Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ch-chesz wyparować...?
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 19:45
kiedy walniesz takim kaczmarskim koledze słuchającego gównorapu
Odpisz
3 września 2018, 19:56
Jacek Kaczmarski <3
Odpisz
3 września 2018, 19:56
Teksty piosenek ma koleś dobre, szkoda, że muzyka jest robiona po prostu żeby była i nie ma w sobie czegoś, co sprawiałoby, że chce się tego słuchać dłużej
Odpisz
3 września 2018, 20:57
kurła Kaczmarski to jest ktoś. Jak kiedyś na wolnej lekcji puściłem jedną z jego piosenek to wszyscy dabowali i robili słisz słisz
Odpisz
3 września 2018, 21:18
@Princess_Unattainable: co
Odpisz
7 września 2018, 19:37
Mów za siebie, mnie naprawdę te melodie wciągają. Tak ostre i tak piękne. I jeszcze fortepian Łapińskiego do tego <3
Odpisz
7 września 2018, 21:38
W pełni szanuję twoją opinię, ale według mnie na pewno nie jest to ostra muzyka
Odpisz
8 września 2018, 09:19
uwielbiam kantyczkę
Odpisz
8 września 2018, 11:16
Śmiem twierdzić że nie słyszałeś zbyt wielu piosenek Kaczmarskiego.
Odpisz
8 września 2018, 12:04
To prawda nie słucham go - tak jak mówiłem nie porywa mnie jego muzyka; ale na podstawie tego, co słyszałem nie spodziewam się, żeby reszta mogła być specjalnie agresywna.
Śmiem twierdzić, że nie słyszałeś nigdy ostrej muzyki
Odpisz
8 września 2018, 12:19
Nie jest agresywna. Jest ostra. Ale w inny sposób niż tak zwana ostra muzyka jak metal. Metal to jest musztarda wymieszana z chrzanem i surową cebulą. Muzyka Kaczmarskiego to są żeberka w marynacie z miodem z dodatkiem ostrego sosu na bazie chili.
Odpisz
8 września 2018, 12:36
Nie musisz umniejszać innym gatunkom w obronie swoich racji. (Swoją drogą nie wiem, jakiego metalu słuchałeś, chyba jakiegoś z innej planety)
Wiem, że żaden z nas nie zmieni raczej zdania, więc dyskusję o tym, czy mocniejsze brzdąknięcie na gitarze tu i tam czyni muzykę ostrą, uważam za zamkniętą
Odpisz
8 września 2018, 15:35
Nie umniejszam, po prostu przedstawiam swoją perspektywę.
Odpisz
7 września 2018, 22:46
Tak to jest jak lubisz metal w szkole pełnej patusów nie widzących co to Metallica czy chociażby Michael Jackson. Jak mi raz zadzwoni dzwonek z Iron Maiden na przerwie to od razu 15 sie rzuca "AAA TO TEN PI******* SZATAN KTÓRY SŁUCHA TEGO DARCIA RYJA I NAPI**DALANIA W BĘBEN". Po czym wyciągają głośnik i puszczają Popka czy inne tam jakieś gówno.
Odpisz
7 września 2018, 15:33
Ten moment gdy słuchasz jakieś piosenki Imagine Dragons, a twoi koledzy słuchający Cypisa i SexMasterki mówią że nie masz gustu.
Odpisz
7 września 2018, 15:37
@Nazwy_nie_znaleziono_: To że sami słuchają jakiegiegoś ścieku, nie znaczy, że nie mogą mieć racji. Są najwyżej hipokrytami
Odpisz
7 września 2018, 15:41
A to przepraszam.
Odpisz
7 września 2018, 16:46
@Nazwy_nie_znaleziono_: Ale jednak w sytuacji, gdzie piosenka jest lubiana przez większą liczbę osób, brak gustu nie ma nic do tego
Odpisz
3 września 2018, 17:52
czyli kiedy puszczam metal przy znajomych którzy słuchają rabzów
Odpisz
3 września 2018, 18:01
@Chleb_Z_Maslem: czyli kiedy puszczam Green Day wśród kolegów którzy słuchają muzyki z radia typu "It's Raining Tacos"
Odpisz
3 września 2018, 18:03
@Chleb_Z_Maslem: Same
Odpisz
3 września 2018, 18:05
@Chleb_Z_Maslem: A tylko spróbuj puścić coś cięższego, od razu cię zwyzywają od zjebów i ułomów... Przynajmniej u mnie tak jest
Odpisz
3 września 2018, 18:09
może to nie przez to?
Odpisz
Edytowano - 3 września 2018, 18:12
@PanMisiek: Green Day to pedau
Odpisz
3 września 2018, 18:14
@Cichy22:
Odpisz
3 września 2018, 18:19
coooo
Odpisz
Edytowano - 3 września 2018, 18:34
Psinco
Odpisz
3 września 2018, 20:06
>:(
Odpisz
3 września 2018, 20:09
Spadaj pokonałem Cie
Odpisz
3 września 2018, 20:18
REEEE
Odpisz
7 września 2018, 16:23
Ja jak puszczę np. progmetal i mówię aby zwrócili uwagę na rytm, walory i celowy rozjazd instrumentów w jakichś partiach to odpowiedź jest taka: ja nie wiem gdzie ty słyszysz rytm/melodię.
Odpisz
3 września 2018, 17:55
plecak pełen tamagoczi wypełniony aż po brzegi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rs7 sam zmienia biegi
Odpisz
3 września 2018, 18:54
@McMocarz: wziuuu jak i7, 16 GB RAM-u, a ty masz pewnie 1
Odpisz
3 września 2018, 18:09
Gdybyś puścił dico polo albo polski rap to nie byłoby problemu
Odpisz
3 września 2018, 17:53
Odpisz