Za 15 lat jakiś youtuber nagra filmik
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Nie znoszę kleszczy
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2018, 15:59
Jestem w 3 gimnazjum. Pozdrawiam
Odpisz
7 września 2018, 16:15
@Jasnowidz: same
Odpisz
7 września 2018, 16:21
@Jasnowidz: EGZAMIN GIMNAZJALNY MUSISZ IDEALNIE NAPISAĆ BO BĘDZIECIE RYWALIZOWAĆ Z 8 KLASAMI!!!!!!11!!!!!1! /s
Odpisz
7 września 2018, 16:25
I tak dadzą nam trudniejszy żeby udowodnić że nowy program jest lepszy
Odpisz
7 września 2018, 16:31
@Jasnowidz: to bez znaczenia czy dadzą nam łatwiejszy czy trudniejszy, nie będą mogli porównać tych dwóch testów bo gimnazjaliści piszą z większej ilości przedmiotów i bardziej będą porównywać 8klasiatow do 8 klasistow i gimbaze do gimbazy, tylko miejsca będą ogramiczone
Odpisz
7 września 2018, 17:23
I tak przepuszczą klasowych debili i patoli
Odpisz
7 września 2018, 18:20
@Maku_PL: No to nie musisz się martwić
Odpisz
3 października 2018, 16:57
@Jasnowidz: Wy będziecie pisać jeszcze część przyrodniczą, a my tylko 3 przedmioty. Mam nadzieję, że nie dostaniemy rozprawki. Uważam, że jest pozbawiona sensu. Na siłę się rozpisujesz, żeby zapełnić te je**ne 3 strony zeszytu (przynajmniej u mnie). Gdyby nie było tego minimum, zrobiłbym każdą na 1,5 strony.
Odpisz
3 października 2018, 18:29
tak jest chyba w każdej szkole
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:57
@Jasnowidz: przewidzial jasnowidz normalnie
Odpisz
Edytowano - 3 października 2018, 09:32
Kilka lat temu kłóciłem się z mamą robiąc sobie zdjęcie ;_;
Odpisz
Edytowano - 3 października 2018, 09:35
@Freddyjumpscare: "Top 10 saddies anime deaths" albo "dziesięć zdjęć zrobionych tuż przed katastrofą" albo "dziesięć najgłupszych powodów do nagrody Darwina (10 najgłupszych śmierci)"
Odpisz
3 października 2018, 09:45
@Freddyjumpscare: poprawiłeś mi humor dziękuję
Odpisz
3 października 2018, 11:54
@Tordfangrrrl: Nie ma sprawy 😉
Odpisz
3 października 2018, 16:18
@Freddyjumpscare: to jest stopa?
Odpisz
3 października 2018, 16:33
@M_ateo_1: Ręka.
Odpisz
3 października 2018, 09:46
Gimby znajo
Odpisz
3 października 2018, 08:00
Daję im 2 lata
Odpisz
7 września 2018, 15:38
Gimnazjum - 7/8 klasisci nie znajo
Odpisz
7 września 2018, 15:56
@OsypankaBulDupiarz: Podstawówka nie zna. 7/8 klasy brzmi bez sensu
Odpisz
7 września 2018, 15:29
Turpad Aproved
Odpisz
7 września 2018, 15:29
Chyba raczej 'tylko gimby znano'
Odpisz
7 września 2018, 15:32
@Kurosh: Nie. Gimnazjów już nie będzie ale określenie może zostać. Więc gminami będą 7/8 klasiści, i nie będą wiedzieli co to gimnazjum
Odpisz
7 września 2018, 15:48
@Qui_Gon_Jinn: gminami xD
Odpisz