Spieszmy się kochać wakacje, tak szybko odchodzą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Papierowa szkoła posting
Angielskie śmieszki
Deal życia
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2018, 19:46
Płakać mi się chce przez to. Pocieszy mnie ktos? :(
Odpisz
1 września 2018, 23:02
nie
Odpisz
2 września 2018, 09:44
@ruzwelt1: Nie dziwię się że ty to napisałeś
Odpisz
2 września 2018, 15:08
czemu?
Odpisz
2 września 2018, 19:04
@ruzwelt1: Bo jesteś ,,inny,,
Odpisz
2 września 2018, 20:03
Myślałem, że już przeklniesz
Odpisz
2 września 2018, 06:18
cieszmy sie kochać wakacje tak szybko odchodzą ;'(
Odpisz
2 września 2018, 00:19
jak ktoś je miał
( powinna teraz lecieć smutna muzyka)
Odpisz
1 września 2018, 18:58
co w tym zlego ze wakacje sie koncza to normalne chyba |___|
Odpisz
1 września 2018, 19:35
@smiechowicz: ale za szybko!
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:18
Tej no właśnie. Przed chwilą był koniec roku szkolnego
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:18
@Jasnowidz: gdzieś tak 15 minut temu to było chyba
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:20
@Misieeek04: A nie 2 minuty? k*rwa jak ten czas zap*erdala.
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:34
@Jasnowidz: no bez beki, miałem wrażenie że ja dopiero z zakończenia wracam
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:51
@Michu1309: To już po zakończeniu? Ja właśnie na nie idę.
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:53
@KalkoPl: Zaraz, SZKOŁA JUŻ SIĘ ZACZĘŁA, k*rwa spóźniłem się na rozpoczęcie.
Odpisz
1 września 2018, 18:31
@Avcio01: Jak ja już do 1 klasy idę
Odpisz
31 sierpnia 2018, 12:38
przemineło z wiatrem
Odpisz
1 września 2018, 18:28
@UkrytyNinja: może i bez sensu ale
szkoła przeminie z bombami
Odpisz
31 sierpnia 2018, 14:14
Mi akurat się dłużyły wakacje. Na początku bałem się że tak szybką zlecą a jednak.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2018, 14:06
Ja tam się ciesze że już się kończą
Znaczy został mi jeszcze miesiąc
Pracy
.__.
Ale potem Studia, i jestem nawet podekscytowana
Odpisz
1 września 2018, 18:41
i tak będziesz pracowała w McD
Odpisz
1 września 2018, 18:43
@ruzwelt1: Pracuję już teraz w Fabryce, więc nie trafiłeś
Odpisz
1 września 2018, 18:44
W jakiej fabryce, jeśli można wiedzieć?
Odpisz
1 września 2018, 18:47
@XStuntManiac1: Szafy serwerowe
Odpisz
2 września 2018, 04:10
Nie! Nie bądź podekscytowana... Ja chcę z powrotem do liceum po roku studiów XD studia wcale nie są przyjemne
Odpisz
31 sierpnia 2018, 13:55
Atlas V w wersji 521 lub 522 lub 421 ewentualnie nowa N22, ale wątpię.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2018, 12:27
Wszystko co piękne musi się kiedyś skończyć
Odpisz
31 sierpnia 2018, 13:53
@DavePL1234: a to co jest okropne zawsze się dłuży
Odpisz