Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Black_Polska

17 września 2018, 12:26

To jest fake,bo na podlasiu jeszcze asfaltu nie mają, a dopiero telefonów/aparatów (bo jakoś to zdj musieli zrb).

Avatar knight_of_the_night

13 września 2018, 16:35

na Podlasiu mają już asfalt?! Ich tempo rozwoju technologicznego mnie zadziwia

Avatar Desuv

13 września 2018, 17:04

@knight_of_the_night: Może po prostu wyjechał z podlasia i jest na terenie polski?

Avatar Venomoth

17 września 2018, 06:54

@knight_of_the_night: na Podlasiu mówimy na to" boska zaschnięta czarna rzeka od bogów po której można chodzić boso i w butach" ale dzięki za info

Avatar kuniaz

16 września 2018, 22:20

wędlina z konia... czego oni nie zjedzą na Podlasiu

Avatar Marie_

16 września 2018, 19:29

Itp

Avatar Selkes

16 września 2018, 19:03

itd

Avatar
Konto usunięte

13 września 2018, 18:04

a właśnie dziś kupiłem za trochę wilczej skóry mięso tylko nie wiem dziwne jakies takie cienkie mówią na to "plasterki"

Avatar
Konto usunięte

17 września 2018, 07:09

PLAJSTRY?!???!!

Avatar
Konto usunięte

13 września 2018, 16:07

A pani na targu powiedziała że dorożkarze to brudasy i świnie

Avatar Verneo

13 września 2018, 16:23

Oczywiście po rosyjsku

Avatar Barszcz_Czerwony

13 września 2018, 17:12

@Verneo: Ja myślałem że oni nadal mówią w języku uga buga, a najpóźniej łaciną

Avatar Verneo

13 września 2018, 17:28

@Barszcz_Czerwony: Rosyjski jest mniej rozwinięty niż łacina

Avatar Say10

13 września 2018, 17:20

Nienawidzę, kiedy ucieka mi autobus, do tego rżąc tak wesoło

Avatar Jasnowidz

13 września 2018, 16:12

Jakiś bogaty Poldasiak płot wybudował

Avatar venomman

13 września 2018, 16:14

@Jasnowidz: Sołtys

Avatar roberto948

13 września 2018, 16:15

@Jasnowidz: to jest ich granica z polską

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Tacy sami, a ściana między nami

Nie są aż takie pyszne

Chciał tylko pomóc

Równi i równiejsi

I po kłopocie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka