Gdy jesteś na przegranej pozycji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Cóż za brak szacunku
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2018, 07:17
boli mnie serce jak czytam wyraz crush
Odpisz
1 września 2018, 11:14
Ciemno jak u mnie w domu gdy zabraknie prądu
Odpisz
1 września 2018, 13:29
@Jasnowidz: Ja tam w ciemności widzę.
Odpisz
1 września 2018, 13:30
@Ciemnowidz: Jesteś przystosowany do takich warunków
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 13:38
@Jasnowidz: Za to ja nie widzę w jasności.
Jesteśmy jak Ying & Yang, ty jesteś moim psem przewodnikem w dzień i na odwrót.
Odpisz
1 września 2018, 14:02
@Ciemnowidz: Razem jesteśmy braćmi, a zwiemy się Bracia Widz
Odpisz
1 września 2018, 14:05
@Jasnowidz: Deds rajt!
Odpisz
1 września 2018, 12:45
było
Odpisz
1 września 2018, 10:46
Nie widzę w tym nic śmiesznego.
Odpisz
1 września 2018, 10:39
ten typu jest ślepy ale wie że już tu był
Odpisz
1 września 2018, 10:44
@UkrytyNinja:
Odpisz
Edytowano - 1 września 2018, 10:45
@Verneo: było jak amen w pacierzu
Odpisz