Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2013, 16:33
"pomocy nie moge przytyc" WOOT?
Odpisz
11 czerwca 2013, 22:07
@ola11: wiesz... jest takie coś jak anorekcja....
Odpisz
28 czerwca 2013, 16:05
@NatkaHello07: Anorektyczki chyba raczej nie chcą przytyć ;p
Odpisz
5 lipca 2013, 18:17
@ola11: no, jeśli już wiedza, że jest niebezpiecznie, i chcą się leczyć, to tak. Leczą się i jedzą więcej.
Odpisz
2 lipca 2017, 21:49
@NatkaHello07: *anoreksja
"jeśli już wiedza, że jest niebezpiecznie, i chcą się leczyć"
To wtedy nie mają anoreksji.
Odpisz
27 marca 2018, 03:33
@TheHunterMikiPL: napewno te osoby zobaczyły co napisałeś
Odpisz
27 marca 2018, 08:01
@ptasznik5: Na pewno na zobaczyłem, co napisałeś.
Odpisz
27 maja 2013, 13:26
Uuuuuuu.... STANIK!
Odpisz
27 maja 2013, 15:25
@Pingwin_Rico: UUUUUUUUUU ale ty jesteś spostrzegawczy !!!!!
Odpisz
27 maja 2013, 15:27
@Patryk933: Rico dziękować!
Odpisz
27 maja 2013, 15:28
@Pingwin_Rico: Rico ogarnij się!
Odpisz
27 maja 2013, 16:14
@Pingwin_Rico: heh
Odpisz
27 czerwca 2013, 19:38
@Pingwin_Skiper: Szefie, melduję iż Rico ma pewien rodzaj ka-boom-o-chozy.
Odpisz
4 marca 2014, 17:53
@PingwinKowalski: Witamy panów pingwinów! Jeszcze tylko Juliana brakuje :D
Odpisz
20 października 2014, 00:31
@wojtornado9: i szeregowego a mnie (Sawio pozdrawiam) nie brakuje
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2013, 23:28
Tak, widziałam komentarze u dołu.
Ym... Wpisałam w Google: "pomocy nie mo" i w sugestiach były 4 identyczne wyniki. (Tylko w innej kolejności)
Odpisz
1 lipca 2013, 14:14
emmm chciałem powiedzieć że właśnie moja siostra nie może przytyć no....to jest prawda
Odpisz
28 maja 2013, 05:59
na jednej z tych stron z odpowiedziami była tak odpowiedz
"Musisz wlać sobie do ci^py wodę święconą z dodatkiem kurzu z dupy twojej teściowej pozdrawiam
nikolas borowicz cipociąg leśny"
Odpisz
27 maja 2013, 22:00
Odpowiedzi na to pytanie nie gorsze.
Odpisz
27 maja 2013, 13:59
Kto wpisywał to w Google łapka w góre
Odpisz
27 maja 2013, 15:24
@carusso1: No rzeczywiscie jest xD
Odpisz
27 maja 2013, 18:09
@carusso1: Zasrany łapkowicz -----______-------
Odpisz
27 maja 2013, 21:32
@carusso1: To nie jutub.
Odpisz
27 maja 2013, 16:24
hahahaha
Odpisz
27 maja 2013, 13:35
czy tylko ja sprzedaem sobie facepalma ????
Odpisz
27 maja 2013, 14:03
@danielosmucios: tak
Odpisz
27 maja 2013, 16:15
@danielosmucios: ja też,a wy????
Odpisz
27 maja 2013, 15:23
Boże jakie to straszne...No ale w końcu to jest dziewczyna,a dziewczyny maja bardzo wielkie problemy...
Odpisz