Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar orzechowakawa

2 maja 2024, 00:50

Dziś za taką cenę to bym brała bez łez w oczach.

Avatar keluj

21 listopada 2021, 14:56

Aż się wzruszyłem

Avatar
Meme_guy

19 września 2018, 19:47

Kiedy w Polsce za 685 litrów benzyny zapłacisz 3352 zł, a w Wenezueli za 1 dolara kupisz 3,5 mln litrów.

Avatar
kroganin

21 września 2018, 08:13

Wait a second... Idę zostać milionerem

Avatar Polski_Kisiel

1 października 2018, 13:48

Chyba 3.5 litra.

Avatar arenak1111

19 września 2018, 17:04

Co ty ku*wa tirem jeździsz?

Avatar introman

19 września 2018, 17:22

@arenak1111: Mu synku mu

Avatar wilsonXcuddyXhouse

Edytowano - 20 września 2018, 08:49

@arenak1111: czy ty masz cos do kierowców ciężarówek?....
odcinam ci zapas świeżych bułek.

Avatar arenak1111

20 września 2018, 15:32

@wilsonXcuddyXhouse: Nie, lubię pograć w Euro Trucka czasami nawet fajnie jest

Avatar BonnieThePirate

20 września 2018, 07:53

Chyba czołg tankujesz

Avatar Broski

19 września 2018, 22:02

Jak dobrze nie mieć samochodu.

Avatar janektoziomal

19 września 2018, 19:53

i dwa razy więcej niż średnia krajowa

Avatar Grox5

Edytowano - 19 września 2018, 17:08

Jeżeli twoim hobby jest rekreacyjna przejażdżka czołgiem po mieście to trzeba się liczyć z kosztami. :-P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar YouGoSlavia

19 września 2018, 18:34

@Rafik005: polska to chlew

Avatar Grox5

19 września 2018, 19:03

@YouGoSlavia: Nie przesadzajmy:
Deutschland, Deutschland über alles,
außer Polen in der Welt,

Avatar ExtraDip

19 września 2018, 17:58

Tankuje beczke

Avatar avalon3440

19 września 2018, 17:53

To ty lotniczą tankowałeś?

Avatar Xenon77

19 września 2018, 17:39

Avatar darcus

19 września 2018, 17:12

Nie czasy, tylko rząd.

Avatar ruzwelt1

19 września 2018, 17:24

@darcus: kretyn

Avatar darcus

19 września 2018, 17:50

@ruzwelt1: Dzban

Avatar login_

19 września 2018, 17:55

@darcus: paruwa

Avatar HusariaTV

19 września 2018, 19:31

@login_: ogór

Avatar
Konto usunięte

19 września 2018, 17:10

ja widziałem takie z 5k

Avatar fifcio256

19 września 2018, 15:57

do czego ty ku*wa tankujesz ?

Avatar ZEUS_

18 września 2018, 20:48

Kiedy tankujesz 685 litrów, to tak jest

Avatar Mikrus19

18 września 2018, 21:01

@ZEUS_: 685.02*

Avatar Michu220

18 września 2018, 21:46

@Mikrus19: czasem kierowcy którzy ,,dowożą świeże bułki wędliny itd" mają zbiorniki paliwa po 1000l A nawet czasem 1200l wiec wtedy mają całkiem sporo do zapłacenia przed trasą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tymi się chodzi

Ostry ten sędzia

Jakby trochę nie fair

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka