Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2018, 18:11
@Konto usunięte: *rzuca kamieniem*
Odpisz
22 września 2018, 22:54
Kolega: ile gier nielegalnie pobrałeś?
Ja:
Odpisz
22 września 2018, 16:33
Gdy robisz mema
Odpisz
17 września 2018, 20:18
kto nigdy nic nie spiracił niech pierwszy rzuci kamień
Odpisz
17 września 2018, 20:22
mogę rzucić torrentem?
Odpisz
17 września 2018, 23:52
Jakby zabierano mi jeden kamień za każdy torrent, to nie mieszkałbym nawet w kamienicy, tylko w jakiejś lepiance.
Odpisz
22 września 2018, 16:02
jakbym otrzymał wartość wszystkiego co miałem spiracone
to byłbym ku*wa bogatszy niż Elon Musk z Zucciem razem wzięci
Odpisz
22 września 2018, 14:01
A najzabawniejsze jest to, że nie jest nielegalne.
Odpisz
22 września 2018, 14:39
@Krzyniu: Trochę zaburzyłeś mi pojęcie o świecie. Więc jak to wreszcie jest?
Odpisz
22 września 2018, 15:23
@CumCumber: A w jakim kraju?
Odpisz
Edytowano - 22 września 2018, 16:01
@CumCumber: legalne, dopóki nie udostępniasz
przynajmniej w Polsce
Odpisz
17 września 2018, 20:25
Oglądam seriale z Netflixa...w internecie, bo nie mam go wykupionego.
Robię to od lipca 2017 i nic mi się chwilowo co nie stało.
Odpisz
Edytowano - 17 września 2018, 20:26
@BardzoOryginalnaNazwa: Zgłoszone na komisariacie w Oślim Gnieździe, sprawa w toku.
Odpisz
17 września 2018, 20:29
@jacek1s: Niczego nie żałuję.
Ok, jedynie tego że jeszcze paru z tych seriali nie obejrzałam, ale niczego poza tym.
Odpisz
17 września 2018, 20:41
@BardzoOryginalnaNazwa: Oglądaj póki możesz
Odpisz
22 września 2018, 12:57
@BardzoOryginalnaNazwa: Netflix to tylko 10zł miesięcznie jak się złożysz ze znajomymi. Tak że nie rozumiem po co piracić takim przypadku.
Odpisz
Edytowano - 22 września 2018, 13:02
@Nanook: Nie mam znajomych...;c
Znaczy, jakiś mam, ale nie oglądają seriali
Odpisz
17 września 2018, 23:13
Nielegalnym powinno być sprzedawanie gier w kosmicznych cenach dobrych kilka lat po je**nej premierze
Odpisz
22 września 2018, 12:06
@Lumaq: Kilka lat powiadasz? No nie wiem taki bfv jeszcze nie wyszedł a już ztaniał na ceneo XD
Odpisz
17 września 2018, 20:18
lekko inspirowane komentarzami?
Odpisz
17 września 2018, 20:22
@Siszel: życiem
Odpisz
17 września 2018, 20:26
@Slithey: Jaki był powód usunięcia komentarza?
Odpisz
17 września 2018, 20:27
@Ziemniak_Illuminati: ktoś ciĄgle minusuje
Odpisz
17 września 2018, 20:48
@Slithey: Jeju, wyje**ne na hejterów, czy ty myślisz, że gdy zaczynałem szkalować palaczy, to każdy się ze mną zgadzał?
Odpisz
17 września 2018, 21:59
@allduckslikewater: hmm
Odpisz
17 września 2018, 21:57
pozdrawiam denuvo 4.9
Odpisz