Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Zdeklasowani znowu
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2019, 18:33
"Mussolini" brzmi jak nazwa taniego wina musującego ze wsi
Odpisz
6 listopada 2010, 13:17
Sam jesteś śmieć do pięt nie dorastasz żadnemu z wymieniony... CO więcej nawet gdyby zebrać całą twoją rodzine to nadal byście byli mniej błyskotliwi od każdego z nich !!
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2013, 08:53
@Brakiss: przydał by się w polsce ktoś z umysłem ekonomicznym hitrela. Tylko żeby psychopatą nie był.
Odpisz
7 czerwca 2017, 00:31
@deadxp: Hitler zadłużył kraj. Marnował pieniądze na publiczną edukacje, emerytury i państwową służbę zdrowia(wiem co zrobił Hitler w Polsce, wcześniej napisałem co zrobił w trzeciej rzeszy.).
Odpisz
18 lipca 2011, 17:54
zamiast adolf hitler to adolf huitler
Odpisz
23 maja 2011, 19:53
z Hitlerem było ciężko sam się mierzyłem (prawie dostałem byłem na skraju ) ale tata przyszedł i pomógł
Odpisz
17 listopada 2010, 21:25
Kurna wygrałem za pierwszym razem ale z fidelem było trudno ciężki był 5/5
Odpisz
14 listopada 2010, 08:57
ja też ale z Fidelem prawie przegrałem i przyszli kumple i wygraliśmy (f*ck yea)
Odpisz
12 listopada 2010, 11:54
No to jesteś za którym?
Odpisz
9 listopada 2010, 21:42
izgone antysemita to też jakby rasista
przywódcy kolejno: Chin, ZSRR, Niemiec, Włoch i Kuby, czyli:
Chińczyk, GRUZIN, AUSTRIAK, Włoch i Kubańczyk
Odpisz
9 listopada 2010, 16:43
koxal - moze nie rasista, ale antysemita... Poza tym, skoro tak ich nie nawidzisz, to czemu bluzgasz na Adolfa? Przeciez wybijal tych, ktroymi ty tak bardzo gardzisz. Skad w was ta nienawisc, ludzie?! :[
Odpisz
9 listopada 2010, 13:55
zajefajna fota ja obaliłem siedem poteng
Odpisz
8 listopada 2010, 14:37
a moze jeszcze powiecie ze kochacie Hitlera albo Stalina co?
bo widze ze pomimo tego co oni z ludzmi robili to niektorzy sa ich fanami. nie jestem rasista ale JE*AC ZYDOW hehe ;] 5/5
Odpisz
7 listopada 2010, 11:18
stalin Fidel Castro5/5
Odpisz
7 listopada 2010, 11:02
ale zawartości dobre
Odpisz
6 listopada 2010, 18:21
4\5
Odpisz
6 listopada 2010, 18:00
5/5 i do ulu
Odpisz