50

@Bkeurbeat: Masz racje ale zauważ że wszyscy ludzie islamu nie są terorystami ale wszyscy teroryści to islamiści ;D

Avatar smoczka

24 maja 2013, 21:31

@filipox1998: Nie wszyscy terroryści to islamiści. Utarło się takie przekonanie,ale to nieprawda. Wyobraź sobie,że istnieją również chrześcijańskie organizacje terrorystyczne.

Avatar badguy

25 maja 2013, 10:05

@smoczka: Podaj przykład.

Avatar smoczka

25 maja 2013, 12:29

@badguy: o NFWT słyszał?

Avatar badguy

25 maja 2013, 16:06

@smoczka: nie słyszał, sprawdził w goglach i dowiedział się, że to National Foundation of Wheelchair Tennis.

Avatar smoczka

25 maja 2013, 17:21

@badguy: Wiesz,ile haseł łącznie ma Google? Zapewne wpisałeś po prostu nfwt i jesteś z siebie zadowolony że nie znalazło żadnej grupy terrorystycznej o takiej nazwie? W takim razie polecam wyszukania hasła "NFWT terroryzm", względnie "Narodowy front wyzwolenia Tripura". Daj znać czy się udało. :)

Avatar badguy

25 maja 2013, 21:00

@smoczka: 1.Udało.
2.Baptyści, schizmatyki, pomiot szatański.
3.Było pisać z angielska NLFT.

Avatar filipox1998

7 czerwca 2013, 14:08

@smoczka: Masz racje w jednym sensie ;D ALE WIĘKSZOŚCI ;)

Avatar Pikachu

Edytowano - 25 maja 2013, 22:57

@Gaspar Sorry, ale mohery to odłamek chrześcijan. Tylko media i PO tak manipulują ludźmi, żeby wydawało im się, że każda babcia, będąca gorliwą katoliczką jest moherem. A gdy jeszcze słucha Radia Maryja... Nie żebym broniła Radia Maryja, ale moja ciocia go słucha, a w żadnym wypadku nie jest moherem. Czy te mohery po Pałacem Prezydenckim (, których zresztą dawno już pod nim nie ma, bo i krzyża nie ma) mają maczety, którymi odrąbały komuś głowę? Czy kiedyś wysadziły się w metrze w imię swojej religii. Podaj mi przykład kiedy moherowa babcia pozbawia kogoś życia lub doprowadza do uszczerbku na zdrowiu (a przypominam, że taki moher nie ma 20-30 lat, tylko 60 i więcej) bo jest innej wiary? I niby do jakich krajów pchają się chrześcijanie? Oczywiście jestem w stanie zrozumieć Palestyńczyków. Każdy by się chyba wkurzył, gdyby do jego kraju nagle sprowadzono hordy obcych ludzi z inną kulturą i wiarą i utworzyli nowe, własne państwo, a potem ci ludzie zaczęliby rościć sobie prawa do coraz większej ilości ziem, więc jeśli chodzi o wojnę w Palestynie to Żydzi też są winni.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2013, 18:03

@Pikachu: a jak było, gdy ludzie odkrywali nowe lądy? Lub gdy była ekspansja Chrześcijan? Pierwsze co - rozwałka świątyń, posągów bogów i zmiana wszystkiego na 'narzędzia diabła' - tyle w tym temacie. Już pomijam fakt chyba z 10 osób, które chcą mnie chrystianizować na siłę. Co do babć - użyłem tego słowa, ale miałem na myśli ogólnie wszystkie religijne osoby. Jako że ciągle przesiadują w kościele i słuchają Radia Maryja (chociaż, to nie jest warunkiem, ale często się pojawia 'w zestawie') powinny być szczególnie wyrozumiałe i pokojowo wygłaszać swoje racje i nie wjeżdżać na cudze (podobno Chrześcijaństwo to religia pokoju i miłości). A kiedyś jeden klecha mało mnie nie walnął jak mu powiedziałem, że jestem niewierzący (cytuję: 'Jestem ateistą i (unik przed ciosem, dalej miało być): chciałem księdza zapytać co ksiądz sądzi o takich ludziach')

Avatar Pikachu

26 maja 2013, 18:21

Zauważ, że ekspansja była w czasach średniowiecza, a islamiści nadal zabijają swoich wrogów (czyli niemuzułmanów). No i nie należy zapominać, że niegdyś chrześcijaństwo było najbardziej prześladowaną religią (słyszałeś o chrześcijanach rzucanych na pożarcie lwom w starożytnym Rzymie?). Jak tak dalej islamiści będą się panoszyć to chrześcijaństwo znowu będzie prześladowane, jak to już się dzieje w krajach islamskich.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2013, 18:42

@Pikachu: o prześladowaniach jak najbardziej - jestem historykiem (z bardzo mocnego zamiłowania), ale faktem jest, że dla mnie kościół pozostaje w średniowieczu - mam powtórzyć przykład klechy, który chciał mnie pobić?

Avatar Pikachu

26 maja 2013, 19:11

No właśnie, księża-pedofile itd. to tylko nieliczne wyjątki. Media robią tak, żeby wyglądało na to, że wszyscy księża to pedofile i złodzieje. To może w takim razie choć raz pokażą zwykłego wikarego z biednej parafii, a nie tylko biskupów i kardynałów? Z kolei islamiści na każdym kroku kogoś mordują (niemuzułmanina oczywiście) i usiłują narzucić ten swój chory szariat. Jeśli chrześcijaństwo zatrzymało się na średniowieczu to islam zatrzymał się na starożytności.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2013, 19:28

@Pikachu: Islam stoi w miejscu od początku. Co do księży- nie mówię, że wszyscy są źli i w ogóle, ale do jasnej ciasnej - Jezus mówił 'Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa Bożego' (Łk 18, 25). Znajdź mi chociaż jednego księdza żyjącego w ubóstwie - nawet jeśli ma skromne mieszkanie, to ma niezłą brykę. Jeśli mieszka skromnie, i nie wozi się nie wiadomo czym - to ma fart.

Avatar Pikachu

Edytowano - 26 maja 2013, 19:45

Ja jakoś nie widziałam, żeby proboszcz w mojej parafii jeździł niezłą bryką, mieszkając w skromnym mieszkaniu. I żeby nie było nie mieszkam na wsi. Moje miasto może jest duże, ale do najbiedniejszych nie należy. No i nie należy oceniać wszystkich księży przez pryzmat bogatych biskupów i kardynałów.

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2013, 12:09

och, to tak samo jak Chrześcijaństwo...

Avatar Pikachu

25 maja 2013, 13:46

Tak samo? Oni obrażą Jezusa - nic się nie dzieje. My obrazimy (przynajmniej w ich mniemaniu) Mahometa - zrzucą ci samolot na głowę. Meczet w Warszawie? Jest ok. Spróbuj wybudować kościół w Arabii Saudyjskiej i przeżyć. Nie mówię, że chrześcijaństwo jest święte, ale chrześcijanie nie pchają się do krajów islamskich i nie próbują narzucać im swojej religii.

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2013, 21:49

@Pikachu: ale pchają się do krajów, które mają swoją religię, swoją kulturę - które niszczą niosąc 'prawdę objawioną'. A spróbuj stanąć w środku moherowych babć pod Pałacem Prezydenckim i powiedzieć, że jesteś niewierzący/innowiercą (nawet nie z poza chrześcijaństwa, ale np. Prawosławny) i zapewniam cię - na własnej skórze doświadczysz 'miłosierdzia Chrześcijan'

Avatar Pikachu

25 maja 2013, 23:00

Drugi komentarz jest do ciebie, chyba niechcący wykasowałam dwukropek po nicku i już nic się z tym nie da zrobić.

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2013, 21:36

W krajach islamskich, gdy ktoś jest wyznawcą innej religii ro musi się ukrywać... jak się dowiedzą to ma prze***ne. Pobiją go, a może nawet więzienie lub kara śmierci...

Avatar xXkuba22Xx

24 maja 2013, 19:10

podobnie jest z komunizmem

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar magdaaaa
Dodane przez: magdaaaa

Lepsze to niż nic

To taka rzecz, którą każdy chciałby mieć, a w sklepach jej nie ma

To co dziś na obiad?

Dobrze wygląda

Musiał być bardzo popularny

Powinni to w końcu między sobą wyjaśnić

Mordo czej sprawa jest

Mamo, boli...

Nie spodziewałem się, że to tata

John Jonah Jameson ma swoje priorytety

Ważne, że się pieni

To były czasy...

"Dobrze się składa, bo mamy za dużo zaległości"

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka