Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2020, 08:35
co ty chcesz wstawiać
Odpisz
22 maja 2019, 22:27
Ale zmęczenie.
Odpisz
15 września 2018, 16:40
ej a wiecie że ten typo ostatnio umarł
Odpisz
13 września 2018, 22:50
Ja wstaję jakieś niecałe 2 godziny przed wyjściem, by zjeść śniadanie, ubrać się, a potem przeleżeć w łóźku przez około godzinę, by rzeczywiście się szykować do wyjścia.
Odpisz
13 września 2018, 16:15
Ostatnio zacząłem tak robić i powiem wam, że to zdrowo - jestem rozbudzony i lepiej radzę sobie w szkole.
Odpisz
13 września 2018, 16:32
@darcus: Światło niebieskie pobudza. Komp emituje go sporo.
Odpisz
13 września 2018, 18:45
Brawo.
Odpisz
13 września 2018, 19:30
@darcus: Tak tylko mówię, nie musisz być chamski.
Odpisz
13 września 2018, 21:16
A jestem?
Odpisz
13 września 2018, 21:32
@darcus: Mam wrażenie.
Odpisz
13 września 2018, 21:32
A to przepraszam...
Odpisz
6 września 2018, 22:36
"WSTAWIANIE".
Odpisz
13 września 2018, 17:19
@Czwarty_Wymiar: dlaczego nikt tego nie poprawił?
Odpisz
13 września 2018, 16:25
I tak każdego dnia
Odpisz
13 września 2018, 15:48
Wstawianie?
Odpisz
13 września 2018, 14:43
Nie wiem kim jesteś, ale szanuję za styl życia
Odpisz
13 września 2018, 13:02
Wstawianie czego?
Odpisz
5 września 2018, 21:26
Dzisiaj specjalnie wstaję godzinę wcześniej by dokończyć GMV heh.
#JustMontageThings
Odpisz
13 września 2018, 13:00
Znam to. Osobiście zdarzało mi się praktycznie nie spać całą noc bo byłem naładowany weną twórczą i energia starczała na pracę w Vegasie dopoki nie zacząłem mylić faktów po 35h bez snu.
Odpisz
5 września 2018, 18:55
Ja zawsze wstaję do szkoły o 6:00 chociaż mogłabym wstać o 7:00 ale przecież zawsze trzeba się przygotować na angielski z rana
(Czej... czy z tych emotek └|°ε°|┐┏(`ー´)┛┐(゚д゚┐) dałoby się zrobić znak pokoju?)
Odpisz
5 września 2018, 20:16
@Lizbett570: Również wstaję rano, za wcześnie, bo lubię
Próbowałem ułożyć swastykę, ale się nie udało.
Odpisz
13 września 2018, 12:43
@Lizbett570: Niestety nie.
Odpisz
13 września 2018, 12:16
Moim rekordem jest wstanie dziewięć minut przed pójściem do pracy, z dojazdem trzech kilometrów, być na czas i jeszcze śniadanie zjeść. Owszem - wstaję w środku nocy, więc każda minuta spania jest dla mnie cenna.
Odpisz
5 września 2018, 20:22
Żeby to zrobić pracując w drogówce trzeba by było wstać o 1 w nocy ggwp
Odpisz
5 września 2018, 19:00
Żyje by grać, gram by żyć.
Odpisz
5 września 2018, 19:05
wstawanie 4 godziny przed godziną o której normalnie bum musiał wstać żeby zdążyć
Odpisz