Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wonstont

4 września 2018, 23:07

Czekanie aż ktoś wstawi obrazek z IntExp trzymającą kartkę z tym napisem że to ttlko komiks żeby tego nie używać itd.

Avatar Rafael_Rexwent

5 września 2018, 00:45

Avatar Avcio01

1 października 2018, 10:05

@Rafael_Rexwent: czyli jestem dysfunktem, ponieważ ja zawsze uważałem, że przedmioty posiadały duszę i odczuwały emocje, przez co traktowałem krzesło, chodniczek a nawet kamyczki jak braci, rozmwaiałem z nimi.

Avatar rosyn

1 października 2018, 11:31

Avatar
Konto usunięte

1 października 2018, 11:42

@Avcio01: to się leczy avio

Avatar matix044

1 października 2018, 14:32

A ja jak byłem mały to sie panicznie bałem że jak podejde za blisko mikrofali to mnie wpie**oli

Avatar Avcio01

1 października 2018, 15:12

Traktowałem nawet plastikową zabawkę rośliny jak żywą i podlewałem ją każdej nocy przed snem.

Avatar Rafael_Rexwent

1 października 2018, 15:21

@Avcio01: Ja na "uduchowienie" przedmiotów miałem wywalone do momentu zobaczenia żeńskich antropomorfizacji okrętów. A potem się coś odmieniło i ujrzałem sprawę z zupełnie nowej perspektywy.

Avatar Avcio01

1 października 2018, 15:28

@Rafael_Rexwent: Kentai Collection?

Avatar Rafael_Rexwent

1 października 2018, 15:40

@Avcio01: Yup. Anime mojego życia <3

Avatar Avcio01

1 października 2018, 15:46

@Rafael_Rexwent: Muszę obejrzeć kiedyś, ale oglądam Kurosza teraz [kuroshitsuji sezon 2]

Avatar xXkuba22Xx

1 października 2018, 15:37

#teamfirefox

Avatar CCCPball

1 października 2018, 15:18

Ja tylko korzystam z edga...

Avatar SkrzydlataHusaria

1 października 2018, 13:26

Zrzut ekranu? nie, lepsze zdjęcie monitora XD
Taki rozwój na jeja, że za rok będą wstawiać rycinę

Avatar lorax12

1 października 2018, 10:39

Wciąż uważam że używanie IE tylko dlatego że została spersonifikowana jest głupie

Avatar ForcuXmaster

1 października 2018, 10:39

đ🅾🅱®€

Avatar ptasznik5

4 września 2018, 22:56

Wesoła ie chan to wesoły ja

Avatar Ajgorak

4 września 2018, 22:45

I włączasz Firefoxa.

Avatar Princess_Unattainable

4 września 2018, 22:45

Chrome jest mądrzejszy bo nie przeniósł się na wersję amime

Avatar knight_of_the_night

4 września 2018, 22:59

@Princess_Unattainable: i tu się mylisz!

Avatar Adi34

5 września 2018, 00:17

@Princess_Unattainable: Opera i Firefox również są jak coś

Avatar Strex

5 września 2018, 08:31

@Princess_Unattainable: ja nadal czekam na tor-chan

Avatar Avcio01

1 października 2018, 10:05

@Strex: .

Avatar TheGreatcat

1 października 2018, 11:40

@Strex: Tor-chan lepiej żeby nie personifikowano, bo to będzie ktoś z ciężką depresją, dający sobie w żyłę i z permanentnym wytrzeszczem oczu z powodu tego co widziała.

Avatar Jejathebest

21 lutego 2021, 14:09

Avatar Spino21

4 września 2018, 22:37

szanuję

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie idź!

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tacy sami, a ściana między nami

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka