Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Zdeklasowani znowu
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2018, 01:40
pracuję w sklepie i ostatnio znalazłam śmierdzący kawałek mięsa. Fuj :(
Odpisz
18 września 2018, 22:55
no bo co się może przecież stać jak odłożę lody na normalną półkę
Odpisz
18 września 2018, 23:27
Odpisz
19 września 2018, 07:04
@ToJeAmelinium: ludzie którzy robią te zje**ne mordy powinni wypi***alać
Odpisz
19 września 2018, 07:54
@piekasz:
Odpisz
19 września 2018, 21:07
Co to za mordy?
Odpisz
20 września 2018, 16:35
@BetonowyMur: Zradzieckie mordy
Odpisz
Edytowano - 18 września 2018, 23:31
Podobną sytuację spotkałem, ale tam jakaś babka na kasie "się rozmyśliła" z kupnem rożków, bo wzięła smak, który nie był w promocji. I jeszcze bulwers jak to tak klienta wprowadzać w błąd, a tam jak byk napisane, który smak jest w promocji. A w dodatku ta promocja to 20 groszy. I najlepszy tekst jak kasjerka poprosiła ją, żeby odniosła "Nie opłaca mi się już wracać"
Odpisz
20 września 2018, 06:53
@Zeromus: Poje**na akcja
Odpisz
20 września 2018, 10:17
@lorax12: Nom, i to bardzo. Mnie się chciało śmiać z tej baby. Sam nawet zaproponowałem, że odniosę (byłem tuż za tą narzekającą) ale zanim mnie skasowała to już przyszedł inny pracownik.
Odpisz
20 września 2018, 10:29
@Zeromus: oof
Odpisz
19 września 2018, 20:50
W tym momencie uzasadnionym ze strony sklepu byłoby odszukanie tej osoby na nagraniach z kamer i pociągnięcie do odpowiedzialności. Oczywiście, pod warunkiem, że sklep posiada kamery.
...Nie, moherowa babcie koło lady się nie liczy jako kamera. Tę funkcję sprawuje jedynie w oknie, w godzinach wieczorno-porannych, gdy wypatruje kto, jak i kiedy wraca z imprezy.
Odpisz
19 września 2018, 20:11
jak widzę takie sytuację to najbardizej szkoda mi lodów :(
Odpisz
18 września 2018, 22:54
Dla takich jest specjalne miejsce w piekle... lub psychiatryku.
Odpisz