Kwestia wyrwana z kontekstu... chyba
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To będzie bolało
Nie idź!
Przerwa na herbatkę
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 października 2018, 23:30
Pamiętam jak to oglądałem za dzieciaka i za ch#ja nie mogłem zrozumieć fabuły,bo nie ogarniałem,że kreskówki mogą pokazywać historię z kilku perspektyw bohaterów.
Odpisz
10 października 2018, 12:33
dziękuje i nawzajem.
Odpisz
12 września 2018, 20:53
Jakim cudem to nie przeszło?
Odpisz
5 października 2018, 18:02
@gobo333: przeszło
Odpisz
5 października 2018, 18:12
@PanDyrektor: ooooo Pan dyrektor Brown, hehe c-co Pan tu robi?
Odpisz
Edytowano - 5 października 2018, 22:08
@GumballWatterson_: roleplay 2/10
Odpisz
6 października 2018, 05:40
@GumballWatterson_:
Odpisz
6 października 2018, 08:37
@PanElmo_: przecież nic nie mam do LÄMPY
Odpisz
6 października 2018, 10:01
@adix53: To było do Gumballa bräcie
Odpisz
Edytowano - 6 października 2018, 20:58
@PanElmo_: ökĕj. miłēgő dnįå ziøm.
Odpisz
6 października 2018, 21:23
@adix53: ţâk žîõm
Odpisz
8 września 2018, 15:09
Jak ja lubiałem tę bajkę, ale tylko babcia miała teletoon + (chociaż wtedy to chyba był Zig Zak[albo Zap lub Zag]) więc tylko wtedy oglądałem. Tęsknię.
Odpisz
6 października 2018, 03:42
@Ziemniak_Illuminati: Łatwo znaleźć odcinki~
Odpisz
5 października 2018, 19:11
Oh Wakfu
Odpisz
5 października 2018, 22:54
@lorax12: dzięki, zapomniałem tytułu
Odpisz
8 września 2018, 22:52
To takie coś istnieje?
Odpisz
5 października 2018, 18:54
@FoxyFox: bar dla gejów czy bajka Wakfu?
Odpisz
5 października 2018, 21:33
@Axyui: oba
Odpisz
5 października 2018, 21:46
@FoxyFox: i oba istnieją
w sumie nie wiem po co pytałem :V
Odpisz
5 października 2018, 18:31
A może jemu chodziło o kurze?;)
Odpisz
5 października 2018, 19:12
@Wojtek892: Smocze
Mówi o smoczych
Odpisz
8 września 2018, 16:36
Widzę w tym spory potencjał na 🅱️orno
Odpisz
5 października 2018, 18:55
@LSD2000: jest już wakfuck, wiem od kolegi jak by co
Odpisz
5 października 2018, 18:43
Jestem prostym człowiekiem, widzę ''Wakfu'' daje strzałkę w góre
Odpisz
Edytowano - 5 października 2018, 18:36
W pierwszej chwili nie zwróciłem uwagi na te kwestię
Odpisz
5 października 2018, 18:20
Ja tam lubię komplementy D:
Odpisz
5 października 2018, 18:11
To spory komplement, wiecie.
Odpisz
8 września 2018, 14:51
Wakfu, najlepsza bajka na teletoonie
Odpisz
8 września 2018, 14:55
@Boberek00: kiedyś oglądałam jak cholera ;-;
Odpisz
8 września 2018, 15:50
@Boberek00: to było na zig-zap
Odpisz
Edytowano - 8 września 2018, 16:07
@rousered: Zip zap przemianowali na Teletoon+ jak i GameOne na Hyper+
Odpisz
8 września 2018, 16:48
@Boberek00: wiem ale teletoon to nie to samo :(
Odpisz
8 września 2018, 17:00
@rousered: Przynajmniej go nie zdjeli jak Hypera
Odpisz
8 września 2018, 17:01
@Boberek00: nom
Odpisz
8 września 2018, 17:08
@Boberek00: wpomnienia wracają
Odpisz
8 września 2018, 17:12
@Olafaugust: Ten piękny świat i postacie
Odpisz
12 września 2018, 20:52
@Boberek00: Ja nawet kiedyś miałem Noxa na avatarze...
Odpisz
8 września 2018, 17:40
Odpisz
8 września 2018, 17:07
O wakfu!
Odpisz