Czemu mam czekać na dzwonek, skoro on jest dla nauczyciela?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Typowy NPC
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Brawo za czujność!
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2018, 07:47
dZwOnEk jEsT dLa nAuCzYcIeLa
Odpisz
10 września 2018, 07:49
Chcesz iść do kibelka? Za pięć minut dzwonek. Wytrzymasz
Odpisz
10 września 2018, 07:56
to ja mam zajebistego historyka ponieważ mówi że cokolwiek by się nie działo i czego by nie mówił po dzwonku wszyscy wychodzą bo dzwonek dla ucznia
Odpisz
10 października 2018, 20:03
@Polalak: Wygryw.
Odpisz
10 października 2018, 23:59
@Polalak: U mnie w szkole gdy nauczyciel powie ze dzwonek jest dla nauczyciela to mowimy ze przerwa jest dla ucznia i pokazujemy fragment statutu szkoly w ktoryk jest napisane ile ma trwac przerwa i zaden nauczyciel nie moze zlamac statutu szkoly. Po tych czynnosciach pakujemy sie i wychodzimy z klasy
Odpisz
10 października 2018, 20:42
Ciekawe, akurat to samo wczoraj powiedziałam to koleżanki xD
Odpisz
10 października 2018, 20:20
skoro dzwonek jest dla nauczyciela to po co wchodzić do klasy
Odpisz
10 września 2018, 08:03
Odpisz
10 września 2018, 07:58
Geniusz
Odpisz