Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jeszcze jak
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2018, 20:22
a ja mówię yśbynda na niemieckim
Odpisz
18 września 2018, 16:44
@Windows_10: To znaczy obecny/a.
Odpisz
18 września 2018, 18:25
wiem
Odpisz
18 września 2018, 20:18
@Windows_10: A tu jest "dzień dobry", ale nie będę się wymądrzał i nie chcę robić jakiejś gównoburzy.
Odpisz
19 września 2018, 06:56
guten morgen ale tego to jakoś nie mówimy
Odpisz
19 września 2018, 16:03
@Windows_10: Bo może macie po południu, czyli guten tag?
Odpisz
19 września 2018, 16:10
hmmm, nie, mamy od 11.40, ale nawet jak to guten tag nie mówimy. dziwne, w poprzedniej szkole mówiliśmy. a teraz nic nie rozumiemy bo pani mówi po niemiecku a my mamy za niski poziom by cokolwiek zrozumieć
Odpisz
19 września 2018, 16:40
@Windows_10: Akurat u mnie w klasie jestem jednym z lepszych z niemieckiego, jakoś ostatnio bardziej go rozumiem. Ale to pwnie dlatego, że uczę się go od 4 klasy.
Odpisz
19 września 2018, 16:57
ja w starej szkole od 5 klasy a w nowej szkole od 7 klasy sie ucze od zera
Odpisz
19 września 2018, 19:07
@Windows_10: Ja też od zera od 7
Odpisz
6 września 2018, 20:18
Ale jest 13:00 więc zje**łeś na całej linii
Odpisz
6 września 2018, 20:38
@allduckslikewater: *12:01
Odpisz
6 września 2018, 23:15
@allduckslikewater: ano nie wiem teraz jest 23:15 Xd
Odpisz
18 września 2018, 14:50
@allduckslikewater: ale o 13:30 to pani pierwsza powiedziała good morning więc nie masz się o co martwić
Odpisz
6 września 2018, 20:23
Nam tak każą się witać bo inaczej będzie uwaga do dziennika :v
Odpisz
6 września 2018, 20:55
Zacznij się witać ''wassup bitch''
Odpisz
6 września 2018, 20:32
a jest popołudnie
Odpisz
6 września 2018, 20:20
Mimo, że mam ruski mówiłem do nauczycielki niemca guten tag i kto jest mr.worldwide?
Odpisz
6 września 2018, 20:01
A 'good morning' się nie pisze oddzielnie?
Odpisz
6 września 2018, 19:51
Ja do wszystkich mówie po Japońsku dzień dobry
Ale tylko na Niemieckim nie bo babka przyfiksowana i mi na to nie pozwala :/
Odpisz
Edytowano - 6 września 2018, 19:58
@Adi34: myślę że to nie baba od niemieckiego jest "przyfiksowana"
Odpisz
Edytowano - 6 września 2018, 20:11
@stalamed: Być może
I tak dla sprostowania chodziło mi o przyfiksowanie na punkcie Niemieckiego "Bo ja innych języków na lekcji nie toleruje", ale oprócz tego to spoko jest
Odpisz
6 września 2018, 20:17
@Adi34: Je**ne weeby
Odpisz
6 września 2018, 20:18
@Adi34: Jeżeli nie znasz jakiegoś języka, to nie powinieneś nim szpanować.
Odpisz
6 września 2018, 20:32
@allduckslikewater: Woah, szpanować ku*wa zwykłym dzień dobry
Niemieckiego też nie umiem a czasami używam go poza lekcjami
To też jest szpan?
Odpisz
6 września 2018, 20:57
@Adi34: Tak to też jest szpan, szpan jest nawet wtedy, kiedy ty znasz jakiś język, a rozmówca nie.
Odpisz
6 września 2018, 20:58
@allduckslikewater: Nie wiedziałem że szpanuje językiem kiedy próbuję porozumieć sie z graczami z Niemiec, dzięki za porade już tak nie będe robił
Odpisz
6 września 2018, 20:59
@Adi34: Czy ty umiesz czytać czy chińskie kreskówki wyprały ci z mózgu nawet ta umiejętność?
Odpisz
Edytowano - 6 września 2018, 21:05
@WebsTer230: Napisał że szpanuje językiem kiedy używam go poza lekcją. Nigdzie nie napisałem że używam go do rozmowy z Polakami czy innymi narodowościami.
A tak poza tym to powiedzenie zwykłego dzień dobry po Japońsku wydaje mi sie bardzo fajnym sposobem na przywitanie ponieważ jest to coś nowego z czym nikt z mojej szkoły raczej sie nie spotkał
Odpisz
6 września 2018, 21:51
@Adi34: czyli szpanujesz i zwracasz na siebię uwagę innych
Odpisz
Edytowano - 6 września 2018, 22:00
@stalamed: Czy wy serio jesteście tacy nudni? Co z tego że mówie jedno słowo, powtórze JEDNO SŁOWO w innym języku? Komu to przeszkadza? A poza tym po reakcji innych nauczycieli stwierdzam że im się nawet podoba że jeden uczeń uczy sie innego języka niż te które ma narzucone. O atencji innych nawet przez chwile nie pomyślałem ponieważ nie lubie a nawet nie nawidze być w centrum uwagi.
EDIT: A i minusowanie swojego rozmówcy przy każdym jego komentarzu obronnym jest co najwyżej żałosne i gówno wam to pomoże
Odpisz