Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2021, 23:39
Fajne te ciekawostki
Odpisz
7 sierpnia 2019, 00:00
Jeszcze tydzień temu tam byłem i polecam na wakacje
Odpisz
9 września 2018, 23:48
Skoro Kostaryka jest stolicą kolibrów, bo jest ich tam najwięcej, to stolicą Polaków jest Chicago?
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 09:09
w sumie to mogło by być fajne miejsce akcji dla jakiegoś GTA albo FarCry
postrzelał bym sobie do kolibrów
Odpisz
9 września 2018, 17:06
@Frutti56: A potem uciekał przed wojskiem, bo w końcu polowanie na zwierzęta dla sportu jest tam nielegalne. Ej to brzmi całkiem nieźle
Odpisz
9 września 2018, 22:03
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Tam nie ma wojska.
Odpisz
9 września 2018, 22:35
@Broski: *a potem uciekał przed wściekłym ludem
Odpisz
Edytowano - 9 września 2018, 22:02
Być może są jednym z najszczęśliwszych bo nie mają wojska. A zakaz polowania jest bardzo dobry. Przydałoby się wprowadzić to u nas i właściwie wszędzie. Rezygnację z wojska też.
Odpisz
18 marca 2020, 21:51
@Broski: Ale wiesz, że gdyby nie odstrzał 100 tyś. dzików rocznie to wtedy zaczęły by wchodzić do miast i atakować ludzi? A kilka tysięcy umierałoby z głodu. Noi tam jest zakaz polowania na delfiny, a nie ku*wa na ryby
Odpisz
18 marca 2020, 21:57
A wiesz, że gdyby myśliwi celowo nie dokarmiali dzików, to by ich tyle nie było? Specjalnie chcą, żeby było więcej dzików, żeby mogli ich więcej zabijać.
Odpisz
18 marca 2020, 21:59
@Broski: Tak, ale napewno nie w skali 100 tyś., zaje**liśmy dzikom naturalnych wrogów, nie ma już wilków, czy niedźwiedź, więc musimy je zastąpić
Odpisz
Edytowano - 2 września 2018, 09:22
Jaki kraj jest najsmutniejszy?
Odpisz
9 września 2018, 18:43
@Jasnowidz: Sudan Południowy
Odpisz
9 września 2018, 21:34
@Jasnowidz: Łódź Bałuty
Odpisz
2 września 2018, 08:55
Co powinienem rozumieć przez "jeden z najszczęśliwszych krajów na świecie"?
Odpisz
2 września 2018, 09:01
@qaz123: że ludzie w ankiecie często zaznaczali kwadracik z napisem "jestem szczęśliwym człowiekiem"
Odpisz
9 września 2018, 18:23
@Frutti56: Jakby ktoś ci przystawił lufę do głowy też byś tak zaznaczył
Odpisz
2 września 2018, 12:10
Komuuuna
Odpisz
2 września 2018, 09:55
Nie wszystkie z 200 wulkanów są aktywne? Brzmi zachęcająco.
Odpisz
2 września 2018, 09:04
A który kraj jest najbardziej nieszczęśliwy?
Odpisz
2 września 2018, 09:10
@jangluc: Sudan południowy
Odpisz