Błąd 404 - nie znaleziono lata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2013, 12:54
Ja o wiele bardziej lubię, gdy pada!
Odpisz
28 maja 2013, 13:51
@Rarytas: bo w tedy można bez poczucia winy zostawać w domu i grać na kompie :D
Odpisz
30 maja 2013, 20:36
@sebka68: Nie. Ja właśnie wtedy idę na spacer!
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:14
@Rarytas: plus 20 pkt lojalności (225)
Odpisz
31 maja 2013, 16:14
taaaaaaa jasne to już słyszałam
Odpisz
28 maja 2013, 15:57
Nie znaleziono lata? Może dlatego, że jest wiosna, ale co ja tam wiem.
Odpisz
28 maja 2013, 15:17
Kalendarzowo lata jeszcze nie ma, na razie mamy wiosnę.
Odpisz
28 maja 2013, 14:54
Narzekaliście na brak wiosny, to teraz narzekajcie na brak lata.
Odpisz
28 maja 2013, 12:15
Dlaczego na miniaturce pisze po angielsku?
5/5
Odpisz
28 maja 2013, 12:51
@chihuahua111: sprawdzam sprawdzam... po Polsku :O
Odpisz
28 maja 2013, 13:52
@chihuahua111: lol u mnie też dziwne....
Odpisz
28 maja 2013, 13:39
u nas układ pór roku jest mniej więcej taki: zima, zima, lato, wiosna
Odpisz
28 maja 2013, 13:50
@darcus: no dokładnie XD tylko lato najkrócej w D:
Odpisz