Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2018, 17:05
IL 96 - Broń ciężka ze słabą celnością, a wbudowany celownik optyczny o małym przybliżeniu nie robi roboty. Jak już mówiłem mocno średnia celność, a do tego niska szybkostrzelność. Waga tej broni w połączeniu z tymi wadami sprawia, że używanie jej w warunkach bojowych mija się z celem.
Znaczy cooo?
Odpisz
14 września 2018, 17:09
@Kirito: co nie zmienia faktu że moc obalająca oraz wysoka celność pojedynczych strzałów mogą być przydatne
Odpisz
14 września 2018, 17:09
@Kirito: wygląda ja ta broń z stalkera
Odpisz
14 września 2018, 17:10
@islamu: bo to ta sama broń
Odpisz
14 września 2018, 17:26
@Kirito: Broń ma świetną moc a na obrazku dodatkowo jest celownik acog także strzelając pojedynczo jest bardzo skuteczna
Odpisz
14 września 2018, 17:30
@Kirito: Jaki IL 96, jak L85. Celność jest akurat całkiem niezła, tylko modele przed-HKowskie zacinały się co drugi magazynek. Po tym jak Brytole wysłali broń Niemcom do odspie**olenia jednak wyszło coś znośnego.
Odpisz
14 września 2018, 18:04
@TheLastShogun: Ten uczuć, kiedy twoja broń jest tak zła, że musisz płacić niemcom aby ją naprawili
Odpisz
14 września 2018, 18:16
@Dustyy: Anglicy są znani ze skąpstwa w dziedzinie wojskowości, dlatego ciągle nie chcą zamiennika dla L85. Bo po prostu nie chcą wydawać pieniędzy na nic lepszego.
Strzela? Strzela.
Odpisz
14 września 2018, 19:11
@NixxoN: O ile sie nie mylę, brytyjczycy swego czasu żywili niechęć do pistoletów maszynowych, i ogólnie broni która strzela więcej niż jednym pociskiem(oprócz RKMów i CKMów).
Odpisz
14 września 2018, 19:50
@Dustyy: Bez wątpienia, ba, gdy zaadaptowali karabin FN-FAL w latach sześćdziesiątych, to od razu wywalili przełącznik trybu ognia. Fakt, że w FALu full auto było niecelne i generalnie bezużyteczne, ale nadal.
Odpisz
14 września 2018, 20:43
@TheLastShogun: Nie było mnie kilka godzin na Jeja i widzę kilka powiadomień.
Sprawdzam.
Wszystkie z jednego obrazka.
Ożeszku*wa.exe .
...
Aaaa... To ten komentarz...
Odpisz
15 września 2018, 14:01
@TheLastShogun: Akurat Rodezja potrafiła skonstruować urządzenie wylotowe do FALa tak by odrzut był w dół- trochę przesadzili ale je**ć XD, więc myślę że ogień automatyczny by przeszedł w tym wypadku
Odpisz
4 czerwca 2020, 16:53
@Kirito: Jakim cudem piszesz o broni która nie istnieje zgarniając przy tym aż tyle zielonych?
Odpisz
4 kwietnia 2024, 20:05
@Mr_Quicky: odkop: Quicky jak nazywa się ta postać z twojego Awatara?
Odpisz
14 września 2018, 17:01
co przegapiłem?
Odpisz
14 września 2018, 08:49
Odpisz
13 września 2018, 19:58
Przez moment nie wiedziałem o jakiego mema chodzi
Odpisz
13 września 2018, 17:56
A oryginał?
nie moge sobie przypomniec
Odpisz
13 września 2018, 17:57
@ToJeAmelinium: .
Odpisz
13 września 2018, 18:03
@ToJeAmelinium:
Odpisz
13 września 2018, 18:04
@CumCumber: Kurde wyprzedziłeś mnie
Odpisz
13 września 2018, 19:45
@CumCumber: A dobra
Odpisz
13 września 2018, 19:43
O kurde brytyjski żołnierz ma broń! Nie prawdopodobne, przecież to powinno być zabronione, a na talibów powinni mieć paralizatory i gaz łzawiący...
Odpisz
13 września 2018, 17:57
nie rozumunien tego obrazka, policjant i krzak, co w tym smiesznego
Odpisz
13 września 2018, 19:10
Mówi to koleś którego śmieszą nosacze X ku*wa D
Odpisz
13 września 2018, 19:34
@WebsTer230: nie zrozumiales ...
Odpisz
13 września 2018, 20:49
sam mem niekoniecznie śmieszy, ale jest nawiązaniem do innego mema (ktoś wstawial w komentarzach)
Odpisz
14 września 2018, 17:11
Nie rozumiem za co strzałki w dół ://
Odpisz
Edytowano - 14 września 2018, 17:21
Chyba niewiele osób załapało, więc wytłumaczę. Wybacz, że odpowiadam na akurat twój komentarz, ale muszę gdzieś to napisać i nie mogę się zdecydować gdzie.
Tak więc:
To żart o kamuflarzu.
Odpisz
14 września 2018, 17:24
@CumCumber: no nie do końca, bo według napisu chodzi o użycie innego szablonu do mema
kamuflarz miał tyle różnych obrazków że nie miałoby to sensu
choć Twoje spostrzeżnenie jest nawet słuszne
Odpisz
Edytowano - 14 września 2018, 17:28
@Tamron: Nie, nie, nie. Chodziło mi o żart użytkownia damiank_16. Widocznie NIKT go nie zrozumiał.
Odpisz
14 września 2018, 17:46
@CumCumber: aaa
no faktycznie, sam się nie skapnąłem
zbyt wysoko-poziomowy humor jak na mnie...
Odpisz
14 września 2018, 17:49
@Tamron: Jak dla mnie to trochę smutne. Żarty o kamuflarzach są dosyć fajne, a ludzie powoli zaczynają o nich zapominać.
Odpisz
14 września 2018, 17:50
@CumCumber: Kamuflaż*
Odpisz
14 września 2018, 17:51
@Jarzebina5: No, rzeczywiście. Dzięki.
Odpisz
14 września 2018, 18:29
@CumCumber: mnie też śmieszą
Odpisz
14 września 2018, 18:41
@gracjan_pl: Same
Odpisz
13 września 2018, 17:57
I dostajesz same wdółgłosy "bo po cholerę inny szablon ?"
Odpisz
13 września 2018, 17:53
Odpisz