Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 czerwca 2021, 21:13
Wtedy trzeba wziąć szpiega, włączyć niewidzialność, zadźgać kampera nożem i wrócić do domu grać
Odpisz
22 marca 2020, 12:18
Nienawidzę tych camperów
Odpisz
6 stycznia 2019, 08:51
Myśle że każdy to zrozumie :/
Odpisz
17 października 2018, 12:30
kuuurłaaaa
Odpisz
28 września 2018, 15:17
grałem w TF2
Odpisz
Edytowano - 28 września 2018, 15:18
@DeadShoot: Najgorzej jak jakiś zjeb postawi działko przed twoją bazą
Odpisz
28 września 2018, 17:09
@DeadShoot: najgorsze są zj*** z aimbotem
Odpisz
28 września 2018, 19:20
@ampek: albo z speedhackiem
Odpisz
28 września 2018, 20:21
@DeadShoot: to już rzadziej spotykane
Odpisz
27 września 2018, 21:05
Coś podobnego jest w Battlefield 1:
- respisz się / medyk reanimuje cię
- giniesz od szarży z bagnetem / behemota / czołgu / dynamitu, / granatu / itp
Odpisz
27 września 2018, 21:42
@Polish_Soldier: tak jest w połowie jak nie więcej sieciowych gier
Odpisz
28 września 2018, 14:57
@Polish_Soldier: ja miałem coś takiego że odrodzilem się przy kumplu z teamu, w tym samym czasie snajper do niego strzelił ale trafił mnie zamiast niego. Zginąłem nawet nie mając okazji się ruszyć.
Odpisz
28 września 2018, 13:33
no kiedyś na sampie też tak było...
Odpisz
28 września 2018, 08:46
"zrespawnisz"?
Odpisz
28 września 2018, 08:51
@Mr_Quicky: tak, co w tym złego?
Odpisz
28 września 2018, 09:04
@Mr_Quicky: Potoczna forma "odrodzisz" zapożyczona z języka angielskiego używana często w grach cyfrowych. Często używana na zmianę z "respawnujesz"
Odpisz
28 września 2018, 10:20
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: No właśnie, albo się respisz albo się spawnisz
Odpisz
28 września 2018, 08:57
Odpisz
28 września 2018, 08:06
Stickies pod spawnem na Upwardzie :v
Odpisz
28 września 2018, 06:58
Tak
Odpisz
27 września 2018, 21:51
Mając dobrego medyka w teamie nie musisz się tym przejmować ;)
*jakby co pisz, jak masz problem na spawnie albo z sentry nestem - [email protected]*
Odpisz
10 września 2018, 21:19
Dobry mem z Tf2 jest jak zwłoki dziecka w rzece, rzadko się trafiają
Odpisz
10 września 2018, 21:25
Zło.
Odpisz
10 września 2018, 21:34
@ToyotaMR2: Ale ma rację
Odpisz
10 września 2018, 21:35
@Boberek00: To prawda, prawi mądre rzeczy.
Odpisz
27 września 2018, 21:02
Czarny humor jest jak ręce, nie każdy je ma
Odpisz
27 września 2018, 21:33
@Piotrolinek: Czarny humor jest jak murzyn, nie każdy go ma
Odpisz
27 września 2018, 21:30
Zawsze to te je**ne ścierwo pyro main
Odpisz
27 września 2018, 21:29
*RANDOM CRITS ACTIVATED*
Odpisz