Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xerol

13 kwietnia 2017, 13:34

Gdyby w Polsce było darmowe pieczywo... każdy by wiedział, co by sie stało

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2020, 18:05

@Xerol: to bardziej niemcy

Avatar P_A_N_T_E_R_A

30 stycznia 2014, 10:35

,, Polsko powiedz kto w końcu uratuje cię ,
bo to co się dzieje przestaje bawić mnie ''

Beszczel ,, Prawo ponad Prawem "
No jakby nie patrzeć , racja :(

Avatar Hasaczeq

14 kwietnia 2017, 20:42

@P_A_N_T_E_R_A: Wyjmij ch*ja z uszu.

Avatar Larisa_Shade

13 kwietnia 2017, 22:48

A mówią, że trza pomagać ubogim...

Avatar Sniper02

21 października 2014, 18:26

Zrób w jakimś kraju coś dobrego, nic ci nie powiedzą.
Zrób w polsce coś dobrego, bogaci sobie nabiorą tego dla siebie i jeszcze po policje zadzwonią że nie świerze i podatku nie ma...

Avatar jacek1s

26 maja 2013, 16:59

ten człowiek daje nam wolność ;_;

Avatar PanChleb

26 maja 2013, 18:56

@jacek1s: Jak najbardziej cię popieram... synu :O

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2013, 19:40

@jacek1s: chyba sam zamienie się w chleb ._. za chwile zamienie się :3

Avatar Chlebunio

26 maja 2013, 19:51

aww yea

Avatar jacek1s

26 maja 2013, 20:18

@PanChleb: jestem twoim krolem paziu

Avatar PanChleb

26 maja 2013, 21:04

@jacek1s: Co nie zmienia faktu, że kanapki powstają z chleba.

Avatar Sauron

26 maja 2013, 22:19

@jacek1s: musicie wystawić jego pomnik w waszej grupie.

Avatar
heroes10

27 maja 2013, 08:35

@PanChleb: Mamy chlep, kanapkę i ślimaka co będzie następne sałata ?

Avatar shark2199

27 maja 2013, 15:11

Wykrakałeś.

Avatar Chlebunio

28 maja 2013, 18:20

@jacek1s: masz jakieś dla mnie zadanie królu? :P

Avatar Fantie

30 lipca 2013, 11:26

@jacek1s: Na prezydenta z nim ;d

Avatar Stasiek121

27 maja 2013, 14:46

Taa...Czasami sobie myślę,jakby wyglądała ta planeta gdybyśmy nie zostali obdarowani większą ilością szarych komórek...

Avatar
heroes10

27 maja 2013, 08:38

gdzieś kiedyś czytałem że mamy jedne z najwyższych podatków na świecie gdyż podobno 82% tego co zarobimy oddajemy do skarbu państwa poprzez podatki które są dosłownie wszędzie nie wiem co wy o tym myślicie ale dla mnie to chore

Avatar Baca_online

26 maja 2013, 20:52

w Turcji to co innego. Jeden z pięciu filarów Islamu nakazuje oddawać jałmużnę ubogim.

Avatar Zuziak

26 maja 2013, 19:33

jaki kraj(Polska), takie prawo. Ale to wina debilnego rządu, którego trudno będzie się pozbyć...

Avatar Karso21Respawn

26 maja 2013, 18:25

jak widze, co sie z polska dzieje, to nie chce mi sie życ...

Avatar danielosmucios

26 maja 2013, 18:19

***a ***isty człowiek ciężko kogoś takiego znajść po prostu idioctwo a dla tego pana należą sie podziękowania i miliony

Avatar rakso132

26 maja 2013, 18:09

''Nie o takie polskie walczyłem'' ~ Ferdynand Kiepski

Avatar votamanifesto

26 maja 2013, 16:56

Bo Polską, rządzą DEBILE!!!

Avatar Slenderowiec2012

26 maja 2013, 17:05

@votamanifesto: Np. Tusk

Avatar Wojtinio

26 maja 2013, 16:05

Z Polską to już inna bajka

Avatar Siedze

26 maja 2013, 16:22

@Wojtinio: raczej koszmar

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2013, 16:08

nie o takie prawo walczyli nasi dziadkowie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tacy sami, a ściana między nami

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka