Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BloodyEyes

18 lutego 2019, 20:23

Będę miała 5 lat do matury... Pisze za 6... Jestem w 7 klasie i mama zamiar iść do technikum

Avatar Landark

9 września 2018, 15:17

Jako, że za rok piszę maturę pytam, czy jest się czego bać?

Avatar venomman

9 września 2018, 15:22

@Landark: Ta

Avatar Timix

9 września 2018, 15:43

@Landark: Uczyłeś się tak naprawdę kilka lat na jeden egzamin. Jak zależy ci tylko na tym aby zdać to nie bój się to nie jest takie trudne. Na polskim nie pisz nic z lektur z gwiazdką, zawsze rób pracę pisemną (podjęcie się analizy wiersza jest niezdaną maturą), angol jest prosty, na matmie zawsze pomiń zadanie ktore zabralo ci wiecej niz parę minut na potem, po zamkniętych zrob zadania za 5p (zadania za 2p są najtrudniejsze aby łatwo było zdać ale trudniej mieć 100%), jezeli jest jakies zadanie które masz pewność ze zrobisz je szybciej od pozostałych zrób je od razu.

Jeżeli chodzi o rozszerzenia to sam oceń swój wysiłek włożony w naukę. w dużym skrócie im wiecej nauki tym lepszy wynik.

Avatar Endriu112

Edytowano - 9 września 2018, 16:26

@Landark: Jeśli bieżący materiał nie sprawia Ci większych problemów, to nie. Ustna matura zwykle pójdzie sama (zależy od egzaminatora), matma podstawowa polega na dobrym szukaniu wzorów w tablicy, na polski trzeba znać mniej więcej przebieg wydarzeń lektur z gwiazdką i jak najmniej się do nich odnosić by nie walnąć kardynała. Angielski pisemny to już w ogóle prościzna. Z rozszerzeń dobra jest fizyka (da się łatwo uciułać z 30% bez większej wiedzy), matme rozszerzoną już trzeba naprawdę umieć. Przeczytaj kilka razy swoją ulubioną książkę i do niej się odnoś na polskim ustnym i pisemnym (ja oparłem całą ustną maturę na "Wieszać każdy może" Pilipiuka i miałem 100%)

Avatar
Konto usunięte

9 września 2018, 13:56

T U R B O M A T U R A 3000

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Nie będą mi życia ustawiać

Najlepszy mem na stronie jeja.pl

Nie żałuję

Wybór jest prosty

Zapłon

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka