Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2018, 19:04
dab był memem brutalnie zamordowanym
Odpisz
15 września 2018, 23:04
Ale i tak nadal go wszyscy używają
Odpisz
19 kwietnia 2020, 03:51
@Desuv: 2k20 dalej uzywam
Odpisz
28 kwietnia 2022, 17:16
@hehineji: 2022 już nie używam
Odpisz
15 września 2018, 20:26
tak w sumie... co to jest "dab"? w jakich momentach się go używa i po co?
serio pytam, bo nie wiem...
Odpisz
15 września 2018, 23:03
W każdym możliwym momencie
się go używa
Odpisz
16 września 2018, 05:19
@Desuv: ale po co? co to znaczy?
Odpisz
15 września 2018, 19:30
"Dank" memesy to gówno.
Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
Odpisz
15 września 2018, 19:42
@NVTKHusar: Po co mówisz o swej opinii jak nikogo to nie obchodzi
Odpisz
15 września 2018, 22:20
@ChickenEatsRainbows: chcesz mi powiedziec ze... z tego co powiedzialas wynika, że siedzisz caly czas w domu i w ogóle zapomnialas jak sie mowi bo nikogo nie obchodzi co mowisz? i mean, nie możesz mówić ludziom ze cie to nie obchodzi co mówią jeśli to jest na temat,ale jezeli chcesz byc ignorantem to prosz bardzo, tylko daj ludziom mowic co chca i sie w takim razie nie wtrącaj
Odpisz
15 września 2018, 22:39
@NVTKHusar: uwaga podaje hasło: GUSTA
Odpisz
15 września 2018, 23:08
@wilsonXcuddyXhouse: Eeeh niezbyt mi o to chodziło
Bardziej zbytnio mi chodziło o to, że narzuca swą opinię innym
Odpisz
16 września 2018, 02:04
@ChickenEatsRainbows: Nikomu swej opinii nie narzucam, tylko sugeruję rzeczywistą niższość osób, które podają się za "dank memerów".
Odpisz
Edytowano - 16 września 2018, 11:24
@NVTKHusar: "Nikomu swej opinii nie narzucam, ale wyzwę ludzi, którzy lubią takie memy, bo im się po prostu podobają"
Odpisz
16 września 2018, 11:44
@ChickenEatsRainbows: Owszem, tak twierdzę.
Czemu?
Bo są zbyt repetytywne.
Odpisz
16 września 2018, 12:15
@NVTKHusar: Dobrze, to twoja opinia, ale jak już mówiłam, nie wyzywaj innych bo to lubią. Nie można czegoś lubieć, bo ty tego nie lubisz?
Odpisz
16 września 2018, 12:24
@ChickenEatsRainbows: Oj nie mówię, że nie można, ale po prostu się zastanawiam czemu ludzie tak to wychwalają i uznawają się jeszcze za fajnych dzieciaków.
Odpisz
16 września 2018, 12:28
@NVTKHusar: Bo każdy ma prawo lubić to co chce. Jak ich to bawi, to spoko. A sam napisałeś, że nie chcesz dyskusji, więc technicznie rzecz biorąc nie chciałeś poznać opinii innych na ten temat.
Odpisz
Edytowano - 16 września 2018, 13:03
@ChickenEatsRainbows: Czemu nie da się na ten temat dyskutować?
Gdyż jest to w wartościach pierwszych danych osób, nie złożonych.
I mało słusznie zapewne.
Also "każdy powinien lubić to co chce" znaczy tyle, co nie rozumieć swych wartości.
Nie wiem, może gdzieś tam ktoś właśnie się siebie spytał "czemu ku*wa niby to fajne jest", ale widocznie wszystkie mody, wszystkie style równie piękne są.
Odpisz
16 września 2018, 13:15
@NVTKHusar: Czemu się nie da?
"Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym."
Hmmm
Odpisz
16 września 2018, 15:25
@ChickenEatsRainbows: No mówię: Gdyby oni jakoś to minimalnie racjonalizowali, wiedzieli co robią, to by może potrafili wyjaśnić, ale narazie dla nich jest to takie szczęście jak inne proste.
Odpisz
14 września 2018, 15:37
Odpisz
14 września 2018, 14:25
>harold
>2018
Odpisz
14 września 2018, 14:39
@Smutarek: Wybierz dwa
Odpisz
15 września 2018, 19:13
@Smutarek: >Malpy z dużym nosem
>2018
Odpisz
14 września 2018, 14:19
i ta jakość
Odpisz
14 września 2018, 14:09
Ale takie ironiczne daby są fajne.
Odpisz