Nie ma to jak trzy matmy pod rząd
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 listopada 2018, 07:57
lepsze to niz 3 polaki
Odpisz
24 października 2018, 23:34
Fajnie było jak się moja wychowawczyni-matematyczka postarała o godzinę wychowawczą po 2 matmach
To dopiero maraton
Odpisz
23 września 2018, 19:56
Ja lubię matme
Odpisz
Edytowano - 23 września 2018, 16:24
My w poniedziałek mamy 3 matmy pod rząd od pierwszej lekcji
Odpisz
23 września 2018, 17:39
@KapitanKokosel: módlmy się
Odpisz
23 września 2018, 16:20
Ja mam pana od matmy, ale fajnego i na gw mamy często matmę.
Odpisz
23 września 2018, 15:07
Normalnie jak u mnie w drugiej gimnazjum, tylko, że nie było "facetki" tylko "facet".
Odpisz
16 września 2018, 23:29
Trzy pod rząd masz? Chcesz się zamienić? Mi by pasowało zamiast 5 z przerwą na religię. Albo zamiast 3 chemii z najbardziej niekompetentną pi**ą w szkole i najgorszym jakościowo podręcznikiem jaki widziałem
Odpisz
16 września 2018, 23:32
@Marequel: Ale nie po to jestem Infomantą w Akademii aby grzebać przy cyferkach.
Odpisz
23 września 2018, 14:01
@Marequel: podręcznik "to jest chemia"? :v
Odpisz
23 września 2018, 14:09
@D3athClawPL: Ja tam bym wolała 3 matmy pod rząd, w zamian za moje 3 fizyki
Odpisz
23 września 2018, 14:49
@Mimikkyu: ~tak
Odpisz
23 września 2018, 14:23
ciesz się, że nie jest twoją wychowawczynią...
Odpisz
23 września 2018, 14:11
ten mem taki prawdziwy, nie miałam wf-u to była matma
Odpisz
17 września 2018, 15:37
Odpisz
17 września 2018, 08:07
Dzisiaj nie mam jednej lekcji. Zobaczymy co będzie
Odpisz
16 września 2018, 23:31
Ten moment kiedy wolisz iść do szkoły niż zostać w miejscu w którym jesteś obecnie
Odpisz
16 września 2018, 23:33
A gdzie jesteś obecnie?
Odpisz
16 września 2018, 23:41
@Adi34: pewnie w szkole
Odpisz
16 września 2018, 23:52
@polandball1: w szpitalu
Odpisz