Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JULCZI2002

5 kwietnia 2017, 16:01

mnie zawsze rodzice mowili ze tam sie zbieraja wszystkie toksyny czy cos xdd

Avatar pawlikok

20 października 2017, 23:21

@JULCZI2002: Mi mama gadała, że to jaja os xd

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2017, 22:38

to nie śmiertelna trucizna tylko odbyt szatana!

Avatar justi500j

28 kwietnia 2017, 16:01

Ja nie jem tego na końcu bo jest twarde i nie smaczne.

Avatar Anialeka05

22 lipca 2015, 14:05

To nie jest trucizna lol... To tylko pozostałość po kwiatku ludzie! Jem to od kiedy miałam 2 latka i nigdy się nie zatrułam! Ten drugi koniec banana w skórce jest tylko po to żeby łatwiej było go obrać, ale nie trucizna!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
arbuziec

28 września 2015, 18:26

@Anialeka05: gud end ju?

Avatar Anialeka05

28 września 2015, 19:09

łat?

Avatar dominik04u

28 maja 2013, 11:32

to nie jest żadna trucizna

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Nextt

3 września 2014, 11:00

@saskacz: to uważaj bo jeszcze z odbytu wyjdzie ci drzewo bananowe xD

Avatar saskacz

3 września 2014, 11:20

@Nextt: Tak tak tak...

Avatar Lacoste

28 maja 2013, 13:03

Racja ten początek powoduje malarie niebezpieczne jak diabli NIE JEŚĆ TEGO NIGDY!!!!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar shark2199

4 czerwca 2013, 16:19

Nie, to nie jest przenośnią. Nie możesz nazywać przenośnią wszystkiego co powiesz, ot tak.

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2013, 14:28

@shark2199: Nie nazywam wszystkiego co powiem przenośnią . Zastanów się , robak to przenośnia . Owady to robaki do jasnej cholery , to nie jest żadne naukowe wyjaśnienie tylko inna nazwa . Na serio musisz udawać inteligentnego ?

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2013, 14:24

Zawsze jadam jadalną

Avatar zakerpl

31 maja 2013, 21:13

ja zawsze wywalam poczontek

Avatar Niszczyiel

31 maja 2013, 15:21

GDY BANAN JEST CZARNY TROCHE TO ZNACZY ŻE TA CZĘŚC JEST DOJŻALSZA

Avatar Cosmosxd

Edytowano - 30 maja 2013, 20:34

Ja to jem i nic mi nie jest :P

Avatar dravecki

28 maja 2013, 14:44

właśnie jem banana :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Patryk933

28 maja 2013, 15:45

@dravecki: nIE ZJEDZ TYLKO CZUBKA :0

Avatar dravecki

28 maja 2013, 21:29

@Siedze: :( chlip chlip ;_; <płaczę w kącie>

Avatar dominik04u

28 maja 2013, 17:59

tyle bzdur co wyczytałem w komentarzach to jeszcze nie widziałem. Poczytajcie sobie to http://ciekawe.onet.pl/wokolnas/czarna-koncowka-banana-smiertelne-zagrozenie-czy-b,1,5308345,artykul.html

Avatar ApriL141

28 maja 2013, 16:55

zawsze jem-przeżyłam, teraz bawię się w "oszukać przeznaczenie" ;)

Avatar Krol_Julian

28 maja 2013, 15:09

Ooo widzę, że tu jakieś zebranie rządu o bananach!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Lekko nie będzie

Nie po oczach

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka