Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przypałowo
Nigdy na to nie wpadną
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2024, 00:50
Dziś za taką cenę to bym brała bez łez w oczach.
Odpisz
21 listopada 2021, 14:56
Aż się wzruszyłem
Odpisz
19 września 2018, 19:47
Kiedy w Polsce za 685 litrów benzyny zapłacisz 3352 zł, a w Wenezueli za 1 dolara kupisz 3,5 mln litrów.
Odpisz
21 września 2018, 08:13
Wait a second... Idę zostać milionerem
Odpisz
1 października 2018, 13:48
Chyba 3.5 litra.
Odpisz
19 września 2018, 17:04
Co ty ku*wa tirem jeździsz?
Odpisz
19 września 2018, 17:22
@arenak1111: Mu synku mu
Odpisz
Edytowano - 20 września 2018, 08:49
@arenak1111: czy ty masz cos do kierowców ciężarówek?....
odcinam ci zapas świeżych bułek.
Odpisz
20 września 2018, 15:32
@wilsonXcuddyXhouse: Nie, lubię pograć w Euro Trucka czasami nawet fajnie jest
Odpisz
20 września 2018, 07:53
Chyba czołg tankujesz
Odpisz
19 września 2018, 22:02
Jak dobrze nie mieć samochodu.
Odpisz
19 września 2018, 19:53
i dwa razy więcej niż średnia krajowa
Odpisz
Edytowano - 19 września 2018, 17:08
Jeżeli twoim hobby jest rekreacyjna przejażdżka czołgiem po mieście to trzeba się liczyć z kosztami. :-P
Odpisz
19 września 2018, 17:09
@Grox5: dlaczego masz taki Avatar?
Odpisz
19 września 2018, 17:11
@Rafik005: Bo Niemcy ponad wszystko
Odpisz
19 września 2018, 17:15
@Rafik005: Bo mogę sobie taki ustawić. :-P
Odpisz
19 września 2018, 17:18
@Grox5: Heil Kaiser dir!
Odpisz
19 września 2018, 18:01
@Grox5: trochę słabo ze strony Polaka ale ok
Odpisz
19 września 2018, 18:34
@Rafik005: polska to chlew
Odpisz
19 września 2018, 19:03
@YouGoSlavia: Nie przesadzajmy:
Deutschland, Deutschland über alles,
außer Polen in der Welt,
Odpisz
19 września 2018, 17:58
Tankuje beczke
Odpisz
19 września 2018, 17:53
To ty lotniczą tankowałeś?
Odpisz
19 września 2018, 17:39
Odpisz
19 września 2018, 17:12
Nie czasy, tylko rząd.
Odpisz
19 września 2018, 17:24
@darcus: kretyn
Odpisz
19 września 2018, 17:50
@ruzwelt1: Dzban
Odpisz
19 września 2018, 17:55
@darcus: paruwa
Odpisz
19 września 2018, 19:31
@login_: ogór
Odpisz
19 września 2018, 17:10
ja widziałem takie z 5k
Odpisz
19 września 2018, 15:57
do czego ty ku*wa tankujesz ?
Odpisz
18 września 2018, 20:48
Kiedy tankujesz 685 litrów, to tak jest
Odpisz
18 września 2018, 21:01
@ZEUS_: 685.02*
Odpisz
18 września 2018, 21:46
@Mikrus19: czasem kierowcy którzy ,,dowożą świeże bułki wędliny itd" mają zbiorniki paliwa po 1000l A nawet czasem 1200l wiec wtedy mają całkiem sporo do zapłacenia przed trasą
Odpisz