Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 września 2018, 16:07
Jak już piracić to tylko EA i Paradox za sku*wiałe DLC.
Odpisz
Edytowano - 17 września 2018, 19:33
piratebay najlepsze
Odpisz
21 września 2018, 14:58
@islamu: piratebay tylko wtedy, kiedy na rarbg nie ma :v
Odpisz
17 września 2018, 18:23
Postrach 7 Sieci z Ciebie.
Odpisz
17 września 2018, 18:23
to uczucie jest tak dobre że niemożliwe jest je opisać słowami
Odpisz
17 września 2018, 18:23
o ty jeden piracię, wstydź się, nie dajesz porządnym twórcom zarobić tylko se za darmo bierzesz
Odpisz
17 września 2018, 18:25
@szalonememe:
Odpisz
17 września 2018, 18:25
@szalonememe: A co jeżeli chodzi o Simsy i wszystkie DLC?
Odpisz
17 września 2018, 18:26
@szalonememe: Kupowanie gier z rosyjskiego steama za grosze też nie jest w porządku dla twórców a jakoś żadna osoba twojego pokroju nie mówi o tym
Odpisz
17 września 2018, 18:27
@Szortek: to i tak kradzież
Odpisz
17 września 2018, 18:27
no nie powiedział nym, to poprostu bycię cwanym
Odpisz
17 września 2018, 18:29
@szalonememe: Piracenie to ulepszona wersja "bycia cwanym kupowania gier na ruskim steamie".
Tak logicznie wychodzi z tej argumentacji.
Odpisz
17 września 2018, 18:30
@szalonememe: Jeśli dostanę grę za minimalne straty finansowe, wręcz praktycznie za darmo, to nadal to jest bycie cwanym?
Odpisz
17 września 2018, 19:34
jak dostać się na rosyjskiego steama?
Odpisz
17 września 2018, 19:39
@Polaczka: Na allegro ludzie sprzedają gry z rosyjskiego steama. Tylko trzeba umieć w VPN
Odpisz
21 września 2018, 22:31
@szalonememe: Piracenie jest lepsze dla twórców niż kupowanie z g2a czy podobnych stron
Odpisz