Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Przerwa na herbatkę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2018, 20:25
Nie rozumię
Odpisz
14 września 2018, 08:07
@Rakiczan: Jest taki szablon mema z guziczkami. No to typo zrobił ten szablon sam.
Odpisz
14 września 2018, 08:11
@Rakiczan: Masz tu przyklad
Odpisz
23 września 2018, 12:11
@Rakiczan: Ten przykład jest chyba bardziej podobny
Odpisz
8 września 2018, 21:18
daję w górę, bo komuś się chciało...
Odpisz
9 września 2018, 15:39
wgóręgłos
Odpisz
6 września 2018, 16:48
aktualnie płaczę
Odpisz
6 września 2018, 17:58
ch** mnie to obchodzi
Odpisz
6 września 2018, 18:10
@Spidermanzlat60_ale_2: ch** cię to obchodzi
Odpisz
6 września 2018, 20:25
tak, ale pamiętaj, że internet ma w dupie twoje uczucia
Odpisz
6 września 2018, 21:02
@Spidermanzlat60_ale_2: Co się stało z twoim pierwszym kontem?
Odpisz
7 września 2018, 07:37
@Princess_Unattainable: usunąłem
Odpisz
7 września 2018, 16:18
@Spidermanzlat60_ale_2: Okej
Odpisz
9 września 2018, 01:22
I ku*wa płacz dalej.
Odpisz
9 września 2018, 09:16
chodziło mi o to że płaczę bo to wykonanie jest piękne
Odpisz
9 września 2018, 09:46
to trzeba było tak od razu
Odpisz
6 września 2018, 16:06
przypomina mi się spam z rodo
Odpisz
6 września 2018, 19:31
@Windows_10: A nie Acta?
Odpisz
9 września 2018, 02:57
@wetekin: AcTa 2.0 uNiA eUrOpEjSkA tO zŁoDzIeJe
Odpisz
9 września 2018, 02:58
@fullfun: I swoją drogą - gdyby nie unia, to byli byśmy na poziomie Ukrainy, może trochę wyżej.
Odpisz
8 września 2018, 23:38
razi w oczy
Odpisz
8 września 2018, 22:40
Odpisz
8 września 2018, 22:33
Czyli mamy nowy szablon!
Odpisz
8 września 2018, 21:25
szanuje
Odpisz
7 września 2018, 23:14
Po 3 minutach myślenia, o jaki sablon chodzi zajarzylem
Odpisz
8 września 2018, 09:47
@Desuv:
Odpisz
6 września 2018, 16:33
piękne
Odpisz
6 września 2018, 16:05
To jest genialne
Odpisz