Borussia - Bayern: Jaki będzie wynik?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Co za przypadek
No to posłuchane
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2024, 18:06
jakim cudem to jest na głównej przy stanie 26-99
Odpisz
31 października 2023, 00:06
Dosłownie kiedyś był inny humor 💀
Odpisz
31 października 2023, 00:08
@Dark_Later: A i obstawiam 10:0 dla borussi po wyrównanym starciu
Odpisz
12 stycznia 2017, 17:06
:/
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:53
najniżej oceniony obrazek na jeja
Odpisz
31 maja 2014, 10:59
ja tam wole bayern <strzałki w dół za 3 2 1>
Odpisz
16 kwietnia 2015, 21:41
@korus: *czyta* *klika strzałkę w góre*
Odpisz
25 maja 2013, 18:25
Zgaduje że wygra drużyna z Niemiec, z nazwą zaczynającą się na literę B :)
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:26
bayern ,albo borussia
Odpisz
3 stycznia 2015, 14:24
@patrykpl7: Nie ku*wa, legia i lech
Odpisz
8 marca 2014, 09:36
2-1
Odpisz
7 lutego 2014, 21:09
2-1
Odpisz
26 maja 2013, 18:51
borussia bayern 8:1 xD
Odpisz
24 sierpnia 2013, 16:23
@koniekus7: nie umieć przegrywać
Odpisz
25 maja 2013, 20:58
Jedno jest pewne, wygrają Niemcy xD
Odpisz
20 czerwca 2013, 19:34
@dolares97: KURDE!!!!!!- bayer i borussia to niemcy
Odpisz
21 czerwca 2013, 18:28
@patrykpl7: No właśnie na tym polega dowcip ..
Odpisz
23 czerwca 2013, 11:45
@dolares97: rozumiem
Odpisz
27 czerwca 2013, 14:57
@dolares97: Ja wiem lepiej. Wygra drużyna na B
Odpisz
28 czerwca 2013, 14:36
@Umpa94: Masz rację, a ja założę się, że wygrana drużyna będzie miała r w nazwie. ( Nawet jeśli już dawno po meczu :x )
Odpisz
28 czerwca 2013, 15:22
@dolares97: ja powiem wiecej napewno bedzie miala tez a
Odpisz
26 maja 2013, 08:19
I tak Niemcy wygrają... :D
Odpisz
26 maja 2013, 09:31
@nati1591: a nie bo Włosi :)
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2013, 19:30
@nati1591: bayer i borussia to
Niemcy
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2013, 20:52
Z bayernem to oni nie mieli szans. Niech się cieszą, że chociaż jednego gola udało im się strzelić.
Odpisz
26 maja 2013, 16:12
sraki
Odpisz
26 maja 2013, 13:18
ja ***e ten obrazek jest glupi a wy sie lapiecie TYLKO na tytul
Odpisz
26 maja 2013, 09:08
daję 1.000.000$ że będzie 2:1 dla beyernu xD
Odpisz
26 maja 2013, 12:17
@mikokaro: Serio stary? Serio? Data dodania komentarza.
Odpisz
26 maja 2013, 12:40
to taki żarcik
Odpisz
26 maja 2013, 13:49
@mikokaro: nie wyszedł :P
Odpisz
26 maja 2013, 14:42
@mikokaro: Masz kiepskie poczucie humoru.
Odpisz
26 września 2015, 21:33
@mikokaro: Jestem glupim Imbecylem
Odpisz