Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwier256

30 czerwca 2021, 23:39

Fajne te ciekawostki

Avatar imperator_duda_XD

7 sierpnia 2019, 00:00

Jeszcze tydzień temu tam byłem i polecam na wakacje

Avatar Grzechoooo

9 września 2018, 23:48

Skoro Kostaryka jest stolicą kolibrów, bo jest ich tam najwięcej, to stolicą Polaków jest Chicago?

Avatar Frutti56

Edytowano - 2 września 2018, 09:09

w sumie to mogło by być fajne miejsce akcji dla jakiegoś GTA albo FarCry
postrzelał bym sobie do kolibrów

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

9 września 2018, 17:06

@Frutti56: A potem uciekał przed wojskiem, bo w końcu polowanie na zwierzęta dla sportu jest tam nielegalne. Ej to brzmi całkiem nieźle

Avatar Broski

9 września 2018, 22:03

@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Tam nie ma wojska.

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

9 września 2018, 22:35

@Broski: *a potem uciekał przed wściekłym ludem

Avatar Broski

Edytowano - 9 września 2018, 22:02

Być może są jednym z najszczęśliwszych bo nie mają wojska. A zakaz polowania jest bardzo dobry. Przydałoby się wprowadzić to u nas i właściwie wszędzie. Rezygnację z wojska też.

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2020, 21:51

@Broski: Ale wiesz, że gdyby nie odstrzał 100 tyś. dzików rocznie to wtedy zaczęły by wchodzić do miast i atakować ludzi? A kilka tysięcy umierałoby z głodu. Noi tam jest zakaz polowania na delfiny, a nie ku*wa na ryby

Avatar Broski

18 marca 2020, 21:57

A wiesz, że gdyby myśliwi celowo nie dokarmiali dzików, to by ich tyle nie było? Specjalnie chcą, żeby było więcej dzików, żeby mogli ich więcej zabijać.

Avatar
Konto usunięte

18 marca 2020, 21:59

@Broski: Tak, ale napewno nie w skali 100 tyś., zaje**liśmy dzikom naturalnych wrogów, nie ma już wilków, czy niedźwiedź, więc musimy je zastąpić

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 2 września 2018, 09:22

Jaki kraj jest najsmutniejszy?

Avatar
Konto usunięte

9 września 2018, 18:43

@Jasnowidz: Sudan Południowy

Avatar malos1234

9 września 2018, 21:34

@Jasnowidz: Łódź Bałuty

Avatar qaz123

2 września 2018, 08:55

Co powinienem rozumieć przez "jeden z najszczęśliwszych krajów na świecie"?

Avatar Frutti56

2 września 2018, 09:01

@qaz123: że ludzie w ankiecie często zaznaczali kwadracik z napisem "jestem szczęśliwym człowiekiem"

Avatar kameleon333

9 września 2018, 18:23

@Frutti56: Jakby ktoś ci przystawił lufę do głowy też byś tak zaznaczył

Avatar kolach123

2 września 2018, 12:10

Komuuuna

Avatar sliwak2001

2 września 2018, 09:55

Nie wszystkie z 200 wulkanów są aktywne? Brzmi zachęcająco.

Avatar jangluc

2 września 2018, 09:04

A który kraj jest najbardziej nieszczęśliwy?

Avatar kierowca_lodowki

2 września 2018, 09:10

@jangluc: Sudan południowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Angielskie śmieszki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobrze czasem się oderwać

Nieuczciwa ocena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka