Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar malaho2000

27 maja 2013, 20:04

Za Sześć lat dzieci będą miały w wieku sześciu lat cały pokój w Łan Dajrectjon i Jastjinie Bjeberze oraz będą mieli roboty do zabawy

Avatar Mika444

27 maja 2013, 20:27

@malaho2000: Nie zapominaj o własnych mieszkaniach

Avatar SockPuppet

28 maja 2013, 10:45

@malaho2000: Za sześć lat nikt nie będzie pamiętał o One Direction i Bieberze...

Avatar malaho2000

28 maja 2013, 14:48

@SockPuppet: A skąd wiesz ?

Avatar SockPuppet

Edytowano - 28 maja 2013, 15:11

@malaho2000: Prognozuję. W dzisiejszym szoł-biznesie żywot gwiazdy jest bardzo krótki. Zwłaszcza gwiazdy tego typu jak wyżej wymienione.

Avatar malaho2000

28 maja 2013, 16:00

@SockPuppet: No może

Avatar kubage123

28 maja 2013, 18:10

@malaho2000: popraw ortografie a do tego czasu nazywam cie lahomo0200

Avatar malaho2000

28 maja 2013, 19:43

@kubage123: ? chodzi ci o Łan Dajrectjon i Jastjinie Bjeberze ? bo jak tak to ja tak napisałem specjalnie

Avatar Filipsss

12 września 2017, 20:56

@malaho2000: *kop kop* pokój to jeszcze jeszcze ale roboty? w POLSCE? poza tym kogo by było na to stać

Avatar kubage123

12 września 2017, 21:26

@malaho2000: Wybacz, ja z przeszłości dorwał się do klawiatury.

Avatar adamon113

25 maja 2018, 20:37

@malaho2000: Minęło 5 lat i wciąż tak nie jest

Avatar kuba5028

16 września 2018, 22:43

@malaho2000: no nie wiem

Avatar
Konto usunięte

11 października 2018, 06:32

@adamon113: poczekajmy jeszcze 10

Avatar SongManka510

20 maja 2019, 22:40

@malaho2000: dalej tak nie ma.

Avatar Nokia_701

18 czerwca 2020, 13:08

@SockPuppet: jak to, jest 2020 i nadal o tym justynie bimberze

Avatar adsjds

15 lutego 2021, 10:04

@Nokia_701: i dupa

Avatar Nokia_701

Edytowano - 18 czerwca 2020, 13:07

Telefon jaki miałem w wieku 6 lat:

Avatar kotul

13 października 2014, 20:49

Bo to jest tak:
ja:
jak miałam 6 lat to mi się nie śniło mieć telefon,teraz,w wieku 12 lat,mam telefon po to,by dzwonić(zwyczajna,stara nokia otrzymana na komunię w celu porozumiewania się z rodzicami).
Dzieci teraz:
Ojej,moje dziecko!Przecież masz już 4 lata!Musisz mieć rurki i cudownie się ubierać,przekłuć uszy,nosić obcas i mieć najnowszy telefon,albo 2 dotykowce!I jeszcze mnóstwo aplikacji!Bo bez teo nie da się żyć!

TO MNIE DENERWUJE!

Avatar tigerlily

27 maja 2013, 22:03

telefon Atomówek :O a biedna siostra musi miec zwyklego ajfona/smatrfona(?) bo nie jest Atomówką ;_;

Avatar bambucz

27 maja 2013, 20:02

zanim przeczytalem ten drugi tekst myslalem ze to telefon ma 6 lat

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2013, 21:01

@bambucz: ja też XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Zdeklasowani znowu

Płać pan

To się nie może nie udać

Północne Węgry

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka