Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 21:49
O kurde dosłownie przed chwilą widziałem obrazek pod którym są te komentarze
Odpisz
3 września 2018, 23:26
ja też
Odpisz
4 września 2018, 07:52
@jejaplxiaomi: ja nie
Odpisz
11 marca 2021, 13:42
cześć kebe!
Odpisz
11 marca 2021, 14:19
@kwiato99: kysz
Odpisz
4 września 2018, 07:29
autografy poniżej
Odpisz
25 września 2018, 13:02
@MarssPL: poproszę
Odpisz
25 września 2018, 14:07
@Jarzebina5: *daje*
Odpisz
25 września 2018, 14:11
@MarssPL: ja też poproszę
Odpisz
25 września 2018, 14:18
@Mikalashia:
Odpisz
25 września 2018, 14:19
@MarssPL: poproszę
Odpisz
25 września 2018, 14:32
@SpokoLoko420:
Odpisz
25 września 2018, 14:49
@MarssPL: poprosze autograf
Odpisz
25 września 2018, 14:59
Odpisz
25 września 2018, 15:07
@MarssPL: ja też chcieć
Odpisz
25 września 2018, 15:11
@marianx12:
Odpisz
25 września 2018, 15:25
@MarssPL: Prosiłbym bardzo
Odpisz
25 września 2018, 15:39
@jacekpoz:
Odpisz
25 września 2018, 16:18
@MarssPL: Dziękuję, na ile wyceniasz?
Odpisz
25 września 2018, 16:26
@Jarzebina5: 2 batoniki
nie jestem jejowym fejmem
Odpisz
25 września 2018, 16:27
@MarssPL: Tłumacz tak to sobie do końca życia, a dwa batoniki to dużo
Odpisz
25 września 2018, 16:28
@Jarzebina5: i masz
powieś sobie na ścianie czy cuś
Odpisz
25 września 2018, 16:36
@MarssPL: halo prosiłem o autograf dej pan ja mam horom curke
Odpisz
25 września 2018, 16:45
@jacekpoz:
Odpisz
25 września 2018, 20:26
@MarssPL: ja taż chce
Odpisz
25 września 2018, 20:39
@NuQQetS:
Odpisz
25 września 2018, 21:47
@MarssPL: Ja też! Ja też!
Odpisz
25 września 2018, 21:51
@Maryla05:
Odpisz
29 września 2018, 21:37
@MarssPL: dziękuję
Odpisz
Edytowano - 30 września 2018, 21:54
@MarssPL: Dej autograf, bo kurła poczebujem
Odpisz
18 grudnia 2018, 16:09
@MarssPL: i cyk powiadomienie
Odpisz
18 grudnia 2018, 16:52
i cyk odpowiedź
Odpisz
13 lipca 2019, 23:26
@MarssPL: autografik na patricku lub delfinie z biustem
Odpisz
1 listopada 2018, 22:16
komentaze lepże nisz sam mem
Odpisz
26 września 2018, 16:10
to ja też poproszę.
A gdzie michu?
Odpisz
25 września 2018, 21:42
jeb rozmózgany
Odpisz
3 września 2018, 21:44
O to ja
Pozdrawiam mame tate i rodziców
I kolegę
Albo kolegi nie
Odpisz
3 września 2018, 21:44
@Szortek: A co kolega zrobił, że go akurat nie?
Odpisz
3 września 2018, 21:48
@Henzej: Bo napisał, że "haha anime profile picture" jak mu to wysłałem :''''-(
Odpisz
3 września 2018, 21:50
@Szortek: A to łobuz niemyty
Odpisz
3 września 2018, 21:51
@Henzej: Farfocel z niego
Odpisz
3 września 2018, 21:51
@Szortek: takich ludzi na pal nabić
Odpisz
3 września 2018, 21:53
@PancakeMLG: Na stos
Odpisz
3 września 2018, 21:59
@Szortek: jeden mądry użytkownik
Odpisz
3 września 2018, 23:20
@Szortek: pierwsze powstanie ludzi z profilowymi z anime
2018, malowane
Odpisz
25 września 2018, 20:27
@Henzej: moge autograf? :)
Odpisz
25 września 2018, 20:28
@NuQQetS: ok
Odpisz
25 września 2018, 18:11
chciałam tylko napisać, że szanuję za postala
Odpisz
25 września 2018, 15:27
było
Odpisz
16 maja 2020, 01:15
@jejaplxiaomi: nie było
Odpisz
3 września 2018, 21:58
Naucz się przycinać leniwa dziongwo
Odpisz
3 września 2018, 21:59
@rosyn: *telefon*
Chciałem wstawić przed innymi
Odpisz
Edytowano - 3 września 2018, 22:01
@BiiTii: Pics art, w galerii nawet możesz przyciąć. Nauczcie się, nosz do ku*wy nędzy.
Odpisz
3 września 2018, 22:01
@BiiTii: I przestań co chwilę komentarze odświeżać.
Odpisz
3 września 2018, 22:08
@BiiTii: Sam chciałem wstawić, tu mój screen leniwa buło
Odpisz
4 września 2018, 07:33
a ja widze, że też mogłem wstawić
Ale nie było by fejmu
Odpisz
3 września 2018, 23:27
ej w ogóle grupka aktywnych jejowiczów to jakieś nie ponad 50 osób
Odpisz
3 września 2018, 23:53
@jejaplxiaomi: na pewno więcej jeja ma więcej działów niż memy
Odpisz
16 maja 2020, 01:16
@jejaplxiaomi: to uczucie kiedy znajdujesz stare komentarze i z częścią z nich dalej się zgadasz
Odpisz
3 września 2018, 22:15
Odpisz
3 września 2018, 21:44
Aż sam chciałem wstawić ale się wachalem bo z komentarzy :P
Odpisz
3 września 2018, 21:48
May you rest in peace.
Odpisz
3 września 2018, 21:45
Tovraczej oczywiście że nie powstałyby Hentaice
;__;
Odpisz
3 września 2018, 21:47
JEZUSICKU ŻAŁUJE ŻE W OGÓLE PYTAŁEM NIEE ;-;
Odpisz
3 września 2018, 21:40
marsspl niby mądry ale jednak glupi
Odpisz