Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zaufaj mi, nie znam się na tym
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
Powodzenia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2018, 19:09
mi dynia rośnie w ogrodzie już pomarańczowa
Odpisz
10 września 2018, 00:28
Jesień/Zima
Wady:
-Piździ
-Piździ
-Wstawanie o 8 gdy piździ na dworze
-Chorowanko
-Memy o Kevinie samym w pi****** ku*wa
Zalety:
-Boże Narodzenie/Przerwa świąteczna
-Sylwester
-Można siedzieć w domu i grać i nie mieć do siebie żalu że dzień się marnuje
-Pasterka na moście i... ( Pozdro dla kumatych )
-Memy o szkieletach :D
-Halloweenowy/Świąteczny klimat w gierkach
____________
Dopisujcie swoje jejacy
Odpisz
10 września 2018, 01:44
@Kisluu: Taka podpowiedź ale w inne pory roku też można siedzieć w domu bez żalu
Odpisz
10 września 2018, 06:35
@Kisluu: chorowanie jest zaletą gdy się przez nie nie idzie do szkoły
Odpisz
10 września 2018, 06:55
@Karoxxx: a później poprawiasz pierdyliard sprawdzianów
Odpisz
10 września 2018, 07:09
trudno, i tak wolę siedzieć w domu i być chora niż chodzić do szkoły heh
Odpisz
10 września 2018, 07:37
@Karoxxx: może nie chodzi mi tylko o szkołę ale jak trafi cię coś porządnego jak gorączka to o to w jakim stanie jest człowiek chory
Odpisz
10 września 2018, 08:47
@Kisluu: PoZDrO dLa KumATyCh
Odpisz
10 września 2018, 08:55
@jejpiotrek2727: o nie, chciałem strzałkę w dół wybacz
Odpisz
10 września 2018, 07:45
O nie. Wiecie na co pora, anonki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 września 2018, 08:27
zboczuch!
Odpisz
10 września 2018, 08:28
@ruzwelt1: Chodziło mi o samobójstwo.
Odpisz
6 września 2018, 16:43
Lubię jesień. Ma taki bardzo "domowy" klimat, nie jest zbyt zimna ani zbyt gorąca i kolorowe liście na drzewach mają w sumie swój urok.
Odpisz
9 września 2018, 21:13
@Przegryw_razy_2: Dobra ta jesień
Taka nie za zimna, nie za gorąca
Sorry,musiałem
Odpisz
9 września 2018, 21:17
@Przegryw_razy_2: najlepsza jesień jest taka że ciepło w bluzie na dworzu a w domu pod kocykiem
Odpisz
9 września 2018, 21:57
@Przegryw_razy_2: Zapomniałeś, że jesień jest też romantyczna, ale nic nie pobije nocnego spaceru gdy pada śnieg.
Odpisz
9 września 2018, 21:58
@crimzon: Wybierz jedno
romantyczna
największy odsetek samobójstw
Odpisz
9 września 2018, 22:01
@Verneo: Romantyczne, wspólne samobójstwo <3
Odpisz
9 września 2018, 22:03
@crimzon:
Odpisz
10 września 2018, 07:26
@crimzon: Co ma romantyzm do spaceru na śniegu?!
Odpisz
10 września 2018, 07:21
Wczoraj wyszłem na 10 minut na dwór i dziś mam katar :/// ale wczorajszy chłód na buzi był taki milutki że musiałem wyjść
Odpisz
10 września 2018, 07:12
Nie potrzebna mi jesień, żeby mieć depresję ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
9 września 2018, 22:49
Uwielbiam deszcze.
Odpisz
10 września 2018, 06:59
@Hejter_: Ja też bo można siedzieć w domu i grace w komputer
Odpisz
10 września 2018, 06:32
Tak ku*wa, tylko ja sobie tak nie posiedzę bo albo jestem w szkole albo uczę się na sprawdzian
Odpisz
10 września 2018, 06:34
@Diabolo1: same, przybij
Odpisz
10 września 2018, 06:07
i tak każdą porę roku spędzam identycznie...
Odpisz
10 września 2018, 02:41
Cos pięknego
Odpisz
10 września 2018, 00:14
Boże kocham jesień zwłaszcza kiedy dziewczyna nie chce wychodzić na dwór i zaprasza mnie do niej i pozwala się przytulić i trzymać ręce gdzie chce(lenny face)
Odpisz
10 września 2018, 06:36
@maksio254: >jejak
>miej dziewczynę
choose one
Odpisz
10 września 2018, 08:28
@maksio254: gadasz ze swoją ręką? czad
Odpisz
10 września 2018, 18:17
@Karoxxx: to serio nie jest trudne
Odpisz
9 września 2018, 22:40
Najgorsza pora roku
Ponuro w ch*j, zimno, brzydko na dworze i pada co 5 sekund
Odpisz
9 września 2018, 22:42
@PanSowa12: Zgadzam się, w wiosnę przynajmniej jest na dworze bardzo kolorowo <3
Odpisz
Edytowano - 9 września 2018, 23:33
@PanSowa12: eh każdy inaczej na to patrzy,
ja na przykład lubię ponurą Jesień
Odpisz
9 września 2018, 22:18
czemu kobiety to takie zimorodki ?
Odpisz
9 września 2018, 23:05
@ruzwelt1: aw dziękujemy,bardzo ładne ptaszki to są :3
Odpisz
9 września 2018, 23:11
@wilsonXcuddyXhouse: Ulane
Odpisz
9 września 2018, 22:23
A ch*j, lepsze to niż wakacje, bo na jesień lub w zimę możesz się ogrzać, a w lato ni ch*ja nie unikniesz gorąca.
Odpisz
9 września 2018, 22:20
jesień to moja ulubiona pora roku
Odpisz