Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Fergus
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 września 2018, 02:00
Jestem w 2 klasie. Prawie wszyscy zachowują się jak jakby byli jeszcze w przedszkolu. Nikt niczego nie ogarnia. Czasami podczas przerwy niektóre pierwszaczki płaczą i mówią że chcą do domu. To wszystko jest dziwne
Odpisz
9 września 2018, 02:02
@Lordu: tym bardziej że to technikum.
Odpisz
17 września 2018, 20:58
@Lordu: Trochę rozwinąć i byłaby z tego niezła pasta.
Odpisz
13 lutego 2021, 21:09
@Lordu: gratulację, jesteś na memie
Odpisz
13 lutego 2021, 21:48
@Oliwier256: Całe moje życie to mem.
Odpisz
13 lutego 2021, 21:49
@Lordu: to dobrze czy źle?
Odpisz
13 lutego 2021, 21:50
@Oliwier256: Oba.
Odpisz
11 listopada 2018, 20:37
Miałem takigo
Odpisz
17 września 2018, 19:39
Nikt jeszcze nie napisał "jest już jest"?
Odpisz
18 września 2018, 07:07
@szczerbatek12: Ty napisałeś szczerbatku
Odpisz
18 września 2018, 12:44
@Slithey: Ale ja jestem nikim. ;/
Odpisz
18 września 2018, 07:10
16 lat i nadal pierwsza, co prawda techbaza ale pierwsza, ale jest ez przynajmniej póki co
Odpisz
8 września 2018, 21:42
Lepiej gdy 10 latek trafi do 4 podstawówki i mówi że w 3 była sielanka
Odpisz
8 września 2018, 22:45
@Kizak: bo była.
Odpisz
17 września 2018, 23:42
@Siszel: W 4 też jest
Odpisz
17 września 2018, 22:40
mam 12 lat i jestem w 6
Odpisz
18 września 2018, 07:07
@jejaplxiaomi: ja 11
Odpisz
17 września 2018, 21:43
Jakoś tylko w przedszkolu chciałem szybko dorosnąć, bo w podstawówce mi to przeszło.
Odpisz
17 września 2018, 21:27
moja szkoła to rak
Odpisz
17 września 2018, 21:26
ja kiedy miałam 10 lat byłam w 4 klasie
Odpisz
17 września 2018, 19:54
Ja mam 11 i jestem w 6 xD
Odpisz
17 września 2018, 20:58
@Wowo24: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
17 września 2018, 21:58
@Wowo24: ja też hej
Odpisz
17 września 2018, 22:02
@Wowo24:
Odpisz
9 września 2018, 08:55
Ja przeszłam do 3 klasy jak miałam 9 lat.
Więc wybacz.
Odpisz
9 września 2018, 10:32
@BardzoOryginalnaNazwa: Czasami można przez rok szukać szkoły więc i tak w wieku 10 lat można iść do 3 klasy
Odpisz
8 września 2018, 23:01
u mnie w szkole dzieci z trzeciej klasy (nie mówię że sam nie jestem dzieckiem) na przerwie dostają ADHD i biegają jakby atak terrorystyczny przynajmniej był xD
Odpisz
17 września 2018, 21:59
@jejaplxiaomi: ADHD jest tylko wymyślone dla dzieci, wymówka zachowania.
Odpisz
18 września 2018, 02:53
@Slithey: Ale pitolisz. ADHD istnieje i jest nadpobudliwym układem nerwowym. Zgodnie z teorią lekową Eysenck'a hamuje się je lekami pobudzającymi, między innymi pochodną kokainy.
Odpisz
8 września 2018, 22:53
Moja kuzynka ma 9 i chodzi do 4.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2018, 21:36
11 lat mam i 6 klasa jestem dorosła nie mam insta i nie nagrywał musciciali joł
Odpisz
8 września 2018, 22:17
@Slithey: Chwalisz się czy żalisz?
Odpisz
9 września 2018, 07:41
@Slithey: to bait? XD
Odpisz
9 września 2018, 07:56
@NatashaBait: nie tak jest na prawdę
Odpisz
9 września 2018, 13:26
@Slithey: no i co ja mam 16 lat i mam insta nie każdy kto ma insta jest "rakiem" czy innym podludziem.
Odpisz
17 września 2018, 21:42
@Slithey: Jak szedłem do 6 klasy to miałem 12 lat.
Odpisz
8 września 2018, 21:22
bardziej by pasowało 11latek do czwartej bo starsze klasy inny podział i tak w ogóle
Odpisz
8 września 2018, 21:25
Ale zgadzasz się że o klasę zawsze jest coraz trudniej
Odpisz