Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ponczeq

8 września 2018, 20:39

Ea nie zrobi tak dobrej gry jednoosobowej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar RobsonPlay

6 października 2018, 15:07

@ActimeleQ: Nie

Avatar Ludziok

10 lipca 2019, 02:22

@Mr_Quicky: przepraszam że odpisuje po tak długim czasie ale zauważ że tytuły które podałeś (bf oraz cod) są praktycznie nastawione pod rozgrywki sieciowe (co już zostało wcześniej wspomniane) kampanię w tych tytułach nie były zbytnio obszerne lecz często były świetne (sam przed odpaleniem multi w bf 3,4,1,5 ograłem najpierw kampanię [tak wiem w 1 oraz 5 do najlepszych nie należały]). Czy gra multiplayer wymaga mniejszego wkładu pracy? No pewny nie jestem w końcu aby gra multi dalej przyciągała graczy i utrzymywała starych potrzebuje ciągach aktualizacji które pochłaniają wiele zasobów firmy. Gra single player często to jednorazowa praca która wymaga później tylko poprawek błędów (tak jak multi) no i ewentualnych dodatków. Sam zamysł fabuły gier dialogów etc. Jest tak samo czasochłonny jak ciągle wymyślanie jak rozwinąć grę multi. No i czy single player to nieopłacalny biznes? Zobacz wyniki sprzedaży nowego cyberpunka. 😉

Avatar Grzechoooo

5 października 2018, 17:36

Czemu nie, nie gram w Half Life'a, a wielu na pewno by zagrało.

Avatar metakot

5 października 2018, 06:16

Tak, chciałbym żeby tak się stało.

Po odwaleniu czegoś takiego, na EA spadło by tyle hejtu że szybko by się ograniczyli z tym DLC i wydali jako darmowe. A poza tym na pewno spieprzyliby tę grę po całości więc jeszcze więcej hejtu od wkurzonej społeczności. To tylko jeden z kroków do upadku..

Avatar ActimeleQ

5 października 2018, 06:09

half effect 3 andro mesa

Avatar wilsonXcuddyXhouse

4 października 2018, 22:07

ale to nie ma sensu
jeśli ea stworzyloby hl3 to nie byłoby to hl3 tylko gra ea o tytule hl3

Avatar
DSztirwanygKeoDluedse

4 października 2018, 21:52

There are means in this world that just can't justify the ends...

Avatar Saaaaasuke

4 października 2018, 20:41

czy to jakaś gra ? ten ,,will you press the button?"

Avatar oskar213

Edytowano - 4 października 2018, 20:59

@Saaaaasuke: Strona internetowa, jeśli dobrze pamiętam. Wystarczy zajrzeć do wujka Google.

Avatar Tymek590

Edytowano - 4 października 2018, 20:56

jakby DLC było przeszkodą :v

Avatar fufon

4 października 2018, 20:09

Klikam

Avatar Avcio01

8 września 2018, 18:38

Komentarz w DLC

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Avcio01

4 października 2018, 19:57

@Verneo:
>jesteś w grze z jednym tokiem fabuły
>nie możesz tworzyć nic wykraczającego poza fabułę poza lekkimi zmianami pozycji w których się znajdujesz
>???
>brak profitu

Avatar Verneo

4 października 2018, 20:03

Avatar HWDziemniak

4 października 2018, 19:49

A ja bym i tak spiracił zakończenie

Avatar Hawaiiball

4 października 2018, 19:43

Długo oczekiwany fallout 3 także został stworzony przez duże i budzące kontrowersje studio, a zakończenie było w płatnym dlc. Taka mała analogia.

Avatar Hawaiiball

4 października 2018, 22:20

@Hawaiiball: ale i tak był zajebisty mimo wszystkich swoich wad

Avatar Marequel

4 października 2018, 19:36

Zakończenie w płatnym dlc to akurat valve też planowało ale nie chce muliti więc poczekam aż gaben ruszy dope

Avatar kierowca_lodowki

4 października 2018, 19:11

A ch*j mnie to obchodzi nawet nie wiem co to ten je**ny Half Life (tylko tyle, że to jakaś kolejna denna gra) i w dupie mam to EA więc bym wcisnął

Avatar krzyychu

4 października 2018, 19:31

@kierowca_lodowki: Tez nie znam gry Half live, ale nie krytykuje jej. Nie znam, nie oceniam

Avatar Koteczek_21

4 października 2018, 19:06

Nie nacisnę, bo EA

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bimbrownik
Dodane przez: Bimbrownik

Nie zadzieraj z bobrami

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tymi się chodzi

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka