Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Typowy NPC
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2018, 23:08
Nie zapominaj o dźwięku upadających długopisów i próby wystukiwania rytmu o ławkę.
Odpisz
19 września 2018, 23:10
@Avcio01: + drapanie paznokciami o blat
Odpisz
27 listopada 2018, 16:43
@Gekonnen: +
Odpisz
20 września 2018, 10:16
I jeszcze przerabianie piosenek. Chłopaki w podstawówce przerobili "A w lesie szumią knieje" na "A w lesie szumią geje". Część klasy, która to słyszała nie mogła się powstrzymać od śmiechu.
Odpisz
20 września 2018, 18:50
ja kiedyś przerobiłam ,,płonie ognisko w lesie" na ,,płonie schronisko w lesie" i zmusiłam całą klasę do słuchania mojej wersji :")
Odpisz
27 listopada 2018, 16:41
Ja przerobiłem ,,Przybyli ułani pod okienko" na ,,Przybyli dresiarze dać ci wpie**ol"
Odpisz
20 września 2018, 23:47
Było
Odpisz
20 września 2018, 20:52
Czego ku*wa kręcenia? Nauczycielki na krześle?
Odpisz
20 września 2018, 19:45
monkey in my penis Ahahah ajuja aaa AAAA!!!!
Odpisz
20 września 2018, 15:43
a ja jestem w 8 klasie i nie mam muzyki
szkoda bo podwyższała mi średnią
D:
Odpisz
20 września 2018, 15:56
@Xrep_XD: Emm, nie odczujesz zmiany jakiejś iż gdyż jeden dodatkowy przemiot to będzie tak
{a,b} - wszystkie oceny z przedmiotów
c - liczba przedmiotów
dajmy na to że jesteś uczniem trójkowym i jest ta muzyka z której masz piątkę może jakaś czwórka z angielskiego itp
3,3,3,5,4 no załóżmy że 5 przedmiotów masz, dodajemy oceny wychodzi nam 18
18 / 5 = 3,6
a teraz pozbywamy się muzyki 18 - 5 = 13
13 / 4 (jeden przedmiot mniej) = 3,25
różnica jest znikoma, jeden przedmiot mniej daje ci czas na naukę z innych przedmiotów co rozłoży się na zwyższenie przyjmijmy że jedną trójkę opanowałeś na czwórkę
3,3,4,4 suma to 14
14 / 4 = 3,5
Oczywiście zaraz ktoś powie czyli właściwie muzyka mu podwyższała średnią...no tak...ale...no fajnie miało być a wyszło jak zawsze
Odpisz
20 września 2018, 16:22
@Xrep_XD: Też jestem w 8 klasie i nie mam muzyki ani plastyki. Za to doszły mi WoS i EDB.
Odpisz
20 września 2018, 18:48
@arenak1111: z muzyki właśnie uczyć sie nie musiałem grać na flecie umiałem od 4 klasy a teraz jestem jeszcze lepszy i opanowalem także dużo zeczy z nią (muzyką) związanych
Odpisz
20 września 2018, 18:49
mam tak samo plastyka też troszke mi podwyższala ocene choć bylem z niej slaby i mialem ledwo 4
Odpisz
20 września 2018, 15:51
Odpisz
20 września 2018, 16:13
@kot_bekonowy: *aktywacja spie*dolenia*
Odpisz
20 września 2018, 14:31
przed chwilą miałem muzykę
jakieś dzikie szmitki latały po klasie
Odpisz
20 września 2018, 14:18
u nas śmiewali "zaje**ły żule mi" a facetka miała wtedy mine "poniosłam porażke jako człowiek i jako nauczyciel"
Odpisz
19 września 2018, 23:37
🔽 bo tf2
Odpisz
20 września 2018, 06:17
@jasnib: ⬇ bo courtney2
Odpisz
20 września 2018, 07:19
@MarssPL: Ma tryb battle royale?
Odpisz
20 września 2018, 10:00
@jasnib: . Minus dla ciebie, boś pi**a
Odpisz
Edytowano - 19 września 2018, 23:29
Ja tam siedzę cicho w kącie klasy i modlę się do wszystkich znanych mi bóstw, demonów i innych diabłów o to, żeby mnie babka nie spytała
Odpisz
Edytowano - 19 września 2018, 23:13
Ja naku*wiałam w dzwonki. Cymbałki. Ksylofon.
Odpisz
19 września 2018, 23:27
tak można podsumować zachowanie chłopaków z mojej klasy przez większość lekcji muzyki w gimnazjum
Odpisz
19 września 2018, 23:11
HowToBasic? O nie...EGGMAGEDON!
Odpisz