Lampa wykrywająca dziury na drodze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Fajnie że odpowiedzieli
Niezły wyczyn
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2020, 16:53
Link
Odpisz
26 maja 2013, 16:45
PIERWSZE SKANY POJAWIŁY SIĘ W POLSCE NIESTETY NIE WYRABIAŁY I ZAMIAST SIATKI NAPISANY BYŁ ERROR 404
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:08
@misza99: Road not found
Odpisz
29 maja 2013, 18:37
dla polaków to powinno być za free
:D
Odpisz
15 lutego 2015, 00:06
@marylou02: Polakom nie pozwoliłoby wjechać na drogę. :)
Odpisz
23 stycznia 2014, 21:44
Mogło by dalej świecić niż dwa metry w Polsce to co najmniej 20m 120 stopni rozwartość krawędzi siatki.
Odpisz
27 maja 2013, 07:25
W polsce po chwili by się zużyła.
Odpisz
26 maja 2013, 20:55
a co mi z tej lampy, skoro jej zasięg to jakieś 1,5 metra? trzeba patrzeć się przed siebie przede wszystkim. dodatkowo takie światło oślepia, a bez żadnego światła lepiej się widzi w ciemności.
Odpisz
26 maja 2013, 14:47
Każdy z nas ma taką lampę - oczy.
Odpisz
26 maja 2013, 14:55
@PostrachKlanowy: w nocy nie widać
Odpisz
26 maja 2013, 15:46
@xXkuba22Xx: Niektórzy potrafią.
Odpisz
26 maja 2013, 19:59
@PostrachKlanowy: może
Odpisz
26 maja 2013, 19:04
hehe w Polsce to by było bezużyteczne
Odpisz
26 maja 2013, 16:29
bo gołym okiem nie zobaczę dziury w drodze po za tym w każdym rowerze fabrycznie jest lampa która też pozwala zobaczyć dziury więc takie coś jest zbędne również nie świeci za daleko przed rowerem a z takiego bliska to przy pomocy tego dziury nie ominiesz również musisz patrzyć na asfalt tuż przed kołem przez co zwiększa się ryzyko wypadku
Odpisz
26 maja 2013, 16:05
zaznaczylo by caly obszar polski
Odpisz
26 maja 2013, 14:15
Bezużyteczne, jadąc szybko nie zdoła się zauważyć nieregularności w siatce. Poza tym jak się jedzie to się patrzy przed siebie a nie pod koła.
Odpisz