Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Godylos5

16 kwietnia 2024, 18:06

jakim cudem to jest na głównej przy stanie 26-99

Avatar Dark_Later

31 października 2023, 00:06

Dosłownie kiedyś był inny humor 💀

Avatar Dark_Later

31 października 2023, 00:08

@Dark_Later: A i obstawiam 10:0 dla borussi po wyrównanym starciu

Avatar
lolman533

12 stycznia 2017, 17:06

:/

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2016, 01:53

najniżej oceniony obrazek na jeja

Avatar korus

31 maja 2014, 10:59

ja tam wole bayern <strzałki w dół za 3 2 1>

Avatar pinkoszmateusz

16 kwietnia 2015, 21:41

@korus: *czyta* *klika strzałkę w góre*

Avatar
RisaMurasaki

25 maja 2013, 18:25

Zgaduje że wygra drużyna z Niemiec, z nazwą zaczynającą się na literę B :)

Avatar patrykpl7

24 sierpnia 2013, 16:26

bayern ,albo borussia

Avatar polandball1

3 stycznia 2015, 14:24

@patrykpl7: Nie ku*wa, legia i lech

Avatar annakrol1223

8 marca 2014, 09:36

2-1

Avatar Skipper654

7 lutego 2014, 21:09

2-1

Avatar koniekus7

26 maja 2013, 18:51

borussia bayern 8:1 xD

Avatar patrykpl7

24 sierpnia 2013, 16:23

@koniekus7: nie umieć przegrywać

Avatar dolares97

25 maja 2013, 20:58

Jedno jest pewne, wygrają Niemcy xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar dolares97

28 czerwca 2013, 14:36

@Umpa94: Masz rację, a ja założę się, że wygrana drużyna będzie miała r w nazwie. ( Nawet jeśli już dawno po meczu :x )

Avatar Umpa94

28 czerwca 2013, 15:22

@dolares97: ja powiem wiecej napewno bedzie miala tez a

Avatar nati1591

26 maja 2013, 08:19

I tak Niemcy wygrają... :D

Avatar apsio

26 maja 2013, 09:31

@nati1591: a nie bo Włosi :)

Avatar patrykpl7

Edytowano - 20 czerwca 2013, 19:30

@nati1591: bayer i borussia to
Niemcy

Avatar Pikachu

Edytowano - 26 maja 2013, 20:52

Z bayernem to oni nie mieli szans. Niech się cieszą, że chociaż jednego gola udało im się strzelić.

Avatar hadesik13

26 maja 2013, 16:12

sraki

Avatar kubage123

26 maja 2013, 13:18

ja ***e ten obrazek jest glupi a wy sie lapiecie TYLKO na tytul

Avatar mikokaro

26 maja 2013, 09:08

daję 1.000.000$ że będzie 2:1 dla beyernu xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

26 maja 2013, 14:42

@mikokaro: Masz kiepskie poczucie humoru.

Avatar Jadrochwyt

26 września 2015, 21:33

@mikokaro: Jestem glupim Imbecylem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie po oczach

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Chciał tylko pomóc

Co za przypadek

No to posłuchane

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka