Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Ikony
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 13:25
Technicznie to już wszyscy mamy taki spokój w czerwcu albo na końcówce maja. Osobiście muszę przyznać,że pierwszy rok w technikum będzie dość ciekawy..
Odpisz
3 września 2018, 14:37
@oarfish: technikum co? Pierwszy rok jest najtrudniejszy, bo dużo zajęć masz. I dobra rada, skup się na tym co ci się najbardziej przyda, reszta tak aby aby, żeby pozytywne oceny mieć, bo nie wyrobisz.
Odpisz
28 września 2018, 16:42
@Attero: I najważniejsza dywiza każdego technika: "technikum to same bydlaki".
Odpisz
Edytowano - 30 września 2018, 20:35
@Attero: W 1klasie lepiej uczyć się na to co przechodzi na końcowe świadectwo. Na stypendium (jak się chce) lepiej poczekać do 2, 3 i 4 klasy. Zawsze na takim podejściu dobrze wychodziłem bez spiny.
Odpisz
28 września 2018, 16:59
Jaka to strona?
Odpisz
29 września 2018, 00:36
kiedywakacje
Odpisz
28 września 2018, 23:22
do emerytury jeszcze tylko jakies okolo 40 lat heh.... szkoła
Odpisz
28 września 2018, 22:40
A kiedy będzie koniec mojej pracy? :(
Odpisz
28 września 2018, 21:30
Odpisz
3 września 2018, 12:59
W sumie ja kończę szybciej, bo już w kwietniu.
Odpisz
28 września 2018, 13:24
@um_ok: dlaczego
Odpisz
28 września 2018, 13:37
@Vici12_Quartz: Prawdopodobnie maturę pisze
Odpisz
28 września 2018, 13:48
@Monster_: lub egzamin gimnazjalny (po egzaminie mało kto się uczy)
Odpisz
28 września 2018, 14:00
@Vici12_Quartz: maturka
Odpisz
28 września 2018, 14:44
@Xenon77: Ale do szkoły i tak musisz chodzić.
Odpisz
28 września 2018, 14:54
@Xenon77: Z całym szacunkiem, ale w gimnazjum to nie uczysz się od początku pierwszej klasy do końca.
Odpisz
28 września 2018, 15:00
@Xenon77: ok, mój błąd
Odpisz
28 września 2018, 14:14
Nie tak długo, może wytrzymam...
Odpisz
28 września 2018, 13:59
jak tak patrzę na 37 tygodni i 189 dni to wydaje mi się mało XD
Odpisz
17 września 2018, 01:47
#nbc
No ja mam trochę mniej do wakacji, za to maturka w maju :)
Odpisz
3 września 2018, 14:26
mój ziomek dzisiaj na rozpoczęciu swoimi na baczność itd a ten "pa ile jeszcze do wakacji". ŚMIALIŚMY SIĘ BEZ KOŃCA DO ROZPUKU HAHAHA.
Odpisz
28 września 2018, 14:31
@Nikosos22: Swoimi na baczność powiadasz...
Odpisz
29 września 2018, 01:11
@Nikosos22: serio nikt sarkazmu nie załapał, taki mem, "śmialiśmy się bez końca hahaha", opowieści z gazet itd, meh
Odpisz
29 września 2018, 01:12
@sliwak2001: autokorekta, znasz go, to ten typ co ośmiesza publicznie jak chcesz się wypowiedzieć a on zmienia twoje słowa
Odpisz
3 września 2018, 10:47
Jaka to stronka?
Odpisz
3 września 2018, 11:30
sprawdź kiedywakacje pl
Odpisz
3 września 2018, 11:22
Rozpoczęcie roku na 12, a połowa klasy już w szkole czeka.
Odpisz
3 września 2018, 10:46
Odpisz
3 września 2018, 10:54
@Jasnowidz: Daj adres
Odpisz
3 września 2018, 10:50
Tylko 185 dni nauki
Odpisz
3 września 2018, 10:38
do widzenia
Odpisz