Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Niezniszczalne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2021, 17:23
@KontoUsunięte: mają zakazać rangę extenderów w autokarach
Odpisz
19 stycznia 2019, 12:51
Ciekawe jak by na nią wołali gdyby to była prawda
Odpisz
20 stycznia 2021, 11:27
@Cola_is_ebola: ej! $#**#$"4@#$&
Odpisz
28 listopada 2018, 16:35
Odpisz
10 września 2018, 11:30
W Kalifornii rządzi lewica, o to są tego skutki.
Odpisz
10 września 2018, 13:25
Na ziemii jest prawica i lewica, jednak debile są wszędzie
Odpisz
10 września 2018, 14:30
@Palauball: Zwłaszcza tacy jak preriokur
Odpisz
10 września 2018, 14:56
@MrCienki: Troll =/= debil
Odpisz
11 września 2018, 18:36
@Palauball: Sam jesteś troll!!!
Zapamiętaj sobie, że ja wierzę we wszystko, co piszę!
Odpisz
11 września 2018, 19:17
To niemożliwe.Nie ma takich głupich ludzi
Odpisz
11 września 2018, 20:04
@MrCienki: zdziwił byś się...
Odpisz
12 września 2018, 15:22
Zakazanie takiego debilnego pomysłu byłoby właśnie lewicowe.
Odpisz
12 września 2018, 17:04
@MrCienki: są. preriokur jest
Odpisz
12 września 2018, 13:16
Odpisz
11 września 2018, 18:16
To tak na serio czy fake?
Odpisz
11 września 2018, 18:19
@Noxen: losowy obrazek z internetu prawdę ci powie...
Odpisz
11 września 2018, 20:48
@xXkuba22Xx: Teraz coś poszukałem i wyczytałem że teoretycznie w Ameryce można by nazwać dziecko za pomocą Emoji zgodnie z prawem. Biorąc pod uwagę że idiotów na świecie nie brakuję to prędzej czy później może coś takiego się wydarzyć
Odpisz
11 września 2018, 22:05
@Noxen: Ciekawe, jak będą go nazywać.
Odpisz
12 września 2018, 00:02
emoji_smile_#3 czy jakos tak
Odpisz
11 września 2018, 23:30
Odpisz
11 września 2018, 22:41
Gdy gówniak osiągnie pełnoletność, to może próbować pozwać swoich rodziców do sądu za nadanie mu takiego imienia.
Odpisz
11 września 2018, 22:24
Odpisz
11 września 2018, 22:11
potwierdzone jesteśmy najgłupszą cywilizacją świata
Odpisz
11 września 2018, 20:09
Odpisz
11 września 2018, 20:02
Odpisz
11 września 2018, 19:44
Pogrzebałem trochę na ten temat i jedyne co znalazłem to sam obrazek i artykuły o emoji lub dziwnych imionach, więc z całą pewnością to musi być fejk. Spijcie spokojniej, świat aż tak nie zbaraniał....jeszcze
Odpisz
11 września 2018, 19:38
Odpisz
11 września 2018, 19:27
Tam jest napisane "memale"?
Odpisz
11 września 2018, 19:31
@Deiigloo: "Female"
Odpisz