Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 17:37
Po czym masz literówkę w zdaniu i nagle przebudza się w każdym tryb gramatycznego nazisty.
Odpisz
3 września 2018, 17:57
@Avcio01: *Dziesiątki celowników laserowych*
Odpisz
3 września 2018, 18:01
@MrCienki: *20 magnetofonów z funkcją caps locka*
Odpisz
22 stycznia 2019, 20:50
@Avcio01: hej ci u wad
Odpisz
28 stycznia 2023, 13:26
@Avcio01: odkop
Mam koleżankę na humanie która pisze "Horwacja", a mówi "lubiałam"
Odpisz
3 września 2018, 20:28
kto o zdrowych zmysłach przepisał by się do humana?!?!
Odpisz
3 września 2018, 20:46
@Selkes: ja...
Odpisz
4 września 2018, 08:01
@Janek1312: Czytaj ze zrozumieniem! "Kto o zdrowych zmysłach"
Odpisz
12 września 2018, 18:01
@Selkes: Ja tam jestem na oddziale dziennikarskim, lecz dla mnie to i tak lepsze niż biol-chem. Nigdy nie byłem umysłem ścisłym, a na humanie czuję się dobrze.
Mr_Glass, wasz przyszły szef kuchni wykwintnej w McDonald's
Odpisz
Edytowano - 12 września 2018, 19:01
@Selkes: Jestem na humanie, bo to dla mnie najmniejsze zło. Jestem ch*jowy z matmy i fizyki, a biol/chem/geo to jeszcze większa katorga. Osobiście chciałbym być na profilu lingwistycznym(?), gdzie mógłbym skupić się na językach obcych.
Odpisz
12 września 2018, 20:21
@Mr_Glass: na humanie jest historia rozszerzona
Odpisz
12 września 2018, 20:44
@Pegi20: Na dziennikarskiej też + j.polski i j.angielski
Odpisz
12 września 2018, 20:50
@Keraton: Dlaczego nie poszedłeś na profil lingwistyczny?
Ewentualnie do technikum, skoro z niczego nie czujesz się na siłach?
Odpisz
13 września 2018, 07:55
jeżeli chodzi o technikum to nie odstaje ono wiedzą od liceum tylko masz rok nauki o przedmiocie zawodowym
Odpisz
13 września 2018, 11:00
@Mr_Glass: a dużo z tej historii tam jest
Odpisz
Edytowano - 13 września 2018, 11:03
Bo nigdzie w moim mieście nie ma takiego profilu, a w technikum było by jeszcze gorzej, bo odeszłoby mi wiele lekcji i zamiast normalnych lekcji, miałbym zbędne mi lekcje zawodowe. Tak czy siak, nic mnie nie powstrzymuje przed nauką języków obcych, więc już wolę być na dosyć luźnym humanie. Poza tym, w wybranej przeze mnie szkole ostatnio każdy zdał maturę, więc ta szkoła naprawdę jest dobra.
Odpisz
13 września 2018, 11:10
@hubert1204t: Większość techników jest na poziomie liceów, ale jeśli chodzi o uczniów, to znacznie więcej czarnych owiec znajdziesz w technikach. Osoby, które w dupie mają lekcje, przeszkadzają na nich, nie uczą się itd.
Odpisz
13 września 2018, 14:50
@Pegi20: Jest tam 5 godzin tygodniowo historii, 5 godzin tygodniowo angielskiego i 8 godzin tygodniowo polskiego
Odpisz
13 września 2018, 18:00
@Keraton: Nie znam Ciebie, ani Twojej sytuacji, więc nie mam prawa oceniać twoich decyzji. Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że szkoła nie jest tylko po to, żeby do niej chodzić. Po jej ukończeniu dobrze byłoby znaleźć jakąś pracę. Ludzie po liceum zazwyczaj idą na studia, ponieważ nie mają żadnych kwalifikacji zawodowych. Technikum daje pewne umiejętności potrzebne do podjęcia pracy. (A więc lekcje zawodowe nie są zbędne.) Ty napisałeś, że nie jesteś zbyt dobry z większości przedmiotów, więc Twoja decyzja o pójściu do liceum trochę mnie zdziwiła. Lekcje może masz teraz trochę luźniejsze, ale czy myślałeś, co chcesz robić w życiu?
No dobra, ale kim ja jestem, żeby ci matkować. To twój wybór, a mi nic do tego
Odpisz
13 września 2018, 18:52
napisałem tylko stary oklepany przez inne profile żart, a z tego się rozwinęła taka gówno burza
Odpisz
13 września 2018, 19:02
@Selkes: Jaka tam gównoburza? Ja wypowiadam się najkulturalniej, jak umiem (Czyli może nie jakoś super kulturalnie, ale przecież się staram)
Odpisz
13 września 2018, 20:16
@Mr_Glass: dobra myślałem,żeby iść ale jak 5 godzin historii to już mi się odechciewa
Odpisz
13 września 2018, 21:18
Ja dobrze wiem co robię. Poszedłem do liceum nie dla matematyki czy nauk przyrodniczych, a dla języków obcych z których jestem zresztą świetny i planuję się rozwijać w tym kierunku. Jako studia planuję uniwersytet w Warszawie lub Krakowie, więc jedyne czego potrzebuję to dobry wynik z matury o co się nie martwię, bo jedyny przedmiot z którym będę miał kłopot - czyli matematyka - pokryję korepetycjami. Żadne technikum nie da mi pożądanych przeze mnie kwalifikacji.
Odpisz
13 września 2018, 21:23
@Keraton: napisz autobiografie, napewno przeczytam!
Odpisz
13 września 2018, 21:32
@Keraton: W takim razie dziękuję za odpowiedź i życzę sukcesów.
Matematyką się nie przejmuj, podstawę można zdać będąc bardziej rozgarniętym gimnazjalistą.
Biografię też chętnie przeczytam, o ile wyjdzie :)
Odpisz
13 września 2018, 21:40
Będzie pewnie o tytule: "O mężczyźnie, który władał każdym językiem".
Odpisz
13 września 2018, 18:04
Grupa klasowa w plastyku
*ktoś wstawia swój rysunek*
*100000 odpowiedzi na sekundę*
Odpisz
13 września 2018, 19:04
@Kiki12love: Omg, współczuję. Już bym wolał iść na humana, niż do plastyka
Odpisz
13 września 2018, 19:06
A to czemu? ; -;
Odpisz
13 września 2018, 19:39
@Kiki12love: Noo... rysowanie, malowanie, rzeźbienie itd. Jeszcze do tego chodzenie z wielką teczką wszędzie
Odpisz
13 września 2018, 20:20
W tej szkole właśnie o to chodzi, a poza tym, poszłam tam z własnego wyboru ;-;
Odpisz
12 września 2018, 17:09
ej ziomki jaki kierunek: human, matfiz, czy biochem
Odpisz
12 września 2018, 17:11
mat geo, polecam P.K.
Odpisz
12 września 2018, 17:16
Tylko mat-fiz <3
Ewentualnie biol-chem, jeśli Cie to interesuje
Odpisz
12 września 2018, 17:23
Psychologiczno-lingwistyczny
Odpisz
12 września 2018, 17:28
wos, geo, ang
Odpisz
12 września 2018, 17:30
mat-arch
Odpisz
12 września 2018, 17:31
To zależy od tego, co lubisz i co chcesz robić w życiu.
A jeśli serio nie wiesz to mat-coś jest całkiem uniwersalny i można się po tym dostać na studia ścisłe i humanistyczne
Odpisz
12 września 2018, 17:41
human
Odpisz
12 września 2018, 18:49
@TheVixo: lol nie
Odpisz
13 września 2018, 06:21
to co lubisz
Odpisz
13 września 2018, 06:42
Technikum :v
Odpisz
13 września 2018, 06:19
Niech ktos z mojej szkoly sie przepisze z biol chemu na humana proszee. ja wiem ze to niemożliwe,ale ja błagam
Odpisz
12 września 2018, 17:45
Chciałabym do humana. Zdecydowanie wolałabym interpretować Dziady. W matfizinfowej grupie raz ktoś dał mema z jakimś równaniem, które w ogóle nie było ważne w kontekście zrozumienia treści, ale i tak z 4 osoby rozwiązywały. Albo kiedyś ktoś spytał, jak napisać kod z c++ i dwóch klasowych informatyków zaczęło się kłócić, który sposób lepszy. Przez jakąś godzinę.
Odpisz
12 września 2018, 17:54
@Say10: Na ch*jowy matfiz trafiłeś i tyle.
Odpisz
12 września 2018, 18:52
@Say10: To co teraz opisałeś jest nawet interesujące, u mnie na razie cicho w klasie
Odpisz
3 września 2018, 17:45
Nie mam Facebook'a i nie żałuję
Odpisz
12 września 2018, 18:31
@oarfish: Żeby być na grupie klasowej na messengerze nie trzeba mieć facebooka
Odpisz
12 września 2018, 17:54
Ja tak mam na organizacji reklamy... chyba że z tym Carpe Diem,to nieśmiałe normiki
Odpisz
3 września 2018, 17:57
C A M P E D I E M
Odpisz
3 września 2018, 18:11
@Abalella: Camp camp <3
Odpisz
3 września 2018, 21:33
@Jasnowidz: Chciałabym mieć bluzę Maksa, ale jestem niepełnoletnia, a rodzice mi nie kupią. No cóż pozostaje sweter Freddy'ego
Odpisz
3 września 2018, 22:55
@Jasnowidz: Dolph najlepszy
Odpisz
Edytowano - 3 września 2018, 20:59
Jak dobrze że mnie nawet nie zapraszają na grupy klasowe
Odpisz
3 września 2018, 19:23
Ha ha murzyn
Odpisz