Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Nie po oczach
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2017, 16:01
mnie zawsze rodzice mowili ze tam sie zbieraja wszystkie toksyny czy cos xdd
Odpisz
20 października 2017, 23:21
@JULCZI2002: Mi mama gadała, że to jaja os xd
Odpisz
26 maja 2017, 22:38
to nie śmiertelna trucizna tylko odbyt szatana!
Odpisz
28 kwietnia 2017, 16:01
Ja nie jem tego na końcu bo jest twarde i nie smaczne.
Odpisz
22 lipca 2015, 14:05
To nie jest trucizna lol... To tylko pozostałość po kwiatku ludzie! Jem to od kiedy miałam 2 latka i nigdy się nie zatrułam! Ten drugi koniec banana w skórce jest tylko po to żeby łatwiej było go obrać, ale nie trucizna!
Odpisz
17 września 2015, 21:39
@Anialeka05: thx captain obvious
Odpisz
25 września 2015, 16:16
?
Odpisz
28 września 2015, 09:35
@Anialeka05: dzięki kapitanie oczywisty
Odpisz
28 września 2015, 14:49
A ty białasie hałar ju?
Odpisz
28 września 2015, 18:26
@Anialeka05: gud end ju?
Odpisz
28 września 2015, 19:09
łat?
Odpisz
28 maja 2013, 11:32
to nie jest żadna trucizna
Odpisz
28 maja 2013, 11:44
@dominik04u: to jest nasiono banana, ono jest nie jadalne
Odpisz
28 maja 2013, 12:17
@Siedze: jest jadalne, ja je często jem :)
Odpisz
28 maja 2013, 13:13
@saskacz: bananowe drzewo ci urośnie D;
Odpisz
28 maja 2013, 13:58
@Siedze: ja to coś jem od 6 lat, i nic sie nie stało =.=
Odpisz
3 czerwca 2013, 14:51
@saskacz: to teraz przestaniesz jeść, bo za każdym razem gdy będziesz trzymał banana i patrzył na ten czubek to będziesz myślał o tym co tu napisaliśmy, i myślami niczym anunaki przyciągał wydarzenia
Odpisz
3 czerwca 2013, 14:56
@Siedze: hahahaa! weś mnie nie dobijaj :D ja będe nadal to jeść, i nie będe myślał co napisaliście ^_^
Odpisz
3 czerwca 2013, 15:08
@saskacz: masz myśleć, policz do trzech, masz myśleć, twoje powieki stają się ciężkie, będziesz myślał o bananie i o czubka, zasypiasz, będziesz myślał o czubku z jeji, hmm mamy cię?
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:19
@saskacz: drzewa długo rosną
Odpisz
23 kwietnia 2014, 20:53
@xdwot: wali mnie to :)
Odpisz
3 września 2014, 11:00
@saskacz: to uważaj bo jeszcze z odbytu wyjdzie ci drzewo bananowe xD
Odpisz
3 września 2014, 11:20
@Nextt: Tak tak tak...
Odpisz
28 maja 2013, 13:03
Racja ten początek powoduje malarie niebezpieczne jak diabli NIE JEŚĆ TEGO NIGDY!!!!!
Odpisz
28 maja 2013, 13:54
@Lacoste: mi to rodzice wmawiali jak mały byłem :E ale zwykle to wywalam
Odpisz
28 maja 2013, 14:53
@sebka68: ja wywalam wszystko czarne w bananie bo to robaki
Odpisz
28 maja 2013, 15:44
@Siedze: nom ja też ale to nie robaki to zgniłe części banana ale można je jeść
Odpisz
28 maja 2013, 16:08
@sebka68: wy to chyba jecie to samo co kozy, wszystko co się nawinie
Odpisz
28 maja 2013, 16:56
@Siedze: ... To nie robaki tylko potłuczona albo postarzała część banana . Jest to jadalne , robaki to są w ogródku .
Odpisz
28 maja 2013, 17:11
Robaki to są w przewodzie pokarmowym, w ogródku są pierścienice, pajęczaki, owady i czasem stawonogi.
Odpisz
29 maja 2013, 12:21
@Siedze: czy ja mówię że to jem? ja mówię tylko to że nic się nie stanie jak to zjesz
Odpisz
29 maja 2013, 14:00
@sebka68: ale źle mówisz,
Odpisz
29 maja 2013, 17:52
@Lacoste: dzięki za ostrzeżenie... -,-
P.S. I tak nie jem bananów! :D
Odpisz
3 czerwca 2013, 17:32
@Siedze: Bruce mówić że to jest starsza część banana (przerobił się cukier) a przy okazji czarne być słodsze ^^
Odpisz
4 czerwca 2013, 14:24
@shark2199: To było w przykładzie , robak to przecież owad , tak samo jak robak to dżdżownica .
Odpisz
4 czerwca 2013, 14:29
@BruceLee: Siedze mówić że to pestka jak w arbuzie, pestke ty wypluwać brucee
Odpisz
4 czerwca 2013, 14:35
No właśnie dżdżownica NIE JEST robakiem, jest pierścienicą, to samo tyczy się owadów, one NIE SĄ robakami.
Odpisz
4 czerwca 2013, 14:35
@shark2199: Ja pierdo**** ... To jest przenośnia .
Odpisz
4 czerwca 2013, 16:19
Nie, to nie jest przenośnią. Nie możesz nazywać przenośnią wszystkiego co powiesz, ot tak.
Odpisz
5 czerwca 2013, 14:28
@shark2199: Nie nazywam wszystkiego co powiem przenośnią . Zastanów się , robak to przenośnia . Owady to robaki do jasnej cholery , to nie jest żadne naukowe wyjaśnienie tylko inna nazwa . Na serio musisz udawać inteligentnego ?
Odpisz
1 czerwca 2013, 14:24
Zawsze jadam jadalną
Odpisz
31 maja 2013, 21:13
ja zawsze wywalam poczontek
Odpisz
31 maja 2013, 15:21
GDY BANAN JEST CZARNY TROCHE TO ZNACZY ŻE TA CZĘŚC JEST DOJŻALSZA
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2013, 20:34
Ja to jem i nic mi nie jest :P
Odpisz
28 maja 2013, 14:44
właśnie jem banana :P
Odpisz
28 maja 2013, 14:53
@dravecki: ee daj gryza
Odpisz
28 maja 2013, 15:01
@Siedze: już zjadłem sorki ;_;
Odpisz
28 maja 2013, 15:08
@dravecki: ale jesteś, już cie nie lubie
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2013, 15:44
@Siedze: :)
Odpisz
28 maja 2013, 15:45
@dravecki: nIE ZJEDZ TYLKO CZUBKA :0
Odpisz
28 maja 2013, 21:29
@Siedze: :( chlip chlip ;_; <płaczę w kącie>
Odpisz
28 maja 2013, 17:59
tyle bzdur co wyczytałem w komentarzach to jeszcze nie widziałem. Poczytajcie sobie to http://ciekawe.onet.pl/wokolnas/czarna-koncowka-banana-smiertelne-zagrozenie-czy-b,1,5308345,artykul.html
Odpisz
28 maja 2013, 16:55
zawsze jem-przeżyłam, teraz bawię się w "oszukać przeznaczenie" ;)
Odpisz
28 maja 2013, 15:09
Ooo widzę, że tu jakieś zebranie rządu o bananach!
Odpisz