Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Windows_10

6 września 2018, 20:22

a ja mówię yśbynda na niemieckim

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Windows_10

19 września 2018, 16:57

ja w starej szkole od 5 klasy a w nowej szkole od 7 klasy sie ucze od zera

Avatar
Meme_guy

19 września 2018, 19:07

@Windows_10: Ja też od zera od 7

Avatar allduckslikewater

6 września 2018, 20:18

Ale jest 13:00 więc zje**łeś na całej linii

Avatar MarssPL

6 września 2018, 20:38

Avatar jejaplxiaomi

6 września 2018, 23:15

@allduckslikewater: ano nie wiem teraz jest 23:15 Xd

Avatar
Konto usunięte

18 września 2018, 14:50

@allduckslikewater: ale o 13:30 to pani pierwsza powiedziała good morning więc nie masz się o co martwić

Avatar
Konto usunięte

6 września 2018, 20:23

Nam tak każą się witać bo inaczej będzie uwaga do dziennika :v

Avatar allduckslikewater

6 września 2018, 20:55

Zacznij się witać ''wassup bitch''

Avatar etuggo

6 września 2018, 20:32

a jest popołudnie

Avatar
Brodacz

6 września 2018, 20:20

Mimo, że mam ruski mówiłem do nauczycielki niemca guten tag i kto jest mr.worldwide?

Avatar Muffinka17

6 września 2018, 20:01

A 'good morning' się nie pisze oddzielnie?

Avatar Adi34

6 września 2018, 19:51

Ja do wszystkich mówie po Japońsku dzień dobry

Ale tylko na Niemieckim nie bo babka przyfiksowana i mi na to nie pozwala :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar stalamed

6 września 2018, 21:51

@Adi34: czyli szpanujesz i zwracasz na siebię uwagę innych

Avatar Adi34

Edytowano - 6 września 2018, 22:00

@stalamed: Czy wy serio jesteście tacy nudni? Co z tego że mówie jedno słowo, powtórze JEDNO SŁOWO w innym języku? Komu to przeszkadza? A poza tym po reakcji innych nauczycieli stwierdzam że im się nawet podoba że jeden uczeń uczy sie innego języka niż te które ma narzucone. O atencji innych nawet przez chwile nie pomyślałem ponieważ nie lubie a nawet nie nawidze być w centrum uwagi.

EDIT: A i minusowanie swojego rozmówcy przy każdym jego komentarzu obronnym jest co najwyżej żałosne i gówno wam to pomoże

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jeszcze jak

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka