Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2018, 10:07
Bf 3 - zajebioza
Bf 4 - zajebioza
Bf Hatdline - zajebioza
Bf 1 - zajebioza
Bf 5 (mimo że na razie beta) - zajebioza
Wniosek, każdy bf jest wyku*wisty, nie każdy może lubić danych klimatów. Ja np uwielbiam hardline'a i jest w mojej topce ze wszystkich bf'ów wraz z bf4 i bf bc2. Nauczcie się że bf'y to nie gry symulacyjne TYLKO GRY ARCADE'OWE. Okres hustoryczny jest tylko tłem gry
Odpisz
3 października 2018, 15:16
@Mr_Quicky: BF3 był całkiem dobry, mi się podobały quick time eventy oraz tryb kooperacjj.
Odpisz
3 października 2018, 10:09
"To nie jest to samo yyyyyyy
To jest to samo yyyyyyy"
Odpisz
3 października 2018, 08:53
Ciągle lepsze od cod ww2.
Change my mind
Odpisz
2 października 2018, 19:33
Jedyna dobra gra jaką EA zrobili
Odpisz
2 października 2018, 19:50
@kiwizdziwi: A jedyneczka? :v
Odpisz
2 października 2018, 19:56
@zurek1: Też była fajna tylko troszku za mało postaci
Odpisz
2 października 2018, 22:09
@kiwizdziwi: a battlefield 3? To było i jest zajebiste
Odpisz
2 października 2018, 22:57
@kiwizdziwi: i see you man of culture as well
Odpisz
3 października 2018, 07:26
@patryko1234: prawda:]
Odpisz
2 października 2018, 22:49
Jeden z najgorszych buterfilduf...
Odpisz
2 października 2018, 20:30
Odpisz
3 października 2018, 15:20
@taki_tam_sowiecki_pies:
Odpisz
11 września 2018, 14:42
Murzyny w SS -.-
Odpisz
11 września 2018, 15:07
@Demon_123: O dziwo byli... ale na froncie Afrykańskim.
Odpisz
11 września 2018, 15:08
@Gray1997: I wszyscy zdechli na Ebolę.
Odpisz
11 września 2018, 15:23
@Demon_123: Raczej na przedawkowanie ołowiu.
Odpisz
11 września 2018, 15:28
@Gray1997: pochwalę się swoim fantem z giełdy staroci w Bytomiu
Odpisz
2 października 2018, 19:41
@Gray1997: Jak już to w Wermachcie, a nie w SS.
Odpisz
2 października 2018, 19:55
@stepson: Właśnie starsznie irytujące jest ukazywanie poprawności politycznej poprzez nagięcie faktów. Okay, rasizm jest zły, ale historii nie zmienisz.
Odpisz
2 października 2018, 19:49
Znaczy, desibg i sam marketing został rozegrany turbo-ch**owo, ale gameplay jest wciąż dobry, jak nie lepszy. Pograłem trochę w bete, i powiem że bawiłem się przednio. A do tego po zakończeniu testów, zostało wprowadzone sporo zmian według głosu społeczności (podobno).
Odpisz
2 października 2018, 19:40
jejakom nie dogodzisz
Odpisz
11 września 2018, 14:45
Czy to prawda że w bf5 na czacie cenzuruje słowo 'white men' ale black men i asian men nie cenzuruje?
Odpisz
11 września 2018, 14:45
Tak
EA popie**oliło
Odpisz
11 września 2018, 14:46
Tak mi się wydaje. ;-;
Odpisz
11 września 2018, 15:05
Do tego cenzuruje "DLC"...
Chyba, że połączy się je z innym słowem: "free DLC"
Odpisz
Edytowano - 11 września 2018, 15:16
@Gray1997: Xku*waD Capitalism 100
Odpisz
11 września 2018, 17:02
jeszcze titanfall cenzurują
Odpisz
2 października 2018, 19:22
@toster77: Ku*wa nie wytrzymie zaraz
Odpisz
2 października 2018, 19:33
unikając rasizmu popełnili rasizm
ironic
Odpisz
11 września 2018, 16:00
To że jakaś gra dzieje się w realiach WWII to nie znaczy że musi być w 100% zgodna z historią, można coś koloryzować i dodawać coś fantastycznego, aczkolwiek poprawność polityczna jest trochę naciągana
Odpisz
11 września 2018, 16:25
@ponczeq: Tylko że Battlefield V po prostu przesadził w tym względzie. Kiedy tworzy się grę o IIWŚ, to warto utrzymać przynajmniej pozory realizmu i zgodności historycznej. Tymczasem wprowadzanie kobiet na front, cybernetycznych kończyn oraz cenzurowanie "White men" jest jasnym ukłonem w stronę SJW kosztem realizmu gry. Jest to o tyle zabawne, że SJW uważają gry za "męskie fantazje wielkości" i nieważne, jakie zabiegi zastosują ich twórcy, oni i tak będą te gry krytykować.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2018, 19:47
@Przegryw_razy_2: dziewczyny zostały dodane żeby zwiększyć ilość dziewczyn grających w tą gre nie widze żadnego problemu
nie wiem dlaczego dla ciebie metalowe szpony to "cybernetyczna kończyna to ja po prostu nie wiem co z tobą nie tak, z tym white man to akurat głupie
Odpisz
2 października 2018, 19:48
@Przegryw_razy_2: ale kobiety walczyły na froncie, co prawda rosjanki, ale dalej kobiety
Odpisz
2 października 2018, 19:51
@kokosek112: Kobiety podczas wojny były raczej lekarkami, kurierkami itd., ale rzadko brały udział e bezpośredniej walce.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2018, 19:52
@Przegryw_razy_2: pójde o krok dalej czy uważasz że ta proteza wykonana w latach 1850-1910 też jest cybernetyczna?
Na trailerze można zobaczyć że ta proteza jest używana by podtrzymać thompsona i innych broni podczas strzelania
Odpisz
2 października 2018, 23:09
@Przegryw_razy_2: rzadko bo rzadko, ale jednak były takie oddziały po stronie sowietów.
Odpisz
2 października 2018, 23:14
@arceus1: właśnie, do podtrzymywania broni, czyli musiała nią ruszać, a takie protezy to nawet w dzisiejszych czasach bardzo droga i skomplikowana rzecz. poza tym nie wysłali by kogoś na front z protezą.
Odpisz
2 października 2018, 23:16
@M_ateo_1: dodatkowo nie sądzę żeby człowieka z taką niepełnosprawnością dopuścić do służby wojskowej
Odpisz
2 października 2018, 23:24
@BlackTheMeme: przecież to napisałem ;-;
Odpisz
2 października 2018, 23:31
@M_ateo_1: No panie, no 2 minuty różnicy, sry
Odpisz
Edytowano - 3 października 2018, 07:01
@M_ateo_1: gdybyś przeanalizował film to byś widział że ona po prostu podtrzymuje uchwyt tym a te szpony się nie ruszały i nie rusza tym bo to są piepszone metalowe szpony..
a poza tym ta protezą z 1910 u góry dało się ruszać. Wgl kto powiedział że trafiła do wojska bez ręki? może straciła podczas służby
Odpisz
3 października 2018, 07:06
@M_ateo_1:
Odpisz
3 października 2018, 07:20
@arceus1: żeby podtrzymać broń musisz działać na jej ciężar czyli naciskać na nią z siłą równoważącą xD przyczepienie kawałka metalu nic ci nie da i sprawi tylko że twojej zdrowej ręce będziesz jeszcze trudnej ją utrzymać. poza tym pod koniec używała tej ręki aby jebutnąć Niemca z maczugi
Odpisz
3 października 2018, 11:42
@M_ateo_1: w takim razie to nie zmienia faktu że taka proteza istniała
Odpisz
3 października 2018, 12:58
@arceus1: poza tym to fps a nie jakieś escape from tarkov
Odpisz
Edytowano - 3 października 2018, 14:25
@M_ateo_1: ok tera sprawdziłem i używała tej normalnej a nie protezy
Odpisz
3 października 2018, 16:21
@arceus1: przecież widać na ss które sam wysłałeś że używa protezy aby utrzymać karabin xD
Odpisz
Edytowano - 3 października 2018, 16:26
@M_ateo_1: Chodzi mi o to że nie trzymała tej pałki tylko tym szponem ale też zwykłą ręką geniuszu XDDD
Odpisz
3 października 2018, 22:48
@arceus1: ale razem z pałką ruszała protezą, gdyby nie mogła nią ruszać to by po prostu zwisała do dołu a nie leciała razem z pałką.
Odpisz
11 września 2018, 14:41
Dlaczego rysunek nie przedstawia czarnego l i niepełnosprawnego kota?
Odpisz
11 września 2018, 14:51
@LSD2000: nie zapomnijmy ze kot musi być homo i transgender
Odpisz
11 września 2018, 14:50
HEIL POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA
Odpisz