Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 września 2018, 19:20

Dzisiaj z kolegą śmiałem się z osoby na wózku, powiedziałem mu że przynajmniej ta osoba nie będzie chodzić głodny a potem wspomniałem że gdyby że mnie tak się śmiali to bym ich kopnął w dupę. Będziemy się smażyć w piekle

Avatar
papkin555

11 września 2018, 19:35

Taki żart jest słaby. Nogi nie urywa

Avatar allduckslikewater

11 września 2018, 21:14

Dziwne rzeczy ci chodzą po głowie.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2018, 22:36

znaczy, nie wymieniłem kilku żartów które rzuciłem, do tego chyba jeszcze jeden powiedziałem ale nie dam sobie nogi uciąć

Avatar allduckslikewater

11 września 2018, 22:59

Spoko, pewnie i tak skopane

Avatar Wezyr

12 września 2018, 23:57

Ciekawe jakbyś miał ich kopnąć w dupę, kiedy jeździłbyś na wózku :v

Avatar Maryla05

13 września 2018, 06:26

@Wezyr: Zepsułeś

Avatar allduckslikewater

13 września 2018, 06:38

@Maryla05: Zaraz mu za to nogi z dupy powyrywam

Avatar MrCienki

11 września 2018, 19:17

Z wszystkiego wolno

Avatar Przegryw_razy_2

11 września 2018, 20:19

@MrCienki: A ja lubie szypko

Avatar MrCienki

11 września 2018, 20:48

@Przegryw_razy_2: A ja lubie wolmo

Avatar YouGoSlavia

11 września 2018, 21:11

@MrCienki: część kuce co robicie

Avatar Przegryw_razy_2

11 września 2018, 22:03

@YouGoSlavia: Chodź jest debata

Avatar Maryla05

12 września 2018, 19:36

@Przegryw_razy_2: Niech żyje zbrodniczy reżim!

Avatar Grzechoooo

12 września 2018, 22:22

@Maryla05: Niech żyje, niech żyje zbrodniczy reżim.

Avatar Przegryw_razy_2

12 września 2018, 23:19

@Grzechoooo: Załóż coś innego, łachmany to mój styl

Avatar Karoxxx

12 września 2018, 22:37

ten uczuć gdy ktoś Ci każe mieć dystans i poczucie humoru po czym nie chce śmieszkować z wtc i innych pierdół

komentarz obrazkowy

Avatar Baturaj

12 września 2018, 22:29

Nigdzie nie spłoniesz! Takie memy są śmieszne i nie złe.

Avatar maksimus197

12 września 2018, 20:30

nie mogę, mam spanko

Avatar Trinity4

12 września 2018, 18:29

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie idź!

Niegrzeczny Oskarek

Nigdy na to nie wpadną

Płać pan

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka