Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kirito

14 września 2018, 17:05

IL 96 - Broń ciężka ze słabą celnością, a wbudowany celownik optyczny o małym przybliżeniu nie robi roboty. Jak już mówiłem mocno średnia celność, a do tego niska szybkostrzelność. Waga tej broni w połączeniu z tymi wadami sprawia, że używanie jej w warunkach bojowych mija się z celem.

Znaczy cooo?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Ludziok

4 czerwca 2020, 16:53

@Kirito: Jakim cudem piszesz o broni która nie istnieje zgarniając przy tym aż tyle zielonych?

Avatar PolskiCukier

4 kwietnia 2024, 20:05

@Mr_Quicky: odkop: Quicky jak nazywa się ta postać z twojego Awatara?

Avatar
Konto usunięte

14 września 2018, 17:01

co przegapiłem?

Avatar Variable_Talisman

14 września 2018, 08:49

Avatar Jasnowidz

13 września 2018, 19:58

Przez moment nie wiedziałem o jakiego mema chodzi

Avatar ToJeAmelinium

13 września 2018, 17:56

A oryginał?
nie moge sobie przypomniec

Avatar daglasio

13 września 2018, 17:57

Avatar CumCumber

13 września 2018, 18:03

Avatar Polski_Ziemniok

13 września 2018, 18:04

@CumCumber: Kurde wyprzedziłeś mnie

Avatar ToJeAmelinium

13 września 2018, 19:45

@CumCumber: A dobra

Avatar kameleon333

13 września 2018, 19:43

O kurde brytyjski żołnierz ma broń! Nie prawdopodobne, przecież to powinno być zabronione, a na talibów powinni mieć paralizatory i gaz łzawiący...

Avatar
Konto usunięte

13 września 2018, 17:57

nie rozumunien tego obrazka, policjant i krzak, co w tym smiesznego

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar gracjan_pl

14 września 2018, 18:29

@CumCumber: mnie też śmieszą

Avatar Jarzebina5

14 września 2018, 18:41

@gracjan_pl: Same

Avatar Mejzurian

13 września 2018, 17:57

I dostajesz same wdółgłosy "bo po cholerę inny szablon ?"

Avatar Verneo

13 września 2018, 17:53

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Powodzenia

Równi i równiejsi

Przerwa na herbatkę

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka