Nie wszystkie skale się tak dobrze dogadują
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Pilne
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Mało znany szczegół
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2018, 09:46
Czekaj kelviny to nie Fahrenheity o kurcze głupio się czuje
Odpisz
Edytowano - 25 września 2018, 10:11
@lolsky: Nie, Kelviny mają takie same stopnie jak Celsjusz, tylko zaczynają się ok 273.15 stopni wcześniej, na zerze absolutnym.
Tak więc 273.15K to 0°C, 0K to -273.15°C, a 373.15K to 100°C.
Natomiast Fahrenheity to ch*j wie co.
Serio. Te skale (Celsjusz i Fahrenheit) spotykają się przy -40° (tu. -40°F=-40°C), ale poza tym jednym punktem zupełnie się różnią.
Formułą. na obliczenie ile stopni Fahrenheita to x stopni Celsjusza jest °F = °C*1.8+32
Więc np. 0°C to 32°F, a 100°C to 212°F.
Odpisz
25 września 2018, 11:49
@opliko95: wow dziękuję za wytłumaczenie i że chciało ci się tyle pisać
Odpisz
25 września 2018, 08:11
Poda ktoś poprzedni tytuł? Bez niego połowa komentarzy tutaj jest nie zrozumiała...
Odpisz
25 września 2018, 08:29
@maxmaxi123: Pewnie pytanie o waifu
Odpisz
25 września 2018, 10:41
@maxmaxi123: "Czekolada czy Avcio, who is best waifu?"
Odpisz
9 września 2018, 07:25
Było i to niedawno
Odpisz
Edytowano - 8 września 2018, 16:50
Dlaczego jest jakiś dziwny hype na tego Czekoladę? Przecież to chłop przebrany za babę (do tytułu). A ten drugi to kto?
Odpisz
8 września 2018, 17:39
Tbh ja też tego nie rozumiem, choć nadal będe zgadywała że robią to Ironicznie
Odpisz
8 września 2018, 17:44
kazdy wie, ze to ja jestem najlepsza waifu
Odpisz
8 września 2018, 17:49
no chyba cię coś boli
ja jestem najlepszą waifu
Odpisz
8 września 2018, 19:01
@Tymek590: ch*ja tam wiesz. Najlepszą waifu jest preriokur
Odpisz
8 września 2018, 22:05
Za to ja mogę się pochwalić być chłopcem i dziewczyną na tym koncie jednocześnie w pewnym czasie.
Odpisz
8 września 2018, 17:19
Avcio, bo jestem ch*jowym materiałem na Waifu
Odpisz
8 września 2018, 17:19
od kiedy avcio to babka
Odpisz
8 września 2018, 17:24
Jesteś świetnym~
Odpisz
Edytowano - 8 września 2018, 17:52
@lorax12: I'm not cute, Baka!
Odpisz
8 września 2018, 17:54
yes you are
Tylko pisz częściej i nie znikaj
Odpisz
8 września 2018, 17:55
Odpisz
8 września 2018, 17:57
@Verneo: Czej co
Odpisz
8 września 2018, 18:24
@lorax12: >: |
Odpisz
8 września 2018, 18:31
Cio?
Odpisz
8 września 2018, 18:34
@lorax12: I'm
Not
Cuteeee!!!
Odpisz
8 września 2018, 18:38
YES YOU ARE
Odpisz
8 września 2018, 18:55
@lorax12: NO!
Odpisz
8 września 2018, 18:52
farenhajty są poje**ne celsjusze i kelviny se odejmiesz lub dodasz. a do calów stóp i mil - one nie są kompatybilne same ze sobą
Odpisz
8 września 2018, 17:56
BabkazMarihuano
Odpisz
8 września 2018, 16:48
Czekolada
Odpisz
8 września 2018, 16:49
@Jasnowidz: Popieram
Odpisz
8 września 2018, 16:52
@Jasnowidz: #teamavcio01
Odpisz
8 września 2018, 16:53
@Jasnowidz: Popieram
Odpisz
8 września 2018, 17:20
@Archeologwinternetach: Od kiedy avcio to babka, ku*wa nic nie rozumiem
Odpisz
8 września 2018, 17:28
@Verneo: Mam nadzieję, że od urodzenia.
Odpisz
8 września 2018, 17:24
Czekolada
Odpisz
8 września 2018, 17:03
Henzej
Odpisz
8 września 2018, 17:00
pan_hejter
Odpisz
8 września 2018, 17:04
@pan_hejter: Jesteś moją waifu.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2018, 17:05
Ja sam jestem swoją waifu. Tak samo jak w przypadku tych 2D kazdy mówi że to głupie, i nie ma szans się udać :(
Odpisz
8 września 2018, 17:05
Odpisz