Ta przeróbka była kwestią czasu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Hobby dla faceta
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Mało znany szczegół
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2019, 08:34
To jest tak dobre że nigdy nie zginie
Odpisz
17 listopada 2018, 22:29
kocham to
Odpisz
26 października 2018, 19:53
Najlepsza przeróbka bongo Cat to jest believer normalne tylko po prostu bongo Cat gra na instrumentach które występują w believer
Odpisz
27 września 2018, 19:30
ktoś powie tytuł piosenki? ;w;
Odpisz
27 września 2018, 19:32
@DeerEevee666: running in the 90's
jak możesz tego nie znać?!
Odpisz
28 września 2018, 06:04
Normalnie
Odpisz
9 września 2018, 23:12
To był by jeden z najgenialniejszych filmików na tej stronie gdyby autor przerobił cały i dźwięk był zrównany z obrazem (jak napi**dala po bębnach to niech słychać bębny i fajnie by było gdyby klawisze też się zgadzały)
Odpisz
27 września 2018, 17:01
@Marequel: właśnie to jest zgrane wszystko nie wiem czego ty chcesz od autora
Odpisz
27 września 2018, 17:05
@Marequel: Najpewniej ma zapchany RAM na telefonie/komputerze przez co obraz nie nadąża za dźwiękiem.
Odpisz
Edytowano - 27 września 2018, 17:21
@piekasz: chodzi mi o to że 1dźwięk nie równa się 1 pokazanemu dźwiękowi, a nie że się coś opóźniaBębny są pokazane w taki sposób jakby miały napi**dalać w uszy bardziej niż janusz w żone, a dźwięku bębnopodobnego nie ma wcale. To tak jakby w doomie dwururka grała dźwięk gumowej kaczki
Edit, dobra coś bębnopodobnego jest. Ale tak to brzmi że porównanie z kaczką pasuje jeszcze bardziej
Odpisz
27 września 2018, 18:55
@Marequel: człowieku, to jest internetowy mem, jakby autorzy takich memów mieli je robić idealnie jak chcesz to by nie było tyle memów
Odpisz
27 września 2018, 20:36
@piekasz: średnio mie to interesuje tak szczerze. Lepsze jest wrogiem dobrego. Czemu więc nie chcieć robić lepszych memów
Odpisz
27 września 2018, 21:28
@Marequel: ale ten jest akurat wyśmienity
Odpisz
27 września 2018, 20:22
Ja po przeczytaniu tytułu: ooo, może "Ściernisko" będzie
Odpisz
27 września 2018, 16:38
Ciągle czekam aż ktoś zrobi to z muzyką ze Shreka.
Odpisz
27 września 2018, 15:36
Póki co to moja ulubiona przeróbka
Odpisz
27 września 2018, 14:52
Po prostu. Zajebiste
Odpisz
27 września 2018, 14:35
Zawsze potepiam pisanie było, ale ku*wa.... To było an jeja z 2tyg temu a mem jest nadal na tobie i powstaje już setki przeróbek...
Odpisz
27 września 2018, 13:57
jak zwie się orginał ?
Odpisz
27 września 2018, 14:34
Muzyki - running in the 90'
Mema - bongo cat
Odpisz
9 września 2018, 23:15
Byo ale i dałem w górę bo to najlepsze co widziałem na tej stronie.
Odpisz
9 września 2018, 23:15
ja też tak uważam
Odpisz
9 września 2018, 23:08
Kto jest autorem tego arcydzieła?
Odpisz
9 września 2018, 23:14
@Jasnowidz: BananaManPlays
Odpisz