Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CheGuevara1

14 lutego 2020, 16:53

Link

Avatar misza99

26 maja 2013, 16:45

PIERWSZE SKANY POJAWIŁY SIĘ W POLSCE NIESTETY NIE WYRABIAŁY I ZAMIAST SIATKI NAPISANY BYŁ ERROR 404

Avatar MrCienki

29 stycznia 2017, 23:08

@misza99: Road not found

Avatar marylou02

29 maja 2013, 18:37

dla polaków to powinno być za free
:D

Avatar Tomasz95

15 lutego 2015, 00:06

@marylou02: Polakom nie pozwoliłoby wjechać na drogę. :)

Avatar kobra10

23 stycznia 2014, 21:44

Mogło by dalej świecić niż dwa metry w Polsce to co najmniej 20m 120 stopni rozwartość krawędzi siatki.

Avatar deadxp

27 maja 2013, 07:25

W polsce po chwili by się zużyła.

Avatar Baca_online

26 maja 2013, 20:55

a co mi z tej lampy, skoro jej zasięg to jakieś 1,5 metra? trzeba patrzeć się przed siebie przede wszystkim. dodatkowo takie światło oślepia, a bez żadnego światła lepiej się widzi w ciemności.

Avatar PostrachKlanowy

26 maja 2013, 14:47

Każdy z nas ma taką lampę - oczy.

Avatar xXkuba22Xx

26 maja 2013, 14:55

@PostrachKlanowy: w nocy nie widać

Avatar PostrachKlanowy

26 maja 2013, 15:46

@xXkuba22Xx: Niektórzy potrafią.

Avatar xXkuba22Xx

26 maja 2013, 19:59

Avatar DArsTon

26 maja 2013, 19:04

hehe w Polsce to by było bezużyteczne

Avatar bylejakbylegdzie

26 maja 2013, 16:29

bo gołym okiem nie zobaczę dziury w drodze po za tym w każdym rowerze fabrycznie jest lampa która też pozwala zobaczyć dziury więc takie coś jest zbędne również nie świeci za daleko przed rowerem a z takiego bliska to przy pomocy tego dziury nie ominiesz również musisz patrzyć na asfalt tuż przed kołem przez co zwiększa się ryzyko wypadku

Avatar Umpa94

26 maja 2013, 16:05

zaznaczylo by caly obszar polski

Avatar TheGreatcat

26 maja 2013, 14:15

Bezużyteczne, jadąc szybko nie zdoła się zauważyć nieregularności w siatce. Poza tym jak się jedzie to się patrzy przed siebie a nie pod koła.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Fajnie że odpowiedzieli

Niezły wyczyn

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niegrzeczny Oskarek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka