Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 19:21
Downvote za jet crew
Odpisz
3 września 2018, 20:19
Up vote za jet crew
Odpisz
Edytowano - 3 września 2018, 21:18
@Mr_Quicky: we we polaczku, któremu staje gdy ktoś zza granicy powie "Poland" "Witcher " albo w napisach końcowych nawet dennego filmu jest polskie nazwisko jak np. "kołalski" albo inny "Nołak", a taki Nowak targał jakieś oświetlenie tylko
Odpisz
3 września 2018, 22:50
duma z narodu i chęć promowania go stała się jakimś tematem taboo z tego co widzę
Odpisz
3 września 2018, 22:52
@Merkaba: Duma z narodu, a walenie sobie konia do każdego polskiego słowa wypowiedzianego przez osobę z zagranicy to co innego.
Odpisz
3 września 2018, 22:56
@Jaszczomb3k: to prawda, ale po prostu wielu ludziom taka sytuacja teraz wpływa na umysł i myślą że choćby powiedzenie dobrego słowa o Polsce to już masturbacja do wizerunku Orła Białego
Odpisz
3 września 2018, 23:01
@Merkaba: Zgadzam się z tobą, mi chodziło głównie o ich kanał, zapomniałem tego dopisać.
Odpisz
3 września 2018, 23:06
@Merkaba: Sytuacja, o której mówisz, czyli że nawet dobre słowo uważane jest za masturbację, powstała i powstaje przez właśnie kanały typu jet crew, filmy typu 5 polskich akcentów tu i tu, mapa fortnite to Polska *szok* itd. jak i przez mentalność niektórych osób.
Odpisz
3 września 2018, 23:18
@Jaszczomb3k: dokładnie. łap zieloną
Odpisz
3 września 2018, 23:23
Chwile chwile, kto wam ku*wa geniusze powiedział że jaram się tym jak jakiś obcokrajowiec powie np. "ku*wa"? Fakt to miłe uczucie, tak jak dla rosjan gdy wszyscy je**** na lewo i prawo cyka blyat. To naturalne uczucie. Tak czy siak, nie oglądam jet crew bo "uuuuu, zaraz mi wyje*ie wulkan o ch*j ku*wa ten australijczyk próbuje mówic po polsku eueueu...", tylko dlatego bo robią super filmy i dużo się przy nich smieję. Szkoda że zamiast śmiać się z ludzie nie rozumiących tego, jestem nimi zażenowany. Taka jest prawda, tylko ludzie ograniczeniu umysłowo serio sądzą że ludzie ich oglądają za jedno "ku*wa" na 10min filmu, ja je*ie nie macie niczego lepszego do roboty?
Odpisz
3 września 2018, 23:25
@Jaszczomb3k: Jaszczomb, wiesz, jak nie pasuje ci "mapa z fortnite to polska?" (które swoją drogą było tylko pytaniem w quzi'e) to zawsze możesz oglądać kruszwila albo kamerzyste XD
Odpisz
3 września 2018, 23:30
@Mr_Quicky: nikt nie powiedział że zachowujesz się jak ludzie których Jaszczomb3k opisał. po prostu wspomniał o nich w komentarzu
Odpisz
3 września 2018, 23:52
@Mr_Quicky: Nie powiedziałem nic ani o tobie, ani o innych ludziach oglądających jet crew czy inne kanały i tak samo jak ty uważasz ich content za śmieszny tak samo ja mogę powiedzieć, że mi się nie podoba.
Odpisz
3 września 2018, 23:59
@Merkaba: "We we polaczku któremu staje gdy ktoś zza granicy powie..." Mam cytować dalej czy przeczytasz jego pierwszy komentarz?
Odpisz
Edytowano - 4 września 2018, 00:00
@Merkaba: Chwile bo się nie zrozumieliśmy, ja nie miałem na myśli jaszczomba xd
Odpisz
4 września 2018, 00:04
@Mr_Quicky: Pozatym, nie ukrywam sam gdy usłyszę gdzieś na np. zagranicznym youtubie o Polsce to przykuwa to na chwilę moją uwagę, jeśli będzie to coś dobrego o nas to się lekko uśmiechnę czy coś, albo powiem: "o". Są natomiast ludzie którzy wręcz masturbują się choćby do tego, że ktoś pod jakąś piosenką napisze na przykład: "I can't understand anything but i like it" to niektórzy uważają to wręcz za dar od bogów i like'ują ten komentarz ze wszystkich kont. Nie chodzi mi też o to, że komuś za granicą nie mogą podobać się Polskie piosenki, bo sam słucham trochę np. włoskich wykonawców choć nie rozumiem ani jednego słowa, chodzi mi natomiast o fakt, że gdyby ktoś napisał taki sam komentarz po polsku (bez części z niezrozumieniem słów oczywiście) to nie byłby wyróżniany i najczęściej te "komentarze z zagranicy" są i tak od Polaków, a druga sytuacja, w której to ktoś z Polski napisałby na zagranicznej piosence to samo to wątpię, że efekt byłby ten sam. Oczywiście miło się robi, gdy ktoś z zagranicy doceni coś Polskiego, ale niektórzy za bardzo na to reagują.
Odpisz
4 września 2018, 00:07
@Mr_Quicky: Aha xd
Odpisz
4 września 2018, 00:11
@Mr_Quicky: Podałem tą mapę jako przykład bo zobaczyłem po prostu miniaturkę i zapadła mi ona w pamięć i nie rozumiem o co ci chodziło z tym kamerzystą i kruszwilem bo to, że nie lubię fortnite'a i "nie pasuje mi jakaś mapa" to nie znaczy, że ubóstwiam kontent tych dwóch cepów.
Odpisz
4 września 2018, 00:12
@Jaszczomb3k: Jednego cepa* do kamerzysty nic nie mam bo nie wiem co robi na youtubie
Odpisz
4 września 2018, 07:37
@Jaszczomb3k: Chodziło mi o to że oceniasz film nawet go nie oglądając. Dlatego skoro myślisz że jet crew to raki, proponuję spojrzeć na polskich "yt'uberów"...
Odpisz
4 września 2018, 16:34
@Mr_Quicky: Co do filmu to masz rację, ale z tymi youtuberami to to, że nie podoba mi się content jet crew nie oznacza, że podoba mi się content polskich youtuberów, oba moim zdaniem są cringey i nieśmieszne, ale nie mam też nic do tego, że tobie podoba się content jet crew.
Odpisz
4 września 2018, 17:12
@Jaszczomb3k: Po prostu porównałem do rakowych filmów. Skoro to sądzisz o kanale jet crew (mimo że oni nie są cringe, tylko robią wszystko dla jaj) to jak ci się nie podoba zawsze możesz oglądać kruszwila.
Odpisz
4 września 2018, 17:16
@Mr_Quicky: Napisałem, że to MOJA OPINIA, a ty możesz mieć SWOJĄ WŁASNĄ OPINIĘ, pisałem też, że tak samo jak nie lubię contentu jet crew tak samo nie lubię contentu tych niestety popularniejszych polskich youtuberów.
Odpisz
6 września 2018, 00:04
fan xayoo
Odpisz
6 września 2018, 07:08
@deedpol: fan jc
Odpisz
3 września 2018, 20:21
ja dzisiaj rano nie umiałam trafić do mojej nowej szkoły...
Odpisz
3 września 2018, 20:42
@MsCrazyAlex: Smutna sprawa
Odpisz
4 września 2018, 07:14
@Wojticom: szkoły w ostrowie wlkp... są tam 4 licea, 2 bloki, peron i budka z kebabami xd
Odpisz
4 września 2018, 07:13
Upvote za frutiego, nie rozumiem ludzi którzy są wielce podnieceni że gdzieś się mówi o Polsce, tak samo jak nie rozumiem ludzi którzy straszliwie hejcą tych pierwszych i w ogóle... A według mnie, Jet CREW to jedni z niewielu YouTuberów, którzy jak robią reaction video to dodają coś od siebie, a nie gapią się w ekran jakby spojrzeli w oczy Meduzie.
Odpisz
3 września 2018, 01:34
Norwid, Cz-Wa: 9:00
Odpisz
3 września 2018, 09:01
@Raczysko: Wcale nie, ja mam na 10
Odpisz
3 września 2018, 09:47
@WebsTer230: kto ty?
Odpisz
3 września 2018, 09:53
@Raczysko: Norwid
Odpisz
3 września 2018, 09:54
@WebsTer230: polemizowałbym
Odpisz
3 września 2018, 10:51
@Raczysko: Mam na imię Norwid
Odpisz
3 września 2018, 20:23
@Raczysko: Tylko AZS
Odpisz
3 września 2018, 21:26
która dzielnica?
Odpisz
3 września 2018, 22:20
@Raczysko: Śródmieście
Odpisz
4 września 2018, 00:38
Nie moja strefa, róbta co chceta
Odpisz
4 września 2018, 00:20
trash>poland
Odpisz
3 września 2018, 21:14
Da ktoś bez napisów na górze?
Odpisz
3 września 2018, 21:17
@MituDestroyer:
Odpisz
3 września 2018, 22:55
@jacekpoz: Dzięki
Odpisz
4 września 2018, 00:02
@MituDestroyer: Polecam obejrzeć orginał, jak dla mnie złoto, jet crew acta 2 :)
Odpisz
3 września 2018, 20:58
Oj to ja zapomnialem kluczyka do szafki i musialem w 5 minut jechac 2 kilometry do domu i z powrotem :(
Odpisz
3 września 2018, 20:40
chciałbym zobaczyć jak to mówisz w twarz dla sebixa:)
Odpisz
3 września 2018, 20:32
widziałem ten odcinek
Odpisz
3 września 2018, 20:18
Boże pamietam to XD Chyba najlepszy film jet crew. Ku*wa ten tekst przmi po ang 100 lalepiej, "Do I look like Google bitch...?"
Odpisz
3 września 2018, 19:07
WhereIsMyPieKu*wa
Odpisz
3 września 2018, 19:03
dżet kru
Odpisz
3 września 2018, 19:01
Frutti
Odpisz
Edytowano - 3 września 2018, 00:59
na 11;00 debile
Odpisz
3 września 2018, 01:00
@PimpekLord: ja mam na 9
Odpisz
3 września 2018, 01:45
7:45
Odpisz
3 września 2018, 02:07
@PimpekLord: 11 masterrace
Odpisz
3 września 2018, 03:56
@PimpekLord: 9:30
Odpisz
3 września 2018, 04:03
@PimpekLord: 13:00
Odpisz
3 września 2018, 05:52
@PimpekLord: 8:00
Odpisz
3 września 2018, 06:01
@LanTuFri123: 8:00 i półtora godziny drogi tramwajem
Odpisz
3 września 2018, 06:07
@massesd: ja mam 3 minuty... rowerem
Odpisz
3 września 2018, 06:18
@LanTuFri123: 10 minut pieszo...
Odpisz
3 września 2018, 06:48
@DominO6150: 9:00 i 10 minut autobusem
Odpisz
3 września 2018, 07:21
08:00
Odpisz
3 września 2018, 07:45
@PimpekLord: miałbym na 9 ale wychowawczyni wzięła mnie do jakiegoś durnego teatrzyku i muszę być na próbę przed ósmą
w ogóle nie wiem po co są te wystąpienia, mogą być te przemowy ale żeby jakichś się jeszcze wierszów uczyć? bez sensu
Odpisz
3 września 2018, 07:51
@Filipiasty142: my mieliśmy od 15 lat w szkole na każdym otwarciu i zakończeniu to samo przedstawienie... uczniowie i absolwęci tym gardzą do dziś
Odpisz
3 września 2018, 07:52
@PimpekLord: Na 9
Odpisz
3 września 2018, 20:21
7:10 polecam łódzkie technikum
Odpisz
3 września 2018, 20:32
@Azzap: współczuję ;c
Odpisz
3 września 2018, 20:52
@DominO6150: minuta pieszo :_:
Odpisz
3 września 2018, 22:45
@LanTuFri123: ja też mam 3 minuty rowerem i zawsze jeżdżę rowerem
Odpisz